Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

QUOTE(Vitulka @ 2009 04 29, 10:48)
kas jai daros? ko trūksta?
gavom dovanų. Čia Dendrobium Biggibum Anna Green
[

gal perdziuves substratas?arba saknys puna g.gif
man irgi demboriai atrodo thumbup.gif tik kol zydi, o paskui kazkokie gumburiai tik lieka schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos,
Na ir groziai Jusu gelyciu...as turiu kalusimuka ne i tema mano baltas phalenopsis zydejo zydejo ir dbr ant baltu zieduku atsirado tokie mazi rudi taskuciai, anksciau ju lyg nebuvo...ar cia puvimas kazkoks? ar liga?ar dar koks velnias?
labai ji graziai zydi, zeme sausa, saknys sveikos...
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 29, 09:42)
Jei schultz trąšas, tai į 2 l talpos laistytuvą dedu apie 1/3 - 1/4 specialaus dozavimo šaukštelio (kaip minima, tas šaukštelis kupinas atstoja ketvirtį arbatinio šaukštelio).

o kiek reiketu deti trasu i puslitriuka? pas mane trys faleonopsiai, nedaug reikia, man kosmaras su tuo dozavimu yra verysad.gif ten jos skystos-2ml/2l. ar geriau uzsitaisyt du litrus ir ispilt nereikalinga misini g.gif kiek tie 2ml yra? arbatinis saukstelis gal?
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 29, 09:42)
Jei schultz trąšas, tai į 2 l talpos laistytuvą dedu apie 1/3 - 1/4 specialaus dozavimo šaukštelio (kaip minima, tas šaukštelis kupinas atstoja ketvirtį arbatinio šaukštelio).

O tai kiek detum i 4 l ? g.gif g.gif kaip itariu to dozatoriaus pilno nedetum g.gif as su paskutiniu dabar merkimui idejau pilna,nes ziedais apsipylusios,galvoju kad nenuvargtu. bet tresiu tik kas trecia ketvirta mirkyma unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2009 04 29, 14:44)
Sitie dendrobiai linke senti ir baiseti. Neauginsiu ju daugiau tikrai...

hihihi.gif

QUOTE(naujute @ 2009 04 29, 16:34)
gal perdziuves substratas?arba saknys puna  g.gif
man irgi demboriai atrodo  thumbup.gif  tik kol zydi, o paskui kazkokie gumburiai tik lieka  schmoll.gif

o kas čia žino. Stebėsiu žiūrėsiu. Žino, kur "važiuos", jei neatsigaus cool.gif
Atsakyti
QUOTE(jukraa @ 2009 04 29, 20:44)
O tai kiek detum i 4 l ? g.gif  g.gif kaip itariu to dozatoriaus pilno nedetum  g.gif  as su paskutiniu dabar merkimui idejau pilna,nes ziedais apsipylusios,galvoju kad nenuvargtu.  bet tresiu tik kas trecia ketvirta mirkyma  unsure.gif


kadangi 5l skirtas visas mažiukas dozatorius, dėčiau pusę mirksiukas.gif vienąsyk pusę, kitąsyk gal vos mažiau, bet ties puse apsistočiau, manau rolleyes.gif
QUOTE(Vitulka @ 2009 04 29, 21:19)
hihihi.gif
o kas čia žino. Stebėsiu žiūrėsiu. Žino, kur "važiuos", jei neatsigaus  cool.gif

jei sumastysi jį palydėti į paskutinę kelionę, tai lydėk pas mane, dar litų ar šokoladą gausi unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(egliosha @ 2009 04 29, 17:52)
o kiek reiketu deti trasu i puslitriuka? pas mane trys faleonopsiai, nedaug reikia, man kosmaras su tuo dozavimu yra verysad.gif ten jos skystos-2ml/2l. ar geriau uzsitaisyt du litrus ir ispilt nereikalinga misini g.gif kiek tie 2ml yra? arbatinis saukstelis gal?

arbatinis šaukštelis (nepamenu!) - 8 arba 10 ml g.gif
paimk kvepalų mėginėlį, jo tūris 2ml. Prisemk trąšų, susitaisyk 2 l tirpalą ir išpilsčiusi į plastmasines talpas po 0,5 arba 1 l užšaldyk mirksiukas.gif turėsi gero paruošto produkto mirksiukas.gif tik, aišku, pasistenk, kad būtų saulėtai šiltas vandenukas, kai laistys - teks kantriai laukti, kol atitirps ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 29, 20:30)

arbatinis šaukštelis (nepamenu!) - 8 arba 10 ml  g.gif
paimk kvepalų mėginėlį, jo tūris 2ml. Prisemk trąšų, susitaisyk 2 l tirpalą ir išpilsčiusi į plastmasines talpas po 0,5 arba 1 l užšaldyk  mirksiukas.gif turėsi gero paruošto produkto  mirksiukas.gif  tik, aišku, pasistenk, kad būtų saulėtai šiltas vandenukas, kai laistys - teks kantriai laukti, kol atitirps  ax.gif

arbatinis saukstelis 5ml, zinau is vaistu dozavimo vaikams. mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(egliosha @ 2009 04 29, 16:52)
o kiek reiketu deti trasu i puslitriuka? pas mane trys faleonopsiai, nedaug reikia, man kosmaras su tuo dozavimu yra verysad.gif ten jos skystos-2ml/2l. ar geriau uzsitaisyt du litrus ir ispilt nereikalinga misini g.gif kiek tie 2ml yra? arbatinis saukstelis gal?

o i puslitriuka merksi vazoneli? g.gif
tam kad geliukas nors kiek pasisavintu trasu, ji reiktu pamirkyti nors 5 min. tai gal geriau nusipirkti koki "tazika" , ant jo buna nurodyta talpa. pvz sau radau plastikini 7l talpos , telpa jame 4 vazoneliai . kadangi iki virsaus tikrai nepilu , tai lieka ~6l. taip manau butu paprasciau skaiciuoti.
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2009 04 29, 17:52)
kiek tie 2ml yra? arbatinis saukstelis gal?

