Įkraunama...
Įkraunama...

1,5 metukų vaikų ūgis ir svoris

sveikos , musu princese sveria 9,5 kg , o ugis tai 72 cm . ji visa laika zemiau viduriuko augo . bet nieko gyd sake viskas ok . ir zandukus turim smile.gif ir siaip tokia visa tvirta biggrin.gif panelyte .
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Maniskis sveria 10kg 500g o ugis 82 cm , uz poros savaiciu metukai bus thumbup.gif
Atsakyti
Mums 1m.7 men.

Ugis 81 cm, o svoris apie 11.0 kg. thumbup.gif
Atsakyti

Mes dručkiai išvis,db mums 1m.,svoris 13kg ir 78cm biggrin.gif

O aš jau norėjau pasigirti, kad mes turbūt esam didžiausi, bet deja deja biggrin.gif sūnus 1,1 metų, o ūgis 78 cm, sveria 12 kg ... biggrin.gif
Atsakyti
Maniske 1 metuku ir 2 menesiu svere 14 kg, o ugis 82 lotuliukas.gif O pagrindinis maistas jai vis dar MP. Dabar kai jau du menesiai kaip laksto, tai akyse vaikiukas kusta lotuliukas.gif
Atsakyti
Dukrelei 1 m. ir 1,5 men. Sveria 8,7 kg. ugis 75 smile.gif Maziuke. Daug laksto senai, bet svorio daug neprarandame. Tikriausiai nera ka prarasti lotuliukas.gif
Atsakyti
Metu proga svere 9kg,o ugis 80cm,apetitas pas pana zveriskas (MP pati ji atsisake 11men.),bet kaip anciukas,ka suvalgo,tuoj i puoda atlieka biggrin.gif o ir dabar tas tarpsnis,kai igudo begioti,tai vargiai ar svoris augs smile.gif
Atsakyti
Mum siandie 16 menesiu, sveriam 11,800g, ugis 85, ziurint kudutis, bet kai viskas gerai, tai ir nesuku galvos smile.gif
Atsakyti
Metuku sverem 9,5 kg ir esam 80 cm
Atsakyti
Sveikos mamytes smile.gif mano dukryte metuku laiko tesvere 7800 g, o ugis 76 cm , coliuke jis pas mus, dabar mums jau 1 metai ir 3 men, dar nesisvereme, kita savaite vyksime skiepu, tuo paciu ir ugi, bei svori suzinosime 4u.gif
Atsakyti
Mano berniukas budamas 1m 3 men svere 11.700g ir buvo 82 cm ugio smile.gif
Atsakyti
Mano pusantru metuku mazylio ugis 82cm ir 12kg svoris.
Atsakyti