Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

Labukas, merginos 4u.gif
galite mestelti žvilgsnį- kas darosi su mano orchidėja?
user posted image
Atsakyti
Sveikutes smile.gif
kazkaip mazai laiko kai atsilo oras liko rasymui SM, bet paskaitau kaip cia jums sekasi smile.gif
ir noriu padekoti merginoms, kurios kazkada kalbejo apie karsta dusa miegancioms orchidejoms, nezinau ar tai padejo ar silti saules spinduliai, bet visos mano gelytes atsigavo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif aciu jums dar karta uz savalaikius patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DDajana @ 2009 05 10, 14:53)
Labukas, merginos 4u.gif
galite mestelti žvilgsnį- kas darosi su mano orchidėja?

mano vienai gelei buvo taip, visas lapas tokios sumedejusiom "zaizdom" nuejes buvo, irgi kiaurai net, paskui nudziuvo nuo vieno krasto iki kito(taip ir nukrito is leto atsiskirdamas). nesupratau kas ten buvo, gal del dregmes stokos, gal kokie mechaniniai pazeidimai(pirkau nukainota nudziovinta)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliosha: 10 gegužės 2009 - 18:28
norejau pasiklausti ar oncidiumus laistote tokiu pat rezimu kaip phaleponsius???
Atsakyti
QUOTE(Smigė @ 2009 05 08, 15:26)
Labas, mergaitės labai noriu jūsų patarimo. Mano orchytė išleido naujus žiedkočius iš narelių, bet vat nežinau ar nukirpti senuosius ar tegul jie buna. Prisegu ir vaizdinę medžiagą.  4u.gif
user posted image
O čia visas kerelis.
user posted image

As tai nekerpu nei vienos nes juk ir kiekvieno is ju gali isaugti ziedkotis.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(doviliuke21 @ 2009 05 10, 20:55)
As tai nekerpu nei vienos nes juk ir kiekvieno is ju gali isaugti ziedkotis.. smile.gif

Is tos akutes is kurios jau karteli kazkas buvo islinde, antra karta niekas nebeislys mirksiukas.gif O nuzydejusius ziedkocius nukerpam iki pacios apacios jei norim gausesnio sekancio zydejimo. Nes is to pacio ziedkocio gali buti vos keletas nauju ziedeliu, o is naujai uzauginto gali buti zymiai daugiau ziedeliu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(DDajana @ 2009 05 10, 14:53)
Labukas, merginos 4u.gif
galite mestelti žvilgsnį- kas darosi su mano orchidėja?
user posted image

Mano karvyte nuo situ juodu demiu iki siol neatsigauna. Cia kazkokia liga ir dar itariu, kad uzkreciama. Karvyte padejau atokiau nuo kitu.
Atsakyti
Noriu ir aš patarimo: šiandien pamačiau, kad mano phaenelopsių lapai nuvyto ir nuleipo. Darau išvadč, kad trūksta drėgmės (orai geri, matyt saulės per daug gavo doh.gif ). Iš to strioko palaisčiau gausiai ir dar palikau vazonėlius vandenyje, kad prigertų vandens. Dabar sėdžiu skaitau ir galvoju, ką toliau daryt, kad jie atsigautų?
Pernai vieną gėlytę išgelbėjau nors buvo jau visiškai beviltiška, norėjau mest, nes tik viena šaknelė buvo likusi, bet dėl visa ko persodinau ir ji atsigavo, o va jau metai su viršum ir ji man rodos pradėjo leisti žiedstiebį, tai negi dabar nudžiovinau aš ją, taip gaila... fool.gif cry.gif
Dar rašot, kad laistot pagal kokį tai režimą...koks tai yra režimas, gal aš per retai ir per mažai laistau? Ir lapų nepurškiu unsure.gif Vien žo, nemoku augint orchidėjų blush2.gif o taip norisi, kad jos žydėtų.
Atsakyti
O liga pasigauta is kazkurio maximos orchideju tiekejo. Kai ima popigiai, taip ir gaunas.
Atsakyti
QUOTE(*Frezija* @ 2009 05 10, 23:18)
Noriu ir aš patarimo: šiandien pamačiau, kad mano phaenelopsių lapai nuvyto ir nuleipo. Darau išvadč, kad trūksta drėgmės (orai geri, matyt saulės per daug gavo  doh.gif ). Iš to strioko palaisčiau gausiai ir dar palikau vazonėlius vandenyje, kad prigertų vandens. Dabar sėdžiu skaitau ir galvoju, ką toliau daryt, kad jie atsigautų?
Pernai vieną gėlytę išgelbėjau nors buvo jau visiškai beviltiška, norėjau mest, nes tik viena šaknelė buvo likusi, bet dėl visa ko persodinau ir ji atsigavo, o va jau metai su viršum ir ji man rodos pradėjo leisti žiedstiebį, tai negi dabar nudžiovinau aš ją, taip gaila... fool.gif  cry.gif
Dar rašot, kad laistot pagal kokį tai režimą...koks tai yra režimas, gal aš per retai ir per mažai laistau? Ir lapų nepurškiu  unsure.gif Vien žo, nemoku augint orchidėjų  blush2.gif o taip norisi, kad jos žydėtų.

paliejus atsigaus jei saknys geros mirksiukas.gif man irgi buvo suglebe lapai, dregmes truko gelei
o laistom/mirkom, kai sieneles nebeaprasojusios, saknys is zaliu pasidaro pilkos.
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2009 05 10, 23:33)
paliejus atsigaus jei saknys geros mirksiukas.gif man irgi buvo suglebe lapai, dregmes truko gelei
o laistom/mirkom, kai sieneles nebeaprasojusios, saknys is zaliu pasidaro pilkos.



jei lapai suglebo dėl drėgmės, laistymo trūkumo, tuomet atsigaus, o jei ne, vadinasi problema su šaknimis ir nereikia ilgai laukti, o traukit iš vazono ir žiūrėkit kas su šaknim darosi.
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2009 05 10, 22:33)
paliejus atsigaus jei saknys geros mirksiukas.gif man irgi buvo suglebe lapai, dregmes truko gelei
o laistom/mirkom, kai sieneles nebeaprasojusios, saknys is zaliu pasidaro pilkos.


tikiuosi unsure.gif

QUOTE(skm @ 2009 05 11, 08:57)
jei lapai suglebo dėl drėgmės, laistymo trūkumo, tuomet atsigaus, o jei ne, vadinasi problema su šaknimis ir nereikia ilgai laukti, o traukit iš vazono ir žiūrėkit kas su šaknim darosi.


o per kiek laiko turėtų atsigaut, jei nuo drėgmės trūkumo? nes šiandien ryte dar neatsigavo verysad.gif o taip gražiai buvo pradėję leist lapelius naujus cry.gif
Atsakyti