Skystų trąšų tiksliam dozavimui puikiai tinka vienkartinis švirkštas. Tikrai nesuklysit.
Atsakyti
QUOTE(misterija @ 2009 04 29, 21:54)
arbatinis saukstelis 5ml, zinau is vaistu dozavimo vaikams.  mirksiukas.gif
o i puslitriuka merksi vazoneli?  g.gif
tam kad geliukas nors kiek pasisavintu trasu, ji reiktu pamirkyti nors 5 min. tai gal geriau nusipirkti koki "tazika" , ant jo buna nurodyta talpa. pvz sau radau plastikini 7l talpos , telpa jame 4 vazoneliai . kadangi iki virsaus tikrai nepilu , tai lieka ~6l. taip manau butu paprasciau skaiciuoti.

nepagalvojau g.gif kazkaip kai tresiau karta tik nupyliau ir viskas, reikes pamirkyt, aciu
QUOTE(simre @ 2009 04 29, 22:34)
Skystų trąšų tiksliam dozavimui puikiai tinka vienkartinis švirkštas. Tikrai nesuklysit.

ta pati veliau pagalvojau, kaip tik namie turiu vienkartiniu svirkstu, tai ryt eisiu trasu pritraukinet biggrin.gif

nuo rytojaus visa savaitgali maximoj gelems 30% bus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliosha: 29 balandžio 2009 - 22:53
Laba naktis hi.gif

ačiū Uogienei ir mikuotukei už atsakymus 4u.gif
reišk toks cambrios šaknys geros ir neberušysiu jos toliau

nupirkau mamai fanelopsį akcijinį iš akriopelio Ermitažo. Nu atrodo gerai žiūrėjau. O nepastebėjau, kad lapai nuvalgyti.. tokios dėmės/permatomi blyneliai, matosi šviesesnės vietos prieš šviesą doh.gif
Kuom dabar tą zarazą nukenksmint? Atsimenu, kad buvo rašyta.. bet pasižadu, kai kai vėl kas nors to paties paklaus, tai jau tada aš atsakysiu 4u.gif

tai kur man vyrą rytoj iš ryto siųst ir ką ant lapuko užrašyt? g.gif

ir blyyyn, kaip nefain sužinot, kad nuolaidos bus verysad.gif o tai ir taip jau gundžiausi gundžiausi... bet kai užsibrėžiau, kad noriu tik miniuko.. tai ir atsilaikiau. Miniuką mačiau.. bet visai neakcijinė 50lt kaina buvo, tai tiek to.. ir spalva neįdomi
Atsakyti
QUOTE(VAri @ 2009 04 30, 01:03)
Laba naktis hi.gif

nupirkau mamai fanelopsį akcijinį iš akriopelio Ermitažo. Nu atrodo gerai žiūrėjau. O nepastebėjau, kad lapai nuvalgyti.. tokios dėmės/permatomi blyneliai, matosi šviesesnės vietos prieš šviesą  doh.gif  Kuom dabar tą zarazą nukenksmint? Atsimenu, kad buvo rašyta.. bet pasižadu, kai kai vėl kas nors to paties paklaus, tai jau tada aš atsakysiu  4u.gif 

tai kur man vyrą rytoj iš ryto siųst ir ką ant lapuko užrašyt?  g.gif

ir blyyyn, kaip nefain sužinot, kad nuolaidos bus  verysad.gif  o tai ir taip jau gundžiausi gundžiausi... bet kai užsibrėžiau, kad noriu tik miniuko.. tai ir atsilaikiau. Miniuką mačiau.. bet visai neakcijinė 50lt kaina buvo, tai tiek to.. ir spalva neįdomi

o gal gali pafotkinti, kad gerai matytusi? Nes nelabai suprantu kas ten jai darosi g.gif

o miniuku gerom kainom buvo Laisves pr. Maximoj kur yra parduotuve geliu priesais kasas, tik kai kurios geles taip "gudriai" pasodintos, kad keikiausi ilgai lotuliukas.gif As pirkau miniuka ten uz 22 lt, buvo po 16 lt ax.gif
va toki http://public.fotki....s/dsc02265.html
Atsakyti
QUOTE(Mellynake @ 2009 04 29, 17:42)
Sveikos,
Na ir groziai Jusu gelyciu...as turiu kalusimuka ne i tema  mano baltas phalenopsis zydejo zydejo ir dbr ant baltu zieduku atsirado tokie mazi rudi taskuciai, anksciau ju lyg nebuvo...ar cia puvimas kazkoks? ar liga?ar dar koks velnias?
labai ji graziai zydi, zeme sausa, saknys sveikos...



Ar purškiate ant žiedų?
Atsakyti