Įkraunama...
Įkraunama...

1,5 metukų vaikų ūgis ir svoris

Mano dukriukui 1,5 metu ir ugis 80cm, svoris 10 kg. ir visai ji neatrodo kuda, net kuria diena vyras sako paziurek pas ja pivas jau yra. Na dar palyginus su vyresneliu kuriam dabar 2,7 metu ir sveria 13 kg, o ugis 94 tai ji neatrodo kudute biggrin.gif
Atsakyti
na mums 15 men ugis 83 o svoris 12.500. pagal kitus mes tikros storuliukes biggrin.gif
Atsakyti
Mes 16men. sveriame apie 10kg ir esame 80cm ugio 4u.gif
Atsakyti
user posted image

Sveikos mamytes,mes dar tik 1 metuku ir 1menesio,bet sveriame 12,5kg ir 83 cm ugio. biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,gal mes bsikuti ne i tema,mums dar tik 1m.ir 3men.o musu ugis 83cm ir 11,8kg.
Ir jinai nera storuliuke,labai normali mergaiciuke.Bet pagal savo bendraamzius aukstoka biggrin.gif
Atsakyti
o kokio dydžio avalynę nešioja 1,5 metų mergytės? dabar išpardavimai, galvoju ką nors pavasariui ar vasarai nupirkčiau..
Atsakyti
QUOTE(Atidela @ 2011 01 30, 18:12)
o kokio dydžio avalynę nešioja 1,5 metų mergytės? dabar išpardavimai, galvoju ką nors pavasariui ar vasarai nupirkčiau..

mano 1,4metukų mažė nešioja 21 dydžio, bet manau, kad visad reikia vidpadį matuoti
Atsakyti
Maniske 1.5 metuku buvo 86cm ir 11.5kg svorio. batukai buvo 21d.
Papildyta:
QUOTE(Bluebell @ 2010 09 28, 17:31)
beveik pusantru metuku, beveik 10 kg ir 77 cm.

paskaicius susidaro toks vaizdas, kad ne vaikus o mesines kiaules augina mamos, taip jau labai nori, kad kuo daugiau svertu,.
blush2.gif  lotuliukas.gif

blink.gif savotiskas pareiskimas g.gif seip manoji tokio svorio buvo budama 82cm, kuo labai dziaugiausi 4u.gif
Atsakyti
1metai 5 men 8100g ir 76 cm - coliuke wub.gif
Atsakyti
Dukrytei beveik 1 m ir 4 men sveria 9,2 kg ir yra 77 cm ugio - taip pat coliuke smile.gif
Atsakyti
Bluebell, labai jau idomiai issireiskiai, apie vaikus kaip mesines kiaules g.gif o siaip galiu pasakyt kad metuku vaikas turi sverti 10-12kg. mano dukryte beveik 11men sveria 10.5kg bet ugis beveik 80cm, lb auksta, o sunus buvo standartinis metuku svere 12kg. manau protingi tevai tikrai "neseria" savo vaiku tik tam kad daug svertu, ir nera kuom dziaugtis kai metu vaikas sveria 8-9kg.
reikia atsizvelgti i vaika, kaip jis jauciasi, elgiasi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(XVXVX @ 2011 01 31, 20:29)
Bluebell, labai jau idomiai issireiskiai, apie vaikus kaip mesines kiaules  g.gif  o siaip galiu pasakyt kad metuku vaikas turi sverti 10-12kg. mano dukryte beveik 11men sveria 10.5kg bet ugis beveik 80cm, lb auksta, o sunus buvo standartinis metuku svere 12kg. manau protingi tevai tikrai "neseria" savo vaiku tik tam kad daug svertu,  ir nera kuom dziaugtis kai metu vaikas sveria 8-9kg.reikia atsizvelgti i vaika, kaip jis jauciasi, elgiasi  4u.gif

iskur tokie standartai - TURI ???? o ka jei neieina i tuos standartus vaikas??? tai jau tokius nurasot ar jie del to kazkokie kitoki patampa???
o as dziaugiuosi, kad manoji sveria 8 kg prisikankinau tuos metus kai visada priauginejo labai mazai ir visi itarinejo, kad jai kazkas yra - bet galu gale visi tyrimu rezultatai rodo - vaikas sveikut sveikutelis - linksma guvi mergaite - ir puiku auginam coliuke thumbup.gif
Atsakyti