Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

Man ir atrodo jog ten keikis smile.gif
Atsakyti
Norejau paklausti, kai dendrobiumas nuzydi, ar tas stiebas dar gali isauginti ziedu, ar tik keikius leis? blush2.gif
Atsakyti
aš žiedų labiau pasiilgau, o ne vaikų blush2.gif ir ką man su juo daryti reikės nežinau visai ax.gif ar atskirti nuo mamos kai paūgės. Ir iki kiek turi paūgėti kol galėsiu atskirti? tai dabar jinai man jau ilgai nežydės turbūt? verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo čikibari: 15 gegužės 2009 - 11:18
čikibari, tu irgi apie dendrobiuma klausi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2009 05 15, 12:19)
čikibari, tu irgi apie dendrobiuma klausi? ax.gif



ne, aš apie phalenopsi ax.gif ten kur nuotrauką idėjau...preitam puslapy smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo čikibari: 15 gegužės 2009 - 11:36
Dendrobis zydi viena karta is to paties stiebo. Paskui stiebas sensta, nyksta ir buna vsai nekoks vaizdelis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2009 05 15, 19:15)
Dendrobis zydi viena karta is to paties stiebo. Paskui stiebas sensta, nyksta ir buna vsai nekoks vaizdelis  rolleyes.gif


Tai ka su tuo stiebu daryti? g.gif Negi pjauti? verysad.gif
Atsakyti
dendrobiu stiebu pjaustyti nereikia schmoll.gif
ziurint koks dendrobium, jei nobile, tai ant senu stiebu pas mane zydejo pakartotinai ir keiki isleido. Kuo daugiau stiebu, tuo stipresnis augalas, tuo dosniau apdalins ziedais 4u.gif
cikibari, tavo atveju galima neatskirineti vaiko, nes kai paaugs, isleis savo ziedstiebi, krumas bus didesnis, kaip prazyyyys kartu wub.gif o jeigu labai noresi, gali atskirti, turesi mazyli, bet tai galesi daryti, kai jis paaugs ir tures savo atskiras sakneles apie 5 cm ilgio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2009 05 15, 18:21)
Tai ka su tuo stiebu daryti? g.gif Negi pjauti? verysad.gif

Nepjauti.Senas stiebas maitina jaunus,kol galiausiai nunyksta ax.gif
Atsakyti
Niu gerai tada - palieku ji ramybeje biggrin.gif Nes ir taip gerai klesti - augina vaikuti ir dar leidzia keiki mazyti ax.gif

http://public.fotki....s-/img1717.html
Atsakyti
QUOTE(Hottea @ 2009 05 15, 18:36)
Niu gerai tada - palieku ji ramybeje biggrin.gif  Nes ir taip gerai klesti - augina vaikuti ir dar leidzia keiki mazyti ax.gif

http://public.fotki....s-/img1717.html


graziai auga thumbup.gif kai jaunas auginys pasieks senojo dydi, reikia po truputi mazinti laistyma ir laikyti vesiau, mazdaug 6-8 sav. nelaistyti, tik vos vos retkarciais papurksti substrata. Po to ant stiebo turi pasirodyti spuogeliai ir reikia labai palaipsniui labai saikingai laistyti. Kai jau tikrai matysis, kad bus pumpurai, palaipsniui didinti laistyma iki normalaus. Jeigu persistengiama su laistymu, tai apsivaikuoja vietoj zydejimo biggrin.gif (gal ir ne vietoje cia rasau, nes niekas neklause patarimo, bet va niezti nagai parasyti lotuliukas.gif )
Linkiu sulaukti ziedu 4u.gif
Atsakyti
Labai aciu uz patarima 4u.gif Buvau radusi "rojaus soduose", kad negalima daug laistyti, tik ten taip susukta viskas - galvojau, kad pati dendrobi doh.gif Tai karta per savaite kelioms min pamerkdavau ir apipurksdavau - matyti, patiko biggrin.gif

Niu ziuresim kaip toliau bus ax.gif

Atsakyti