Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

Turiu klausimuka. Zodziu jusu pagalba pries koki menesi issiaiskinau, kad mano fanalopsis augina keiki rolleyes.gif dabar pries savaitele pastebejau kad ji dar kazka augina, ir kuo toliau, tuo labiau mann atrodo kad ten dar du keikiai auga blink.gif ar taip gali buti, ir jei ji 3 iskart keikius augins, tai ar neatsitiks taip, kad nei vieno neuzaugins, gal pritruks "energijos"? dar nei karto neesu auginus keikiu ax.gif dar beje ji augina ir nauja lapa
Atsakyti
savo vienai orhei nukirpau lapą su dėme,lenda mažas lapiukas bet vėl su juodais pakraščiais..apžiūrėjau šiandien,pakrapštinėjau su dantų krapštuku ir man atrodo,kad kur amputuotas lapas ten papuvę.. unsure.gif Tai vadinasi,skrotelė(atrodo taip pavadinau ax.gif )pūva verysad.gif ir pakrapščius giliau ištraukiau kiminų,tikriausiai jie sukišti vazonėlio viduje doh.gif Ir gėlytė,galvoju,gal truputį giliau įsodinta,nekaip visos kitos...Klausimas:jei skrotelė pradeda gesti ar dar galima gėlytę išgelbėt ar jau viskas baigta? cray.gif cray.gif cray.gif Kaip man jos gaila,pirmoji orhytė pas mane miršta unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(daivuteklp @ 2009 04 17, 12:54)
savo vienai orhei nukirpau lapą su dėme,lenda mažas lapiukas bet vėl su juodais pakraščiais..apžiūrėjau šiandien,pakrapštinėjau su dantų krapštuku ir man atrodo,kad kur amputuotas lapas ten papuvę.. unsure.gif Tai vadinasi,skrotelė(atrodo taip pavadinau ax.gif )pūva verysad.gif ir pakrapščius giliau ištraukiau kiminų,tikriausiai jie sukišti vazonėlio viduje doh.gif Ir gėlytė,galvoju,gal truputį giliau įsodinta,nekaip visos kitos...Klausimas:jei skrotelė pradeda gesti ar dar galima gėlytę išgelbėt ar jau viskas baigta? cray.gif  cray.gif  cray.gif Kaip man jos gaila,pirmoji orhytė pas mane miršta unsure.gif

persodinti, padžiovinti, laukti rezultatų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 17, 13:02)
persodinti, padžiovinti, laukti rezultatų  unsure.gif

Labai dėkoju aciuks.gif bėgu persodinti.
Atsakyti
QUOTE(daivuteklp @ 2009 04 17, 13:04)
Labai dėkoju aciuks.gif bėgu persodinti.

teks truputi uzsiimti kankinimu geles, nebijokit padziovint jos, kad puvinis isdziutu, gal pavyks isgelbeti. bet jeigu skrotele puva reiskias apipurskus/palaiscius neisvalot pazasteliu!!!!
Papildyta:
QUOTE(rutuks @ 2009 04 17, 12:44)
Turiu klausimuka. Zodziu jusu pagalba pries koki menesi issiaiskinau, kad mano fanalopsis augina keiki  rolleyes.gif dabar pries savaitele pastebejau kad ji dar kazka augina, ir kuo toliau, tuo labiau mann atrodo kad ten dar du keikiai auga  blink.gif ar taip gali buti, ir jei ji 3 iskart keikius augins, tai ar neatsitiks taip, kad nei vieno neuzaugins, gal pritruks "energijos"? dar nei karto neesu auginus keikiu  ax.gif dar beje ji augina ir nauja lapa

patreskit laikas nuo laiko gele, jeigu ji leidzia tiek keikiu, tikrai prireiks daug energijos. stebekit gele, jei prades dziuti keikiukai, teks amputuoti juos. nepamirskite apipurksti lapuku daznai 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

jeigu visos saknys ispuvusios o likusios tik padorios trys,tai galiu deti i substrata tas saknis,o pacia gelyte taip lengvai pasodinti ir prisegti kad laikytus..nes orine tiktai viena saknis.. sakau gal isleis nauju.. giliai nedeciau labai.. kaip jus darytumete ? g.gif aciu uz ats. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(...Lelyte... @ 2009 04 17, 13:13)
Sveikos  4u.gif

jeigu visos saknys ispuvusios o likusios tik padorios  trys,tai galiu deti i substrata tas saknis,o pacia gelyte taip lengvai pasodinti ir prisegti kad laikytus..nes orine tiktai viena saknis.. sakau gal isleis nauju..  giliai nedeciau labai.. kaip jus darytumete ? g.gif  aciu uz ats.  4u.gif

as persodinciau normaliai, nes ir su viena saknimi isgyvena ir isleidzia nauju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(...Lelyte... @ 2009 04 17, 13:13)
Sveikos  4u.gif

jeigu visos saknys ispuvusios o likusios tik padorios  trys,tai galiu deti i substrata tas saknis,o pacia gelyte taip lengvai pasodinti ir prisegti kad laikytus..nes orine tiktai viena saknis.. sakau gal isleis nauju..  giliai nedeciau labai.. kaip jus darytumete ? g.gif  aciu uz ats.  4u.gif

jeigu tikrai sveikos, gali sodinti, prigis mirksiukas.gif
Atsakyti
Persodinau,šaknys,kelios nupuvusios prie kotelio,bet nemažai liko ir sveikų.Persodinau į extra substratą,dabar džiovinsiu ir lauksiu unsure.gif Viduje kaip ir įtariau radau kiminų gumulą.Kai palaistau,tikrai ne visada išvalydavau pažastėles frusty.gif daugiau tokios klaidos nebedarysiu umn.gif O dabar dėl tų kiminų ką daryti,visas gėles tikriausiai,reikia eiti ir pakrapštynėti g.gif ir jeigu ką traukti lauk ir persodinti? huh.gif
Atsakyti
QUOTE(daivuteklp @ 2009 04 17, 13:40)
Persodinau,šaknys,kelios nupuvusios prie kotelio,bet nemažai liko ir sveikų.Persodinau į extra substratą,dabar džiovinsiu ir lauksiu unsure.gif Viduje kaip ir įtariau radau kiminų gumulą.Kai palaistau,tikrai ne visada išvalydavau pažastėles frusty.gif daugiau tokios klaidos nebedarysiu umn.gif O dabar dėl tų kiminų ką daryti,visas gėles tikriausiai,reikia eiti ir pakrapštynėti g.gif ir jeigu ką traukti lauk ir persodinti? huh.gif

na kiminai ilgai laiko dregme, ant substrato virsaus, jie duoda gera nauda, o va viduje tai skatina saknu puvima doh.gif
Atsakyti
sveikos,

na man tik dabar pavyko nufotografuoti savo gelyte.

visa:
user posted image

ziedas:
user posted image

saknys:
user posted image

na, tai rezkite kas jai yra unsure.gif
nes ji vis dar tokia leisgyve unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atidela: 17 balandžio 2009 - 14:36
QUOTE(naujute @ 2009 04 17, 13:17)
jeigu tikrai sveikos, gali sodinti, prigis  mirksiukas.gif

taip ir padariau 4u.gif
Atsakyti