Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

QUOTE(Lorute @ 2009 04 16, 20:11)
As ir dabar susimasciau del to substrato mirkymo. Gal galetu daugiau mergaiciu pasidalinti savo patirtimi, mirkina substrata Extra pries persodinant gelyte ar ne? Kokie skirtumai matomi mirkant ir nemirkant?


Aš tai nemirkiau, nes šaknys tvarkytos buvo smile.gif na ką, rezultatas toks, kad praėjo kelios dienos ir vėl laistyt reikia smile.gif nors jau kai laisčiau, tai mirkiau 20min.
Papildyta:
QUOTE(mocha @ 2009 04 16, 16:11)
Labulis 4u.gif prašysiu nuomonės,kaip elgtis su žiedstiebiais. Žodžiu turiu phaliką, turėjo jis vieną stiebą, nužydėjo. Nukirpau aš iki miegančios akutės. Pradėjo leisti antrą. Buvo sukrovęs pumpuriuką, bet jis pagelto ir nukrito.Dar buvo nabagą užpuolę skydamariai,bjaurybės verysad.gif Išgydžiau. Ir nuo tada stovi užsikoncervavęs kokį pusmetį.Ttoks mini: Koncervas Gėlytė leidžia lapelį vieną po kito, augina šakneles, ir dar trečią žiedstiebį augina : 3-ias žiedstiebis
Tai va, klausiu,ką daryt. Gal ta koncervą nukirpti ir tą seną stiebą nukirpti daugiau ar palikti,kaip manot? Nes jie stovi ilgą laiką ir jokių gyvybės ženklų iš jų,nors gėlė matos gyvybinga,pluša leisdama šaknis,lapus ir stiebą. 4u.gif abudu stiebeliai


Aš tai siūlau abu palikt ax.gif ir pas tave "koncervas" dar ne mini, vat pas mane tai nuo gruodžio pradžios 0.5cm stovi ir niekaip, o lapai, šaknys auga verysad.gif
o tu tręši gėlę?
P. S. pas mane tokie pat žali vazonėliai kaip ir tavasis lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daluksa: 16 balandžio 2009 - 19:45
turiu viena klasimeli, nerandu atsakymo g.gif Mano falenopsis vietoj ziedu leidzia lapelius, kodel g.gif Ir ka man daryti.
Atsakyti
QUOTE(Barikada @ 2009 04 16, 20:45)
turiu viena klasimeli, nerandu atsakymo g.gif Mano falenopsis vietoj ziedu leidzia lapelius, kodel g.gif Ir ka man daryti.


Tręši gėlę? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Barikada @ 2009 04 16, 20:45)
turiu viena klasimeli, nerandu atsakymo g.gif Mano falenopsis vietoj ziedu leidzia lapelius, kodel g.gif Ir ka man daryti.

tai gal tai keikis??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Barikada @ 2009 04 16, 20:45)
turiu viena klasimeli, nerandu atsakymo g.gif Mano falenopsis vietoj ziedu leidzia lapelius, kodel g.gif Ir ka man daryti.

imesk foto, bet kiek suprantu, tai cia ji ant ziedstiebio tuos lapelius leidzia? jei taip,tai keikiai_ vaikuciai auga mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Krissti_ @ 2009 04 16, 20:48)
tai gal tai keikis??? g.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif o aš supratau, kad lapus auginasi gėlė, o ne kad ant žiedstiebio auga lapeliai doh.gif lotuliukas.gif visai man jau šiandien stupid.gif
Atsakyti
QUOTE(Daluksa @ 2009 04 16, 20:45)
Tręši gėlę?  smile.gif

taip, tresiu

QUOTE(Krissti_ @ 2009 04 16, 20:48)
tai gal tai keikis??? g.gif

g.gif Gal, nezinau blush2.gif O ka daryti tokiu atveju toliau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daluksa @ 2009 04 16, 20:52)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  o aš supratau, kad lapus auginasi gėlė, o ne kad ant žiedstiebio auga lapeliai  doh.gif  lotuliukas.gif visai man jau šiandien  stupid.gif

o gal as ne taip supratau g.gif na bet esme tame kad galiausiai vis tiek visos susikalbam lotuliukas.gif
Atsakyti
Pasodinau savo gėlytę ir tik dabar prisiminiau,kad pamiršau ją paskaninti cinamonu doh.gif Ar nieko tokio?Katik pažiūrėjau,kambaryje rodo 18 laipsnių.Gal nešalta jai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Barikada @ 2009 04 16, 20:53)
taip, tresiu
g.gif Gal, nezinau blush2.gif O ka daryti tokiu atveju toliau g.gif

na kiek zinau reikia auginti o kai veikelis uzaugins 5 cm saknis galesi atskirti ir pasodinti i substrata, ar taip paaiskinau mergaites padekit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jukraa @ 2009 04 16, 20:51)
imesk foto, bet kiek suprantu, tai cia ji ant ziedstiebio tuos lapelius leidzia? jei taip,tai keikiai_ vaikuciai auga  mirksiukas.gif

o kaip su juo toliau elgtis, nes vienas nudziuvo unsure.gif neisaugines jokios saknies doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barikada: 16 balandžio 2009 - 19:56
QUOTE(Krissti_ @ 2009 04 16, 20:55)
na kiek zinau reikia auginti o kai veikelis uzaugins 5 cm saknis galesi atskirti ir pasodinti i substrata, ar taip paaiskinau mergaites padekit smile.gif


taip taip thumbup.gif
Atsakyti