Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

QUOTE(Šilingė @ 2009 04 28, 18:56)
Ne itin gerai matosi, kas ten vazono viduje  g.gif  Iš pirmo žvilgsnio normali gėlytė  mirksiukas.gif

aciu, mane isgasdino lapai kad nulepo
Atsakyti
QUOTE(Jurga 251 @ 2009 04 28, 21:13)
aciu, mane isgasdino lapai kad nulepo

Jei nuleipo, tai gal ir reiktų atidžiau pažiūrėti g.gif Pafotkink kaip atrodo šaknys per vazoną iš arčiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2009 04 28, 21:20)
Jei nuleipo, tai gal ir reiktų atidžiau pažiūrėti  g.gif  Pafotkink kaip atrodo šaknys per vazoną iš arčiau  4u.gif

na seip tai tikrai nesupuve, pozales gal del to kad pirkta lauke(turguj) aplinka pasikeite
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 28, 14:11)
Man irgi painiava su tais gramais kai paraso doh.gif Kazkaip man patogiausiai tie miltukai, i juos idetas normuotas saukstukas ir spakaina galva biggrin.gif

O as kaip tik su situ miltuku dozavimu vargstu. Kiek tu ju dedi i 2 l vandens?
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2009 04 29, 09:26)
O as kaip tik su situ miltuku dozavimu vargstu. Kiek tu ju dedi i 2 l vandens?

Jei schultz trąšas, tai į 2 l talpos laistytuvą dedu apie 1/3 - 1/4 specialaus dozavimo šaukštelio (kaip minima, tas šaukštelis kupinas atstoja ketvirtį arbatinio šaukštelio).
Papildyta:
QUOTE(Jurga 251 @ 2009 04 28, 21:28)
na seip tai tikrai nesupuve, pozales gal del to kad pirkta lauke(turguj) aplinka pasikeite

gai iš išorės atrodyti gražiai, o viduje pūti, tada augalas taip pat gali lepti.
Atsakyti
Ir su tokiu kiekiu nebuvai nudeginus (nurudinus) oriniu saknu? Nuo ko jos dar ruduoja (turiu omeny, kai is esmes saknis yra gyva)?
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2009 04 29, 09:47)
Ir su tokiu kiekiu nebuvai nudeginus (nurudinus) oriniu saknu? Nuo ko jos dar ruduoja (turiu omeny, kai is esmes saknis yra gyva)?

Ne, nes trešiu drėgnas šaknis, po to viršutines vis purškiu, o kitas, bebaigiančias papilkėti, gerai numirkau. O ir trešiu retai, kokį kartą per 1,5 mėn ax.gif gal net rečiau g.gif dar nuo nepakankamai minkšto vandens nuruduoja šaknys - mano vienas dabar parudęs būtent nuo to... unsure.gif
Atsakyti
Aisku 4u.gif pas mane tai itariu nuo to Schultz'o. Vienu metu net buvau jas nustojus naudoti, dabar vel pradejau. Kai daug orchideju, jos labai ekonomiskos.
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2009 04 29, 09:54)
Aisku  4u.gif pas mane tai itariu nuo to Schultz'o. Vienu metu net buvau jas nustojus naudoti, dabar vel pradejau. Kai daug orchideju, jos labai ekonomiskos.

Dėl ekonomiškumo ir man jos patinka mirksiukas.gif tiesiog retokai trešk, neleisk visiškai pradžiūti orchidėjų šaknims, nes vistiek tada nusėda druskos ir ėda jas. Arba, kaip kartais darau - vos kelias kruopelytes įkrėsk, bus itin silpnas tirpalas, bet nekenksmingas. Čia vos ne homeopatinis principas - kuo didesniu santykiu skiesta veiklioji medžiaga su vandeniu, tuo geriau gydo lotuliukas.gif
Atsakyti
kas jai daros? ko trūksta?
gavom dovanų. Čia Dendrobium Biggibum Anna Green
user posted image

o čia visam gražume biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
As trasu niekada daug nededu, vos kelias kruopytes imetu ir viskas 4u.gif
Atsakyti
Sitie dendrobiai linke senti ir baiseti. Neauginsiu ju daugiau tikrai...
Atsakyti