Įkraunama...
Įkraunama...

1,5 metukų vaikų ūgis ir svoris

QUOTE(Edilija05 @ 2011 03 13, 09:57)
Musu mazoji budama 1.5 m. svere 8 kg, o ugis 79. Mes coliukes:)


Na mano vyresnioi irgi tokio amžiaus buvo coliukė, o dabar (6m), daržely iš mergaičių didžiausia biggrin.gif

O va 1,5 buvo 79cm ir 9,5kg
O mažoji, tai man jau storuliukė visad atrodydavo, tai buvo 81cm ir 10,5kg

Bet čia pažūrėjus kitų ūgius ir svorius, tai žiūriu mes prie mažesnių biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes. Buvo panasios temos bet tik su svoriu. ir ten labai sena tema. Idomu butu suzinoti koks jusu vaiku ugis ir svoris? Manojo amzius 1m ir menuo. ugis 82cm ir sveria 11kg. Labai aukstas, bet kudas tikrai neatrodo:) pasidalinkime informacija:)
Atsakyti
Mum 1.2 men esam 85 cm ir 10kg su trupuciu. Atrodom ne kudi,bet tokie atletiski cool.gif
Atsakyti
Aš auginu mergaite.Jai dabar 1metai ir 4 mėn.Ūgis jos79 cm,o svoris 10,9 kg.Daktarė per TA sakė,kad pataikėm į patį viduriuką.
Atsakyti
Metuku amziaus mano mergyte svere 10,6kg ir buvo 80cm ugio.
Atsakyti
maniskis budamas metuku buvo 80 cm. ugio ir svere virs 11 kg. 4u.gif
Atsakyti
Kodel tu pergyveni del ugio ar svorio? Juk cia viskas tvarkoje. Mes metuku buvome 10.5 kg ir 82 cm mirksiukas.gif Pat tas, viskas cia tvarkoje thumbup.gif
Atsakyti
o 1.5 metu buvom 85 cm ir 12 kg smile.gif
Atsakyti
Na mes lygiai vienų metukų svėrėm 9 kg ir ūgis buvo 75,5 cm
Atsakyti
Mes, tada, storulės pagal jus visus biggrin.gif Metinukė pupa svėrė 10,2kg, o ūgis tik 75cm ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Veneraa @ 2011 05 30, 14:33)
Sveikos mamytes. Buvo panasios temos bet tik su svoriu. ir ten labai sena tema. Idomu butu suzinoti koks jusu vaiku ugis ir svoris? Manojo amzius 1m ir menuo. ugis 82cm ir sveria 11kg. Labai aukstas, bet kudas tikrai neatrodo:) pasidalinkime informacija:)


Maniškis metukų buvo 82 cm ir 11,5 kg. Tikrai neatrodė nei storas, nei stambus. Bet nuo gimimo buvo prie aukštesnių, ir dabar mes trejų, nešiojam dalį rūbų, skirtų 4 metams.
Atsakyti
QUOTE(Fox_lady @ 2011 06 02, 13:25)
Maniškis metukų buvo 82 cm ir 11,5 kg. Tikrai neatrodė nei storas, nei stambus. Bet nuo gimimo buvo prie aukštesnių, ir dabar mes trejų, nešiojam dalį rūbų, skirtų 4 metams.


Tai musu laukia toks pat likimas smile.gif
Atsakyti