Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

QUOTE(Vitulka @ 2009 04 30, 09:41)
pas mane irgi Schultz trąšos. Bet nieko sudėtingo dozuot  g.gif  2 l dedu puse to šaukštelio ir viskas 


QUOTE(kilka @ 2009 04 30, 14:34)
Laba,
O ne per dydele koncentracija???Aš puse to šaukštelio ant 4 litru darau ax.gif


va va as su puse to saukstelio 2 litrams ir apdeginau saknis kazkada... nuo tada atsargiai su tais miltukais elgiuos.
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 30, 13:48)
Pagal rekomendacijas ant pakuotės - normali, pagal daugybę orchidėjų augintojų - per didelė ir per tankus trešimas  mirksiukas.gif

Vava,geriau mažiau ir rečiau,sveikiau buna biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Indraja, ir kitos merginos, kurios reanimuojate savo orchytes, kaip sekasi? Orai lyg palankus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kilka @ 2009 04 30, 14:34)
Laba,
O ne per dydele koncentracija???Aš puse to šaukštelio ant 4 litru darau ax.gif


taip parašyta user posted image

QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 30, 14:48)
Pagal rekomendacijas ant pakuotės - normali, pagal daugybę orchidėjų augintojų - per didelė ir per tankus trešimas  mirksiukas.gif

bet kaip jai patinka rolleyes.gif naujas tris šakas žiedų išleido wub.gif vakar sprogo jau vienas, grožis wub.gif
bet aš ją turbūt tik kartą į mėnesį ir laistau, kas tris savaites tai tikrai mastau.gif

kai nudegini šaknis, kas būna? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2009 05 01, 15:35)
bet kaip jai patinka  rolleyes.gif naujas tris šakas žiedų išleido  wub.gif vakar sprogo jau vienas, grožis  wub.gif
bet aš ją turbūt tik kartą į mėnesį ir laistau, kas tris savaites tai tikrai mastau.gif

kai nudegini šaknis, kas būna?  ax.gif

Svarbiausiai, kad pati atrandi kas tavo gelytems patinka mirksiukas.gif Kiek viena turi savo auginimo buda rolleyes.gif

Kai nudegini saknis jos paruduoja. Tikriausiai ir nelabai gyvybingos pasidaro g.gif
Atsakyti
Mielosios, uzsikreciau ir as sita orchideju liga. Pirmaja gavau dovanu spalio men, o dabar ir pati jau pirkineju. Tiesa man grazios tik vienspalves... Noreciau paklausti, sakykite ar jus kaip nors specialiai mokate jas prazydinti, nes manoji jau nuo gruodzio vidurio nezydi, bet taip grazi gelyte ir saknys geros ir lapeli isleido, bet noriu ziedelio wink.gif
Atsakyti
QUOTE(giletaite @ 2009 05 02, 10:11)
Mielosios, uzsikreciau ir as sita orchideju liga. Pirmaja gavau dovanu spalio men, o dabar ir pati jau pirkineju. Tiesa man grazios tik vienspalves... Noreciau paklausti, sakykite ar jus kaip nors specialiai mokate jas prazydinti, nes manoji jau nuo gruodzio vidurio nezydi, bet taip grazi gelyte ir saknys geros ir lapeli isleido, bet noriu ziedelio wink.gif

Zydejima skatina dienos nakties temperaturu skirtumas mazdaug 6 laipsniu mirksiukas.gif Taip pat padeda trasos tam tikros.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

drauge dave paauginti savo nuleipusia orchideja.. tai persodinau as ja..suvargus labai,su dvejom saknim normaliom..ir pilna skydmariu prie skroteles.. unsure.gif isploviau as ten juos,krapsciau,bet aisku pati nieko nepadarysiu..pastaciau ta gele,kitur nei visos kitos. dbr klausimas: su kuo naikinat jus juos? ar actara tinka ar ne?aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(...Lelyte... @ 2009 05 02, 10:45)
Sveikos  4u.gif

drauge dave paauginti savo nuleipusia orchideja.. tai persodinau as ja..suvargus labai,su dvejom saknim normaliom..ir pilna skydmariu prie skroteles.. unsure.gif  isploviau as ten juos,krapsciau,bet aisku pati nieko nepadarysiu..pastaciau ta gele,kitur nei visos kitos. dbr klausimas: su kuo naikinat jus juos? ar actara tinka ar ne?aciu 4u.gif

Actara mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(...Lelyte... @ 2009 05 02, 09:45)
Sveikos  4u.gif

drauge dave paauginti savo nuleipusia orchideja.. tai persodinau as ja..suvargus labai,su dvejom saknim normaliom..ir pilna skydmariu prie skroteles.. unsure.gif  isploviau as ten juos,krapsciau,bet aisku pati nieko nepadarysiu..pastaciau ta gele,kitur nei visos kitos. dbr klausimas: su kuo naikinat jus juos? ar actara tinka ar ne?aciu 4u.gif

Aš tai ilgai ir nuobodžiai rankiojau ir išrinkau,bet tai užima ilga laiko tarpa ax.gif
Atsakyti
Sveikos orchidėjų mylėtojos mirksiukas.gif 4u.gif
Turiu pora klausimų: ar galima persodinti orchidėjas jeigu jos leidžia naujus ūglius, ta prasme tuoj vėl žydės. Na niekaip neištaikau persodinti gavau dovanų žydinčią, žydėjo gal metus laiko, dabar paskutinis žiedas nudžiūvo, o jau vėl naujas daigelis stiebiasi, ar laukti, ar sodinti.
O kita mano labai suvytusiais lapais, parsivežiau iš anytos gal prieš pora metų perlaistytą ir tiesioginiuose saulės spinduliuose augintą doh.gif , persodinau vargšelę, tai tik pora šaknų teturėjo, visos kitos nupuvę. Tai prigijo ji thumbup.gif , per tą laiką keletą orinių šaknų išleido, bet nei karto nežydėjo, o lapai ir liko tokie sisiraukšliję, nei karštas dušas nepadeda. Šalia kita orch. stovi tai be perstojo žydi, ką patartumėt?
Abi orch. phenelopsiai.Iš anksto dėkoju už atsakymus ir patarimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Uogienė @ 2009 05 01, 14:23)
Indraja, ir kitos merginos, kurios reanimuojate savo orchytes, kaip sekasi? Orai lyg palankus  ax.gif

Mano reanimuojamo falenpsio lapai visai susiraukšlėjo, pasidarė kaip skudurai, bet nemetu, lygtais kažkoks spuogelis kyla, sakau, gal šaknytė bus unsure.gif Laukiu kas čia bus toliau doh.gif išmesti visada spėsiu verysad.gif

Mikė, nepiktnaudžiauk karštu dušu, pirma tegu normalius lapus užsiaugina, o po to jau žiedukų lauk ir t.t.
Ir orches persodina tik tuo atveju, kai substratas supuvęs ir sukritęs arba pati orchė mirinėja, jei jai viskas gerai, geriau jau nelįsk mirksiukas.gif
Atsakyti