Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

QUOTE(...Lelyte... @ 2009 05 07, 11:10)
bet as jau persodinau.. unsure.gif  i extra substrata.. nzn gerai ar blogai padariau..bet kiek ten kiminu buvo..na tiksliau vien kiminai  smile.gif

Extra per stambus miniukui. Ji reiketu pasmulkinti.
Atsakyti
Ar galima kelias orchidėjas sodinti į vieną vazoną?
Atsakyti
sveikos wink.gif

laistydama siandien savo gelyte pastebejau, kad leksteleje po vazonu yra kazkokiu mazu juodu vabaliuku.. blink.gif kas tai galetu buti? ir kaip nuo ju gintis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ERUGĖ @ 2009 05 07, 09:34)
o šito visiškai pavargusio- samanoja g.gif

Mano akim ziurint, sitas substratas ar ne tik is pako kur parasyta "zeme orchidejoms"? nes man atrodo,kad jai per dregnai ten g.gif
Atsakyti
o sakykit, cia kiekvienai orchidejai skirtingai ar jos turi tokia tendencija zydeti rudeni - ziema, o vasara numesti ziedus? pastebejau ne pirma gele mano taip daro. ty vasara ilsisi
Atsakyti
Lorute, aciu uz atsakyma.

Silinge, aciu uz atsakyma del sviesos itakos saknims ir aciu uz informacija apie paphiopedilum. Auginu viena, tiksliau, mokausi auginti smile.gif Skaiciau, kad paphiopedilum padeda atsikratyti neigiamu praeities emociju, tam ji ir isigijau. Maniskis mano namuose jau menuo, tiesiog stovi ir tiek, nors kitos orchidejos auga, stiebiasi, jis ne krust gyvybes pusen, sastingis kazkoks.

Raile, aciu uz informacija apie orchideju paroda Kaune, labai apsidziaugiau.

doviliuke 21, kiminai gerai laiko dregme, todel paprastai naudojami archideja reanimuojant: pasalinamos nupuvusios saknys (kirpimo vietos pabarstomos smulkintos anglies tabletes milteliais arba cinamonu), paliekama porai valandu padziuti, po to dedama i dregnus, bet ne slapius kiminus, viska - i celofanini maiseli ar plastmasini buteli ir uzrisama (uzdengiama). Retkarciais atrisama, kad prasivedintu. Laikoma, kol orchideja atsigauna: isleidzia kelias saknis, tampa gyvybinga. Tuomet persodinama i orchidejoms skirta substrata. Ir dziaugiamasi smile.gif Mergaites, jei yra koks netikslumas, prasau, pataisykite, kad doviliukes 21 nesuklaidinciau. Aciu.
Atsakyti
QUOTE(olialiaa @ 2009 05 07, 14:38)
o sakykit, cia kiekvienai orchidejai skirtingai ar jos turi tokia tendencija zydeti rudeni - ziema, o vasara numesti ziedus? pastebejau ne pirma gele mano taip daro. ty vasara ilsisi

Zydejimo kalendorius: http://www.beautiful...r/calendar.html
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2009 05 07, 15:49)

Tina*, jau kokių naudingų dalykų, randi! blink.gif Labai ačiū tau! 4u.gif
Mergaitės, patariu nusikopijuoti nuorodą, įsidėti į paankinius ar net atsispausdinti šį kalendorių ir ramiai turėti po ranka mirksiukas.gif
Papildyta:
Tina, aš dar paklausiu - pagal šį kalendorių darau prielaidą, kad yra miltonijų 2 žydėjimo periodai, bet pats augalas žydi tik kartą metuose vienu iš šių periodų?
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 05 07, 15:59)
Tina*, jau kokių naudingų dalykų, randi!  blink.gif  Labai ačiū tau!  4u.gif 
Mergaitės, patariu nusikopijuoti nuorodą, įsidėti į paankinius ar net atsispausdinti šį kalendorių ir ramiai turėti po ranka  mirksiukas.gif
Papildyta:
Tina, aš dar paklausiu - pagal šį kalendorių darau prielaidą, kad yra miltonijų 2 žydėjimo periodai, bet pats augalas žydi tik kartą metuose vienu iš šių periodų?

Saunuole Tina 4u.gif suranda tokiu dalykeliu mirksiukas.gif
Siulai atidarant nauja temele kalendoriu ikelti i 1psl. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnir @ 2009 05 07, 16:45)
Saunuole Tina 4u.gif suranda tokiu dalykeliu mirksiukas.gif
Siulai atidarant nauja temele kalendoriu ikelti i 1psl.  bigsmile.gif

Primink dar 4u.gif gera mintis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2009 05 07, 12:08)
Extra per stambus miniukui. Ji reiketu pasmulkinti.

dekoju.taip ir padariau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mistikaa @ 2009 05 07, 09:04)
O kaip jie miske atrodo, tokie sodabriniai, na kaip sidabrine samana? o kaip tu juos apdoroji pries dedama i vazonus?Cia turbut dzukijos ar pajurio miskuose tie kiminai dazniau uztinkami?

radau senoj temoj foto
user posted image
maniskiai rasti sviesus yra, nuotraukoj labai "sviezias". jie auga buvusiose pelkingose vietose kaip pastebejau, juos reiketu perplauti kokiam kiaurasamty biggrin.gif
Atsakyti