Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

QUOTE(Barikada @ 2009 04 16, 20:53)
taip, tresiu
g.gif Gal, nezinau blush2.gif O ka daryti tokiu atveju toliau g.gif

kaip minejau imesk gelytes nuotrauka, bus aiskiau kas ir kur auga mirksiukas.gif

Jei tai keikiai,tai lauk,kol jie uzsiaugins saknis iki 5 cm tada jau galesi atskirt nuo motininio augalo ir sodint atskirai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*finy* @ 2009 04 16, 20:54)
Pasodinau savo gėlytę ir tik dabar prisiminiau,kad pamiršau ją paskaninti cinamonu  doh.gif  Ar nieko tokio?Katik pažiūrėjau,kambaryje rodo 18 laipsnių.Gal nešalta jai?  g.gif


tai jei jai viskas gerai, tai cinamono ir nereikia, bet jei karpytos šaknys, tai reikėjo, na, bet nieko tokio mirksiukas.gif šiaip svarbu, kad nebūtų žemesnė nei 15.
Atsakyti
QUOTE(Barikada @ 2009 04 16, 20:55)
o kaip su juo toliau elgtis, nes vienas nudziuvo unsure.gif neisaugines jokios saknies doh.gif

tai gal jam per sausas oras buvo??? ar purski lapus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Krissti_ @ 2009 04 16, 20:58)
tai gal jam per sausas oras buvo??? ar purski lapus? g.gif

nedaznai cool.gif

Jukra, fotiko laido nerandu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Barikada @ 2009 04 16, 21:00)
nedaznai cool.gif

Jukra, fotiko laido nerandu unsure.gif

as savo siauriniame bute orches purskalioju kartais net du kartus per diena, priklauso kaip saulute uz lango pasildo, tik kazi ka tas nedaznai reiskia g.gif biggrin.gif bet jei nudziuvo ant ziedstiebio tai dregmes is oro truksta keikiui. mirksiukas.gif
Atsakyti
nusipirkau gelyte ir tik dabar pamaciau viena maza tos kempines gabaleli vazone. doh.gif ji reikia butinai isimti ar galima ir palikti? taip nesinori dar tos gelytes traukti is vazono ax.gif
Atsakyti
QUOTE(evelinute999 @ 2009 04 16, 21:06)
nusipirkau gelyte ir tik dabar pamaciau viena maza tos kempines gabaleli vazone. doh.gif ji reikia butinai isimti ar galima ir palikti? taip nesinori dar tos gelytes traukti is vazono ax.gif

as irgi viename vazone matau smulkiai sukarpytu gabaleliu bet kol auga netruaksiu is vazono smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Krissti_ @ 2009 04 16, 21:09)
as irgi viename vazone matau smulkiai sukarpytu gabaleliu bet kol auga netruaksiu is vazono smile.gif


tai tada ir as paliksiu bigsmile.gif kai nuzydes uzsiimsiu persodinimu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jukraa @ 2009 04 16, 21:03)
as savo siauriniame bute orches purskalioju kartais net du kartus per diena, priklauso kaip saulute uz lango pasildo, tik kazi ka tas nedaznai reiskia  g.gif  biggrin.gif bet jei nudziuvo ant ziedstiebio tai dregmes is oro truksta keikiui.  mirksiukas.gif

O čia specialiu tuo purškalu ar vandeniu?Mes geriam tą Žaliagirio,tai ir gėlytei jis tūrėtų patikti g.gif
Atsakyti
QUOTE(*finy* @ 2009 04 16, 21:18)
O čia specialiu tuo purškalu ar vandeniu?Mes geriam tą Žaliagirio,tai ir gėlytei jis tūrėtų patikti  g.gif

na as naudoju tik tas spec shtrutz ( ar kaip ten rasos) trasas, o purskalioju kartais su virintu,kartais is krano tiesiai isipiltu vandeniu,tik stengiuos visad su siltu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daluksa @ 2009 04 16, 20:43)
Aš tai nemirkiau, nes šaknys tvarkytos buvo  smile.gif na ką, rezultatas toks, kad praėjo kelios dienos ir vėl laistyt reikia  smile.gif nors jau kai laisčiau, tai mirkiau 20min.
Papildyta:
Aš tai siūlau abu palikt  ax.gif ir pas tave "koncervas" dar ne mini, vat pas mane tai nuo gruodžio pradžios 0.5cm stovi ir niekaip, o lapai, šaknys auga  verysad.gif 
o tu tręši gėlę?
P. S. pas mane tokie pat žali vazonėliai kaip ir tavasis  lotuliukas.gif  4u.gif


Aš ją neseniai persodinau,gal pries 2-3 savaites,trešiu ir karštą dušą darau. Lapai kažkokie suglebę,po apačia pageltę,bet darau išvadą,kad paseno. smile.gif o tie stiebai mane erzina biggrin.gif kasdiena apeinu ir spoksau ar nors biški nepajudėjo. doh.gif biggrin.gif
P.S. Tie vazonai man labai patinka,o žalia spalva ypač wub.gif
Papildyta:
Ai tiesa, o kaip čia visos apie tas kempines šneka. Pas viena gėliuką pastebėjau,kad atsirado jų, nu tokių smulkių gabaliukų tipo kaip kempinės. Anksčiau niekada nebuvo. ar čia nėra taip, kad nuo drėgmės ar ko atsiranda ant augalų šaknų ar substrate tos ale kempinės tipo kažkokie dariniai? biggrin.gif nžn ar tiksliai pasakiau,bet gal supratot apie ką aš.
Atsakyti
QUOTE(*finy* @ 2009 04 16, 21:18)
O čia specialiu tuo purškalu ar vandeniu?Mes geriam tą Žaliagirio,tai ir gėlytei jis tūrėtų patikti  g.gif

geriau is krano ar is sulinio kokia para pastovejes vanduo
Atsakyti