Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

Aš tai turiu gal ir kvailą klausimėlį dėl karšto dušo bet gal kaip naujokei atleisit 4u.gif Šiaip reikia gal į skrotelę vandens nepatektų o kaip su karštu dušu, saugot kažkaip kad nepatektų ar nieko kad patenka? Po poros savaičių jau ir šiaip daugiau laiko turėsiu pasiieškosiu info dabar nelabai daug turiu, tai gal kas žinosit, jei taip labai ačiū smile.gif Jei ne išgyvensiu:) Reikia mokytis o man galvoj tik gėlės, laukiu nesulaukiu kol galėsiu lėkt pirkt.
Atsakyti
QUOTE(sokejuke86 @ 2009 05 17, 14:50)
Aš tai turiu gal ir kvailą klausimėlį dėl karšto dušo bet gal kaip naujokei atleisit 4u.gif  Šiaip reikia gal į skrotelę vandens nepatektų o kaip su karštu dušu, saugot kažkaip kad nepatektų ar nieko kad patenka? Po poros savaičių jau ir šiaip daugiau laiko turėsiu pasiieškosiu info dabar nelabai daug turiu, tai gal kas žinosit, jei taip labai ačiū smile.gif Jei ne išgyvensiu:) Reikia mokytis o man galvoj tik gėlės, laukiu nesulaukiu kol galėsiu lėkt pirkt.


Po dušo iššluostykit pažastėles ir skrotelę smile.gif
Atsakyti
Labai ačiū už atsakymąsmile.gif 4u.gif Pasirodo visai paprasta
Atsakyti
QUOTE(sokejuke86 @ 2009 05 17, 15:08)
Labai ačiū už atsakymąsmile.gif 4u.gif Pasirodo visai paprasta


Aš sustatau į vonelę kokią, duodu vandens srovę gerai,leidžiu pamirkt,vandeniui nuvarvėti,iššluostau paskui jas smile.gif viskas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2009 05 17, 15:33)
Aš sustatau į vonelę kokią, duodu vandens srovę gerai,leidžiu pamirkt,vandeniui nuvarvėti,iššluostau paskui jas smile.gif viskas 4u.gif


o kas kiek laiko darot karštą dušą?
Atsakyti
Padėkit, mano kelių orchių žiedstiebiai kaip pastrigo gruodį, tai taip ir nebejuda iš vietos schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(čikibari @ 2009 05 17, 17:28)
o kas kiek laiko darot karštą dušą?


Aš gal kas kelias savaites. Į mėnesį kartą gal. Kai prisimenu biggrin.gif nežinau kaip kitos. Gal kas pasidalins? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2009 05 17, 21:34)
Aš gal kas kelias savaites. Į mėnesį kartą gal. Kai prisimenu biggrin.gif nežinau kaip kitos. Gal kas pasidalins? 4u.gif



Aš tik karštą dušą darant suvokiu kiek aš daug orchių turiu doh.gif Kol ten visas išdušinu ir išmirkau trąšose. Sugaištu tikrai nemažai laiko.

Aš darau "iš akies"į kaip sakoma. Matau jau kada joms norisi pasidušinti. Nežinau man irgi gal gaunasi kas 2 sav. Jei labai karštos, saulėtos dienos kas 1 sav.
Žiemą tokio dušo nedarau visai.
Atsakyti
QUOTE(sokejuke86 @ 2009 05 17, 15:50)
Aš tai turiu gal ir kvailą klausimėlį dėl karšto dušo bet gal kaip naujokei atleisit 4u.gif  Šiaip reikia gal į skrotelę vandens nepatektų o kaip su karštu dušu, saugot kažkaip kad nepatektų ar nieko kad patenka? Po poros savaičių jau ir šiaip daugiau laiko turėsiu pasiieškosiu info dabar nelabai daug turiu, tai gal kas žinosit, jei taip labai ačiū smile.gif Jei ne išgyvensiu:) Reikia mokytis o man galvoj tik gėlės, laukiu nesulaukiu kol galėsiu lėkt pirkt.

as karsta dusa darau kiekviena karta,kai ateina metas jas laistyti.Niekur nieko nesluostau,o palieku truputi vonioje,kad mano gelytes apdziutu.Dusa visada darau tik is ryto,nes skaiciau,kad vakare negerai.Po to pastatau ant rytines palanges.Dabar orchyciu turiu tik 15,seniau buvo daugiau,tai jau zadejau su dusu nebesiterlioti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2009 05 15, 19:36)

o goziai kokie wub.gif ypac brangiausiojo dovanota wub.gif wub.gif nereali wub.gif
Papildyta:
QUOTE(čikibari @ 2009 05 14, 21:03)
šitą gėlyte liepos mėnesį gavau dovanų. nuo lapkričio jinai nebežydi. dabar leidžia 4 orines šaknis ir dar kažkokį "ūglį". nuotraukose gal nelabai ryškiai matosi bet neišeina aiškiau padaryti. norėčiau patyrusių gėlininkių paklausti kas tai galėtų būti  g.gif na gal ižiūrėsite.. blush2.gif ten kur tarp tų sausų šaknų matosi tokie kaip du lapeliai.

user posted image

user posted image

nemoku kitaip ikelti nuotrauku. blush2.gif

mamyte, sveikiname, turite vaikeli! wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Uogienė @ 2009 05 17, 07:51)
Prasau karts nuo karto informuoti kaip sekasi  ax.gif

OK mirksiukas.gif jei nepakratys koju artimiausiu metu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(puke0 @ 2009 05 17, 10:34)
as irgi pagalvojau,kad gal man ja iskart ir sodinti i substrata,nelaikant reanimatoriuje,bet ar dar gali isaugti lapai,jei ne vieno ju nera g.gif

Jei saknims viskas gerai - lapus uzsiaugina naujus mirksiukas.gif
Atsakyti