Įkraunama...
Įkraunama...

1,5 metukų vaikų ūgis ir svoris

svoris 11,4 o ugis nenumieruotas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(DO&RU @ 2011 01 31, 23:01)
iskur tokie standartai - TURI ???? o ka jei neieina i tuos standartus vaikas??? tai jau tokius nurasot ar jie del to kazkokie kitoki patampa???
o as dziaugiuosi, kad manoji sveria 8 kg prisikankinau tuos metus kai visada priauginejo labai mazai ir visi itarinejo, kad jai kazkas yra - bet galu gale visi tyrimu rezultatai rodo - vaikas sveikut sveikutelis - linksma guvi mergaite - ir puiku auginam coliuke  thumbup.gif

cia buvo parasymas i Bluebell pasisakyma smile.gif atrodo kad mamyte dziaugias jog jos vaikas sveria beveik 10kg pusantru metuku. juk rasiau kad reikia atsizvelgti i vaika, jei yra guvus kaip jusu nera nei ko nerimauti wink.gif
o del standartu tai jie yra viskam, ne tik metinuku svoriui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(XVXVX @ 2011 01 31, 23:18)
cia buvo parasymas i  Bluebell pasisakyma  smile.gif  atrodo kad mamyte dziaugias jog jos vaikas sveria beveik 10kg pusantru metuku.  juk rasiau kad reikia atsizvelgti i vaika, jei yra guvus kaip jusu nera nei ko nerimauti wink.gif
o del standartu tai jie yra viskam, ne tik metinuku svoriui  4u.gif

4u.gif aisku
Atsakyti
cia biski ne i tema,apie standartus. metu vaikas turi sverti triguba gimimo svori +- 2kg
maniske metuku svere dvigubai, o dabar 1.8 men sveria 11.500 kazkur ir ugis apie 84 cm
Atsakyti
maniske 1.5 metuku svere 13 kg , ugis buvo 86 cm
Atsakyti
Mano maziukei 1,5 metuku, tai mes labai aukstos bigsmile.gif Ugis 93cm, o svoris 13,5kg. Jau turim 12 dantuku smile.gif
Atsakyti
Mano lelytes ugis 1.5metuku 85 cm ir 12kg smile.gif
Atsakyti
Mano coliuke tikra COLIUKE wub.gif ugis 79cm, svoris 9,5kg. Mergyte visiskai sveika, guvi, vaikscioti 10men pradejo, bet jau tokia smulkute... 4u.gif
Gydytoja, kai apsilankom, visuomet pasijuokia, kad "mazos moterys sukurtos meilei, o dideles darbui" ir "nera cia ko jaudintis, mamyte". biggrin.gif
Atsakyti
Musu mergyte 1,5 metuku svere 14 kg, o ugis 85 cm, turime 11 dantuku ax.gif O gime labai mazute - 2.8 kg.
Atsakyti
QUOTE(assia33 @ 2011 02 01, 14:50)
maniske 1.5 metuku svere 13 kg , ugis buvo 86 cm

manoji irgi taip pat drinks_cheers.gif . dabar ji jau vyresne aisku aukstesne ir gabut daugiau sveria bigsmile.gif
Atsakyti
mes ugiu atsiliekam..82 cm, bet svoriu lenkiam12.7 4u.gif Burbulizmu nesuskunde nei viena mergina. Tik apie 3m "issibegiojo"sese svori nuo zandu
Atsakyti
Sveikos mamytes 4u.gif
Mano pagranduke 1.3m sveria 11kg, ugis 80 cm. Yra 16 dantuku bei "apyrankiu" ant rankyciu ir pagurkliukas. Judri panelyte, taciau vadinam ja coliuke, nes vyresne sese jos amziaus svere 2-3kg daugiau ir aukstesne buvo. Su vyru esam ne is zemuju ir kuduju, todel truputi pergyvenu. Gal pas ka panasiai buvo su vaikuciais? Paguoskit prasau blush2.gif unsure.gif
Atsakyti