Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

QUOTE(Mufasa @ 2009 05 12, 13:50)
aciu uz patarimus smile.gif isoperavau savo phal, saknu liko, nors ne per daugiausiai, isdziovinau, pabarsciau cinamonu ir isodinau. bet dabar saknys pilkos. ar lieti, ar, kaip parasyta pirmam puslapyje, bent savaite nelieti? persodindama pritrukau substrato, ar nieko baisaus, jei pabus siandien iki puses apkamsytas?

lieti tikrai nereikia savaite. jeigu toks pusiau apkamsytas, tai gal dar ir geriau, pradzius kaip reikiant saknys. Tuomet sausasis laikas gal trumpesnis galetu buti... kokios 5 dienos gal ax.gif priklausomai, kokios aplinkos salygos. Linkiu sekmes 4u.gif
Atsakyti
Aš gal biškutį ne į temą, bet neatkapsčiau kitur forume. Gal kas žinote, kur vilniuje kiminų ratsi pirkti?
Atsakyti
QUOTE(sokejuke86 @ 2009 05 12, 16:35)
Aš gal biškutį ne į temą, bet neatkapsčiau kitur forume. Gal kas žinote, kur vilniuje kiminų ratsi pirkti?

Bijau kad Lietuvoj su kiminais problema. Neradau, kas jais siuo metu prekiautu.
Atsakyti
Va va aš ir tą pastebėjau...
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2009 05 12, 10:29)
Didziosiose maximose ir ermitaze yra Exsta substratas 4u.gif
Jei niekur negausi, uzsisakyk internetu Orchidejos.lt



Na, as kai ieskojau Klaipedoj, tai ne vienoj maximoj neradau, gavau akropoly, prie centrinio iejimo kur yra geliu parduotuve 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(.ramune. @ 2009 05 12, 20:09)
Na, as kai ieskojau Klaipedoj, tai ne vienoj maximoj neradau, gavau akropoly, prie centrinio iejimo kur yra geliu parduotuve 4u.gif

tikrai Klaipedoj nemaciau niekur tinkamo substrato, nebent rinkinukuose persodinimuiuser posted image
jei kam reiketu orchytes reanimatoriui kiminu Klaipedoj galeciau suselpt bent sauja 4u.gif tik mano miskinukai, ne tie kur internetu prekiauja, pati rinkau ir perrinkinejau blush2.gif
Atsakyti
[quote=egliosha,2009 05 12, 21:32]
tikrai Klaipedoj nemaciau niekur tinkamo substrato, nebent rinkinukuose persodinimui[img]

taip, taip, ten pardavinejo rinkinuka ta persodinimui su nezmoniskai dideliu vazonu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gotterdammerung @ 2009 05 12, 08:48)
padekit prasau  verysad.gif
Anu metu liepa gavau dovanu balta orchideja dviju stiebu (berods paleopnopsis ar kaip ten ji vadinas.. ) Zydejo graziai, kol po menesio ja brolis perlaiste... tada ji numete visus ziedus ir iki siol stovi plika  doh.gif  Saknu daug, grazios, zalios. laistau dabar jau retkarciais kai tik saknys ima pilket.. viena stieba nupjoviau iki sveikos akutes, o kita palikau. buvo lyg ir pasirode tokie milimetriniai daigeliai is akuciu, bet keletas nudziuvo, o kiti jau kokius 3 menesius vis tokie patys keli mm..  doh.gif  ka daryt kad ji vel suzydetu??  unsure.gif  MB man ja padovanojo, o paskui apkaltino, kad numarinau.. kad nemoku priziuret geliu.. kad tiek man ir rupi jo dovanos...  doh.gif




padekit..?
Atsakyti
QUOTE(Gotterdammerung @ 2009 05 12, 23:46)
padekit..?

na taip, pareguliuot temperaturos pokycius biggrin.gif ir gal dar patrest? biggrin.gif
Atsakyti
Gotterdammerung, mielai padeciau, jeigu tik galeciau smile.gif
Pirmiausiai neaisku, kokia augalo bukle, ar viskas gerai su saknimis.
Antra, kur gele stovi? Ar jai pakanka sviesos? kalbu ne apie tiesiogine kaitria saule, o sviesa. Nors siuo atveju kelios valandos rytines ir vakarines saules galetu iseiti i nauda, bet nepatariu iskart statyti ant saules, jeigu gele nepratusi.
Trecia, asmeniskai as neprievartauju geliu tongue.gif kazkada pacioje pradzioje irgi forumuose zyziau, kodel nezyyyydi, kaip prazyyyydint, bet dabar nusiraminau biggrin.gif gele prazys, kai bus tam pasiruosusi, ir ne nuo musu noru tai priklauso 4u.gif bet po ilgo nezydejimo gali taip nuostabiai prazysti, kad tikrai bus verta laukti rolleyes.gif
Man orchidejos labai patinka dar ir tuo, kad jos moko....kantrybes ax.gif ir valios, bet su valia jau sunkiau doh.gif
Sekmes 4u.gif
Atsakyti
tikrai, galbut gelei poilsio periodas, gal lapus ar saknis leidzia... reikia laukti. arba nesiot nakciai i salta patalpa, tikrai temoj buvo rasyta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(.ramune. @ 2009 05 12, 20:09)
Na, as kai ieskojau Klaipedoj, tai ne vienoj maximoj neradau, gavau akropoly, prie centrinio iejimo kur yra geliu parduotuve 4u.gif



Šį savaitgalį buvau Klaipėdoje ir savo akimis mačiau Extra substratą Akropolio Maximoje (aisku reikejo klausti pardavejos, kad parodytu kur padeta ax.gif ) ir Maximos Bazeje, ten lengviau radau. Taip pat jo visada būna Ermitaže. Jei nerandate reikėtų pardavėjų pasiklausti, nes būna, kad padeda ne ten kur mes įsivaizduojame, kad turėtų būti substratas orchidėjoms tongue.gif
Atsakyti