Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

QUOTE(egliosha @ 2009 05 07, 20:15)
radau senoj temoj foto
user posted image
maniskiai rasti sviesus yra, nuotraukoj labai "sviezias". jie auga buvusiose pelkingose vietose kaip pastebejau, juos reiketu perplauti kokiam kiaurasamty biggrin.gif

Kad čia ne kiminai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2009 05 07, 21:07)
Kad čia ne kiminai  g.gif

kiminai tik labai intensyvios spalvos g.gif maniskiai sviesus zali, kaip isbluke, ne pati ieskojau, maniskio baba prirode vieta, kuriais sienas kimso kazkada biggrin.gif gal nebus pamelavus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2009 05 07, 21:32)
kiminai tik labai intensyvios spalvos g.gif maniskiai sviesus zali, kaip isbluke, ne pati ieskojau, maniskio baba prirode vieta, kuriais sienas kimso kazkada biggrin.gif gal nebus pamelavus biggrin.gif

schmoll.gif
user posted image

Spalva gali būti nuo žalios iki beveik bordo, bet būdinga forma yra būtent tokia

Atsakyti
Sveikos visos. Mano orchidejai ant stiebo atsirado juodu demeliu ir lapai eme geltonuot, taciau ziedai nekrenta ir nedziuna. g.gif Kas tai galetu but, gal liga kokia uzpuole? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2009 05 07, 21:53)
Spalva gali būti nuo žalios iki beveik bordo, bet būdinga forma yra būtent tokia

na, kiminu rusiu, kaip raso wikipedia yra 35 mirksiukas.gif tas miskinis manasis panasus i Sphagnum denticulatum rusi
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2009 05 07, 22:08)
na, kiminu rusiu, kaip raso wikipedia yra 35 mirksiukas.gif tas miskinis manasis panasus i Sphagnum denticulatum rusi


taip taip, aš ir tokių turiu bigsmile.gif google pagalba prisirankiojau miške, tarnauja puikiai thumbup.gif
Atsakyti
Merginos help.gif help.gif help.gif noriu Jūsų patarimo, mano viena gėlytė kažko nuleido lapus, ogi žiūriu, kad šaknys parudavusios, t.y. supuvusios, jos atrodė TAIP

user posted image

Aš tą gėlytę persodinau, nusipirkau žemę orchidėjoms, supuvusias šaknis nuvaliau, tik va tų sveikų mažai likę, gal porą ,,siūliukų'', bet orinės sveikos, kažin ar ji man atsigaus g.gif

Bet viską darau iš antro galo doh.gif , iš pradžių persodinau, po to ieškau info nepatingėjau ir paskaitinėjau 1 puslapį, lotuliukas.gif mirksiukas.gif tai žiūriu, kad reikia pasidaryti reanimatorių ir ją ten palaikyti.

Kaip jums atrodo ar man ją dabar krapštyti lauk ir dėt į tą reanimatorių, ar palaukt gal ir persodinta atsigaus g.gif g.gif g.gif

Visai susimaišė protas , blink.gif patarkit mega_shok.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aderaa: 07 gegužės 2009 - 22:15
QUOTE(Aderaa @ 2009 05 07, 23:14)
Merginos  help.gif  help.gif  help.gif  noriu Jūsų patarimo, mano viena gėlytė kažko nuleido lapus, ogi žiūriu, kad šaknys parudavusios, t.y. supuvusios, jos atrodė TAIP

labai priklauso kiek liko sveiku saknu g.gif nezinau ar gali gele maitintis vien orinem saknim g.gif reikejo istraukus nuvalyti supuvusias saknis, pabarstyti cinamonu, padziovinti, tada kisti i substrata, apdet kiminais, kad palaikytu dregme, persodinus tokia negalima laistyti pora savaiciu pagal persodinimo taisykles
Atsakyti
Aderaa, o kokia zeme pirkai? Netinka ta zeme is parduotuviu. Reik substrato "Extra". Didesnes maximos juo prekiauja.
Nukirptas saknytes tikiuosi dezinfekavai cinamonu smile.gif
O jei liko bent pora normaliu saknu tai turetu prigyti gelyte, tik reik tinkamo substrato, kad vel nesupudytum.
Atsakyti
QUOTE(Aderaa @ 2009 05 07, 22:14)
Aš tą gėlytę persodinau, nusipirkau žemę orchidėjoms, supuvusias šaknis nuvaliau, tik va tų sveikų mažai likę, gal porą ,,siūliukų'', bet orinės sveikos, kažin ar ji man atsigaus g.gif

Jeigu pasodinai i juodzemes su zieves ir juros putos gabaliukais, tai trauk lauk, nes zemes orchidejoms netinka. Jas reikia i zieves sodinti. Specialaus substrato gali Maximoj nusipirkti.

Lorute jau atrase biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pandora: 07 gegužės 2009 - 22:31
QUOTE(Dofkaml @ 2009 05 07, 21:58)
Sveikos visos. Mano orchidejai ant stiebo atsirado juodu demeliu ir lapai eme geltonuot, taciau ziedai nekrenta ir nedziuna.  g.gif  Kas tai galetu but, gal liga kokia uzpuole?  verysad.gif

Jei idetum nuotraukyte, butu aiskiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas, o pas mane viena gelyte vaika augina ant sakos ziuriu ir saknis leidzia tai db man ja nuimti graziai su visu kamienu ir renimuoti kad daug saknu atsirastu ar kaip??? ax.gif
Atsakyti