Įkraunama...
Įkraunama...

1,5 metukų vaikų ūgis ir svoris

QUOTE(Akmenskeltė @ 2011 09 02, 16:23)
Mano panelytė metukų sveria 9,4 kg, ūgis - 74 cm ax.gif


jusu panele...o pas mane vaikinukas metu laiko svere 9 kg ir ugio buvo 74 cm biggrin.gif
as tai manau cia daug kas dar priklauso ir nuo genu jeigu tevai nera auksti ir apkunoki tai ir is vaiku ner ko noreti to ugio ir svorio ax.gif
Atsakyti
Oho... Aš čia įlįsiu, kur man nedera, nes mano sūneliui dar tik kelios dienos kaip 8mėn suėję, bet mes jau 81cm ir 9.7kg, gimėm tik 47cm, kaip skiriasi atrodo ane? Bet va teisingai sakė, kad turi įtakos tam tėveliai, genai, nes mano vyras 191 ūgio. Mes kelissyk kai pas gydytojus ėjom, šalia irgi vaikučiai laukiamajame sėdėjo, tai pvz sėdi berniukas ar mergytė, atrodo kaip mūsų pagal dydį ir plotį, bet tik veidukas išduoda, kad jis vyresnis už mano sūnelį. Kaži, kokie mes būsim po pusmečio smile.gif
Papildyta:
Bet va neveltui ir nešiojam 12men rūbelius. Gražu, aukštas bernas bus smile.gif
Atsakyti
1m5 men. 11,5 kg 82cm

priestai pasisakiusios mamytes lelius tikras dickis thumbup.gif
Papildyta:
o gal kuri zinot kur galima nete rasti ugio ir svorio lentele, nes iki metu randu o veliau ne ax.gif
Atsakyti
Mums 1 metukai 8 menesiai.
9,8 kg ir 80 cm...
Smulkute 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Afrodit: 07 rugsėjo 2011 - 16:46
QUOTE(Tomawru @ 2011 09 07, 16:27)
1m5 men.  11,5 kg 82cm

priestai pasisakiusios mamytes lelius tikras dickis thumbup.gif
Papildyta:
o gal kuri zinot kur galima nete rasti ugio ir svorio lentele, nes iki metu randu o veliau ne ax.gif

http://www.manosveik...svorio-lentele/
Atsakyti
labai aciu uz lentele, praverte blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(MamaMamaMama @ 2011 09 05, 16:47)
Oho... Aš čia įlįsiu, kur man nedera, nes mano sūneliui dar tik kelios dienos kaip 8mėn suėję, bet mes jau 81cm ir 9.7kg, gimėm tik 47cm, kaip skiriasi atrodo ane? Bet va teisingai sakė, kad turi įtakos tam tėveliai, genai, nes mano vyras 191 ūgio. Mes kelissyk kai pas gydytojus ėjom, šalia irgi vaikučiai laukiamajame sėdėjo, tai pvz sėdi berniukas ar mergytė, atrodo kaip mūsų pagal dydį ir plotį, bet tik veidukas išduoda, kad jis vyresnis už mano sūnelį. Kaži, kokie mes būsim po pusmečio smile.gif
Papildyta:
Bet va neveltui ir nešiojam 12men rūbelius. Gražu, aukštas bernas bus smile.gif


tai jau tikrai krepsininka auginat biggrin.gif mergos buriais sekios lotuliukas.gif
Atsakyti
Mums 1 metai ir 2 men, ugis 84cm, svoris 11,4 kg 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(varange @ 2011 09 09, 23:05)
Mums 1 metai ir 2 men, ugis 84cm, svoris 11,4 kg 4u.gif


musu labai panasiai:
1 metas ir 1 men, ugis 80 cm, svoris 11 kg
4u.gif
Atsakyti
o mes esam mažiukai mano sūnui 1m,bet sveriam tik 8,7kg ir ūgis 74cm. smile.gif
Atsakyti
Mano Elzyte beveik 1.1m ir yra 81cm ugio ir 11.2kg svoro mirksiukas.gif
Atsakyti
ojei, paskaiciau paskaiciau ir supratau, kad mes tvirtos paneles esam 14 menesiu ugis 83cm., svoris 12,7kg doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lunatikas: 20 rugsėjo 2011 - 09:27