Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

As tai turiu toki dozavimo induka nuo kitu trasu, lietuvisku. Achemos berods.
Atsakyti
pas mane irgi Schultz trąšos. Bet nieko sudėtingo dozuot g.gif 2 l dedu puse to šaukštelio ir viskas

bet aš vos ne kas kartą tręšiu g.gif tiesa retai lb laistau
Atsakyti
Uogiene, eisiu pafotkint tuos lapus. Nu bliamba buvo jau kažkas tokią bėdą įdėjęs, tik nerandu kas ir kur.

O miniukas tai... aš tokią tik didelę mamai nupirkau.. Kokioj kokioj maximoj laisvės pr. jų yra? rolleyes.gif Toj Karoliniškių? g.gif
blush2.gif vyrui pasakiau.. tai grįžęs nuveš.. o jau galvojau, kad puls prieštarauti, bet ne.. wub.gif
Atsakyti
va tokie du lapai..
co to.. ?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(VAri @ 2009 04 30, 10:46)
Uogiene, eisiu pafotkint tuos lapus. Nu bliamba buvo jau kažkas tokią bėdą įdėjęs, tik nerandu kas ir kur.

O miniukas tai... aš tokią tik didelę mamai nupirkau.. Kokioj kokioj maximoj laisvės pr. jų yra?  rolleyes.gif  Toj Karoliniškių?  g.gif 
blush2.gif  vyrui pasakiau.. tai grįžęs nuveš.. o jau galvojau, kad puls prieštarauti, bet ne..  wub.gif

schmoll.gif visos parduotuvinės naujienos ir plepesiai yra kitoje temoje aptarinėjami
http://www.supermama...howtopic=438700
prašom užeiti 4u.gif
o šitoje temoje TIK priežiūros patarimai ir pan. mirksiukas.gif
Atsakyti
Vari, ten pries 2 sav. pirkau, nesu tikra ar dar yra, bet kazko gero turetu buti biggrin.gif vo matai kaip faina, kad TB toks supratingas thumbup.gif
O lapai tai kiek mano galva sugalvoja, tai speju, kad buvo vandens lasu ant lapu ir pateko ant tiesiogines saules ir nudege tose vietose kur gavosi padidinimo stiklo efektas ar kazkas tokio biggrin.gif Man atrodo, kad cia mechaninis pazeidimas ax.gif
Atsakyti
karsta.gif tai gerai, kad mechaninis. Ačiū, kad paraminai. Tai atsinešiu tada ant savo palangės kol pas mamą iškeliaus..
Atsakyti
QUOTE(VAri @ 2009 04 30, 10:15)
karsta.gif tai gerai, kad mechaninis. Ačiū, kad paraminai. Tai atsinešiu tada ant savo palangės kol pas mamą iškeliaus..


nesu tikra blush2.gif labai didele tikimybe, kad nusikalbu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(VAri @ 2009 04 30, 11:15)
karsta.gif tai gerai, kad mechaninis. Ačiū, kad paraminai. Tai atsinešiu tada ant savo palangės kol pas mamą iškeliaus..

O as tai skaiciau, kad buna kazkokios erkutes ar kazkokie vabaliukai, kurie prisisiurbia lapo apacioje ir issiurbia lapo sultis palikdami va tokias baltas demes. Siulyciau stebeti ar nedaugeja tu plemeliu. Pastebejus, kad daugeja purksciau Actara mirksiukas.gif
Atsakyti
Vari, o daugiau nieko itartino nera?
sitame rusu saite http://www.orchidee.ru/ sone kaireje pasirinkus ligas, pateikta nemazai info su nuotraukom ax.gif gal ka nors pritaikysi savo gelei?
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2009 04 30, 08:41)
pas mane irgi Schultz trąšos. Bet nieko sudėtingo dozuot  g.gif  2 l dedu puse to šaukštelio ir viskas 

bet aš vos ne kas kartą tręšiu  g.gif tiesa retai lb laistau

Laba,
O ne per dydele koncentracija???Aš puse to šaukštelio ant 4 litru darau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kilka @ 2009 04 30, 14:34)
Laba,
O ne per dydele koncentracija???Aš puse to šaukštelio ant 4 litru darau ax.gif

Pagal rekomendacijas ant pakuotės - normali, pagal daugybę orchidėjų augintojų - per didelė ir per tankus trešimas mirksiukas.gif
Atsakyti