Įkraunama...
Įkraunama...

1,5 metukų vaikų ūgis ir svoris

Kai buvo mums metukai svere 12.5kg,o ugis 81cm.
Atsakyti
Mums metukai ir mėnuo, svoris 10 kg. ūgis 83 cm.
Atsakyti
metuku buvo 8300 g, 70 cm :DDD
Atsakyti
musu mergytei 1.1men sveria 10kg ir 80cm 4u.gif
Atsakyti
8340gr ir 75 cm
Atsakyti
Metuku svere 11 kg ir buvo 80 cm ugio.Daznai is aplinkiniu susilaukdavom komentaru kad musu vaikas laaabai didelis ir sunkus,bet ziuriu yra nemazai metinuku sitiek sverianciu... 4u.gif
Atsakyti
o mes 1m ir 3 men sverem 10.4kg ir ugis buvo 80cm... Kadangi as esu nediduke, tai tikriausiai ir dukryte nebus auksta... smile.gif Nors aisku as i si reikala ziuriu is kitos puses- labai sunkiai valgo, po mazai valgo, tad as vis pergyvenu, kad nedavalgo ir svoris neauga.. sad.gif(
Atsakyti
Kaip matau ne viena mamytė skundžiasi, kad jų vaikutis sveria per mažai nei turėtų būti. Šiek tiek lengviau, kai žinai, kad ne tau vienai tas neduoda ramybės. Pavyzdžiui maniškės svoris 12,5 kg, o ūgis 98 cm.
Atsakyti
QUOTE(skraja.psm @ 2011 10 05, 21:38)
o mes 1m ir 3 men sverem 10.4kg ir ugis buvo 80cm... Kadangi as esu nediduke, tai tikriausiai ir dukryte nebus auksta...  smile.gif Nors aisku as i si reikala ziuriu is kitos puses- labai sunkiai valgo, po mazai valgo, tad as vis pergyvenu, kad nedavalgo ir svoris neauga.. sad.gif(

o kuo blogas svoris 10,4kg? per kurią vietą čia mažai? g.gif metukų vaikas turėtų sverti apie 10kg,o kad metu ir3 mėn sveria 10,4 kg,taigi labai super thumbup.gif ir dar jei nevalgi,tai tik džiaugtis reik mirksiukas.gif
Atsakyti
O mes sveriam 13,300 kg ir ugis 80 cm. Tetis austas 2 metrai ir nekudas, o ir as nezema, tai sunelis jauciu bus krepsininkas. thumbup.gif Tik va panesiot mamyte ilgai negali, nes oi nelengvas tas mano sunelis. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arste: 10 spalio 2011 - 21:41
1m.3men.- ugis 83cm svoris 13,400kg biggrin.gif
Atsakyti
1m. - ugis 80cm. svoris 10.5kg biggrin.gif
Atsakyti