Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

dabar aš pati save nubausiu už off topic, bet....
labiau "apsikeikinusio" dendrobio neteko matyti blink.gif blink.gif blink.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
dėl atskyrimo kreipkis į pabiržę, ji sėkmingai tai padarė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 18, 20:14)
dabar aš pati save nubausiu už off topic, bet....
labiau "apsikeikinusio" dendrobio neteko matyti  blink.gif  blink.gif  blink.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
as ir buvau apakus blink.gif lotuliukas.gif
pabirzeeeeeeeeeee auuuuuuuu ploja.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aneizza @ 2009 04 16, 23:03)
geriau is krano ar is sulinio kokia para pastovejes vanduo


Pas tave avatare toks grazus ziedynas - kaip priziuri? Tavo? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Uogienė @ 2009 04 18, 17:28)
2. Ar nori persodinti, kad pražystų greičiau?  g.gif Šiaip aš tikrai dabar nelįsčiau prie jos...pastatyčiau kur nors, kur saikingai saulytė pasiektų  ax.gif


Na ji kaip tik baigia žydėti. Dar truputi palauksiu, gal netyčia ir tie užsispyrę pumpurai išsiskleis, nors keli jau nukrito. O aš prisiskaičiau apie visokias kempines ir durpes šaknų vidury, tai galvoju gal ją ištraukt ir persodint, bus ramiau. Nors auga gražiai. Gal tikrai kol negeibsta nejudint g.gif
O dėl saulytės, tai prieš kokią savaitę įtaisiau ant rytinės palangės, manau turėtų būti gerai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo toscana: 18 balandžio 2009 - 21:03
QUOTE(toscana @ 2009 04 18, 21:00)
Na ji kaip tik baigia žydėti. Dar truputi palauksiu, gal netyčia ir tie užsispyrę pumpurai išsiskleis, nors keli jau nukrito. O aš prisiskaičiau apie visokias kempines ir durpes šaknų vidury, tai galvoju gal ją ištraukt ir persodint, bus ramiau. Nors auga gražiai. Gal tikrai kol negeibsta nejudint g.gif
O dėl saulytės, tai prieš kokią savaitę įtaisiau ant rytinės palangės, manau turėtų būti gerai smile.gif


Gal išeitų šiek tiek pakapstyti ties viduriu ir pasižiūrėti, kokia ten būklė?
O rytinė palangė tikrai turėtų patikti mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
mikuotuke, manau, kad substratui graikiškų riešutų kevalai netiks - labai jau jie kieti, nei vandens įgers, nei kvėpuos normaliai. Juolab neįsivaizduoju, kokiom priemonėm galima būtų juos susmulkint iki reikiamo dydžio. Gal tiktų žemės riešutų kevalai? Bet šitie turbūt per minkšti... Šiuo atveju patarimų neturiu. Pati sodinu saviškes į gatavus mišinius. Tik cimbidžiams dar turimus substratus papildomai maišiau, bet šito maišymo rezultatai matysi geriausiu atveju žiemą...

Tiesa, vakar Thomas Philips'e nusipirkau granuliuotų galvijų mėšlo. Galbūt tai gali būti alternatyva arkliniam mėšlui sodinant cimbidžius?
Atsakyti
sakykit, ar schultz trasas galima naudoti kitom gelem, pvz: dracenom, fikusam? gal kuri yra bandziusi? man jos labai patinka. kai pradejau jas naudoti, gal sutapimas, o gal ir ne, bet phal pradejo leisti nauja lapa. idomu, ar ir kitom gelem jos butu gerai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mufasa @ 2009 04 19, 09:26)
sakykit, ar schultz trasas galima naudoti kitom gelem, pvz: dracenom, fikusam? gal kuri yra bandziusi? man jos labai patinka. kai pradejau jas naudoti, gal sutapimas, o gal ir ne, bet phal pradejo leisti nauja lapa. idomu, ar ir kitom gelem jos butu gerai g.gif

taip yra specialios shultz trasos lapiniams augalams, jas pati naudoju ir nusiskundimu neturiu, o jei klausi apie shultz trasas orchidejoms ar jas galima naudoti kitiems augalams, tai parasyta,jog zydintiems augalams jos tinka, na o lapiniams nzn, as naudoju specialias g.gif
Atsakyti
Dracenoms ar fikusams Schultz Orchid Food nepiktnaudžiaučiau 4u.gif Pagal sudėtį jos yra kalio fosforo trąšos, skatinančios žydėjimą. Lapiniams augalams reikalingos trąšos su didesniu azoto, o ne fosforo santykiu, reikia atsižvelgti į tai, kad fosforo per didelis kiekis gali stabdyti žaliosios masės augimą, o azotas reikalingas būtent šiam tikslui. Beje, visoms bulvinėms orchidėjoms pavasarį naudoju būtent azotines trąšas, fosforinių imuosi maždaug nuo rugpjūčio mėnesio, kai jau reikia brandinti išaugusius naujus auginius ir ruoštis žydėjimui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(toscana @ 2009 04 18, 17:58)
Laba diena  4u.gif  Aš ir vėl su krūva klausimų...



QUOTE(~Sandrita~ @ 2009 04 18, 19:55)
mano uosves dendrobis kuri pasiemiau savo globai smile.gif
atrodo taip:


merginos, BUKIT GEROS, dekit nuotraukas viena po kitos, o ne viena salia kitos, paziurekit kaip puslapi istampo doh.gif idejusios foto gi galima perziureti zinute o tik paskui atsakyti i foruma !!! aciu uz supratima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 04 19, 10:31)
merginos, BUKIT GEROS, dekit nuotraukas viena po kitos, o ne viena salia kitos, paziurekit kaip puslapi istampo  doh.gif  idejusios foto gi galima perziureti zinute o tik paskui atsakyti i foruma !!! aciu uz supratima  4u.gif


Na net pažiūrėjau, aš ir sudėjau vieną po kitos žemyn, niekas neišsitampo. Ar aš čia kažko nesuprantu g.gif
Atsakyti
QUOTE(toscana @ 2009 04 19, 12:29)
Na net pažiūrėjau, aš ir sudėjau vieną po kitos žemyn, niekas neišsitampo. Ar aš čia kažko nesuprantu g.gif

tai taip ir reikia deti, parasai nuoroda tada "enter" kita nuoroda, tada fotkes rodo viena po kitos i apacia bigsmile.gif o jeigu be enter darai tai jos viena salia kitos buna ir tampo puslapi. na tikiuosi supratai biggrin.gif
Atsakyti