Įkraunama...
Įkraunama...

1,5 metukų vaikų ūgis ir svoris

sveikos mamytes, bet kaip skirtingai vaikai sveria smile.gif kaip paskaiciau tai net keista... kiek daug lieknuciu aukstu panelyciu auga biggrin.gif
mano vyrukas pusantru metuku sveria 15.500kg ugis 87cm
Atsakyti
Mum metukai ir kaip tik šiandien buvome pas daktarę pasižiūrėti, kaip augam cool.gif
ūgis 74,5cm o sveria 10,1 kg smile.gif gimė 3,7kg beveik, tai pagal ūgį sakė atitinka visas normas ir viskas gerai, bet va ūgis per mažas, kaip tokio amžiaus mažylio unsure.gif bet kadangi ir mes su vyru tikrai tooli gražu ne milžinai, tai dar nelabai baiminamės, žiūrėsim, kaip toliau augs ax.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulute91: 17 sausio 2012 - 11:06
QUOTE(saulute91 @ 2012 01 17, 12:05)
Mum metukai ir kaip tik šiandien buvome pas daktarę pasižiūrėti, kaip augam cool.gif
ūgis 74,5cm o sveria 10,1 kg smile.gif gimė 3,7kg beveik, tai pagal ūgį sakė atitinka visas normas ir viskas gerai, bet va ūgis per mažas, kaip tokio amžiaus mažylio unsure.gif bet kadangi ir mes su vyru tikrai tooli gražu ne milžinai, tai dar nelabai baiminamės, žiūrėsim, kaip toliau augs ax.gif  wub.gif

man tai labai normaliai atrodo tokio ugio ir svorio santykis, manau tikrai nera del ko jaudintis smile.gif atsimenu kaip pergyvenau, kai per menesi vaikas ne gramo nepriauga, bet gyd sake normalu cia viskas, taip buna... per kita menesi uz tat dvigubai lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mamule13: 17 sausio 2012 - 11:14
Maniškis 1.6m sveria 13kg ir yra 85cm ūgio. Metukų svėrė beveik tiek pat, bet svorio tikrai užtenka smile.gif Dabar jau stiebiasi į ūgį, o svorį išlaksto bigsmile.gif
Atsakyti
Musu svoris metu yra 9,2 kg., o ugis 76 cm. Esam normalaus sudejimo, nors gimem dideles smile.gif
Atsakyti
Beveik pusantrų metų - 11 kg 700 g, 85 cm.
Atsakyti
1m. ir 7 men. dukrytes ugis 87 cm., sveria be keliu gramu 13 kg.
Atsakyti
metu sverem 10 200g ir buvom 68.5cm
Atsakyti
mano metuku svere 10.600 ir 75, jei gerai pamenu
Atsakyti
mūsiškę mazgę seniai svėrem. Naminės NEelektroninės svarstyklės rodo 9 kg, ugis - 80 cm. Šiaip nevalgus vaikas. Nors tėveliai nėra iš smulkiųjų - sakyčiau net stambiųjų, bet mažoji tai nusprogus, coliukė smile.gif nors guvi, judri ir linksma, tad dėl to kad maža nesiparinu.
Atsakyti
Mano berniokas dabarf 1,4m., sveria 9,6kg, ugis mazdaug 76cm. Buvo gimes 3kg.
Atsakyti
O musu dickis sveria 14kg,o ugis apie 85cm.Tai kiba mes cia rekordininkai? thumbup.gif bigsmile.gif Mums jau neuzilgo 1m.ir 4men. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arste: 30 sausio 2012 - 22:02