Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

niu reiks bandyt numaudyt, tik ar galima maudyti kada krauna pumpuriukus ar zydi? g.gif
Atsakyti
Vari, matau, sveikas ir gerai priziuretas tavo falenopsis thumbup.gif sauniai auga, sveikinu 4u.gif
Viska gerai darai, mano akimis ziurint. Augina sakele, vel zydes, ko dar noreti is ju bigsmile.gif o kad ilgai pumpurus krauna, taip jau yra. Idomu, kiek tas ilgai? g.gif matau pumpuru uzuomazgos yra, prazys gal uz kokio menesio ax.gif
kiek iziuriu, tai persodinti nera reikalo, o ypac dabar. Tresti jeigu labai norisi, tai laaaabai saikingai, daryti gerokai silpnesni koncentrata, nei parasyta ant buteliuko. Sioms gelems geriau maziau, nes labai jautriai reaguoja saknys. Be trasu augalas nenumirs biggrin.gif o pertresus gali nudegti saknys, paskui dar ziurek puvinys isimeta, augalas skursta, nezydi... kai krauna pumpurus, tai reikia daugiau fosforo ir kalio, azoto reikia minimaliai.
apie kambrijas nelabai ka tepasakysiu:
susiraukslejusios bulves nuo seniau gali kiek pasilyginti, bet neatsistato dazniausiai. Jos megsta augti ankstai. Saknys is foto man atrodo perdziuvusios. Jeigu nori paziureti, kas viduje, bandyk pamirkyti saknis ir atsargiai painioti jas. O is virsaus nera kaip pasiknaisioti? ir dar man saknys atrodo tusciavidures kai kurios? gal klystu? reikia mikuotukes palaukti, ji zinove rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(marimacho @ 2009 04 28, 08:47)
niu reiks bandyt numaudyt, tik ar galima maudyti kada krauna pumpuriukus ar zydi?  g.gif


galima, tik ant ziedu ir pumpuru neliek mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Arven @ 2009 04 26, 21:24)
Sakyciau, kad amaras. Bet kokiu atveju decis pades.

amarams gydyti gal uztektu ir actaros? gal kas patarsite g.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 04 28, 10:07)
amarams gydyti gal uztektu ir actaros? gal kas patarsite  g.gif

Actara pats tas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Uogienė @ 2009 04 28, 09:55)

apie kambrijas nelabai ka tepasakysiu:
susiraukslejusios bulves nuo seniau gali kiek pasilyginti, bet neatsistato dazniausiai. Jos megsta augti ankstai. Saknys is foto man atrodo perdziuvusios. Jeigu nori paziureti, kas viduje, bandyk pamirkyti saknis ir atsargiai painioti jas. O is virsaus nera kaip pasiknaisioti? ir dar man saknys atrodo tusciavidures kai kurios? gal klystu? reikia mikuotukes palaukti, ji zinove  rolleyes.gif
Papildyta:
galima, tik ant ziedu ir pumpuru neliek  mirksiukas.gif

Dėl cambrijų - tai kad labai gražios sveikos baltos šaknys thumbup.gif tik kišk atgal į vazoną ir netraukinėk daugiau mirksiukas.gif Laistymas panašiai kaip falenopsių (pagal trukmę tarp laistymų), permatomo vazono nereikia mirksiukas.gif
gumbai sveiki, tik pasiraukšlėję, bet pergyventi nereikia mirksiukas.gif augink, mylėk ir viskas bus ok.
apie kambrijas galima dar pasiskaityti;
http://www.orchidejo...hp?id=38&sid=84

4u.gif
Atsakyti
Merginos, vis dar gundau eksponuoti savo augalus Kauno parodoje 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Prizai, numatomi nominantams drinks_cheers.gif

už gražiausią rūšinį augalą Vanda cristata bigsmile.gif
už gražiausią hibridą rūšinis Phalaenopsis (gal manii ar florensis) bigsmile.gif
už Publikos Simpatiją Coelogyne cristata bigsmile.gif

Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2009 04 27, 13:25)
Didesnio vazono tikrai nereikia, šitame vietos dar sooočiai. Didesnis reikalingas bus tuomet, kai naujiems auginiams vietos nebebus. Apskritai kol kas nejudinčiau, stebėk, ar daugiau nesiraukšlės bulbos (pilnai jos nelabai išsitiesins jau, bet jei laistai tinkamu režimu, o jos vis tiek raukšlėjasi, reiškia vazono viduj su šaknim nekas) ir tiek. Tinkamai laistomo augalo naujos šaknytės teoriškai turėtų lįsti į substratą. Kas styro, lai styro  4u.gif

Oi tai aciu 4u.gif
Nusipirkau tik praeita savaite, laistysiu sakiau kartu su falenopsiais, karta per savaite, tikiuosi gerai bus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 27, 19:03)
jei tik apie tūrį klausi, tai pvz. klampaus skysčio - medaus ir vandens tūris bus vienodas, tik svoris - ne  mirksiukas.gif

O kazin kaip su trasomis? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2009 04 28, 14:09)
O kazin kaip su trasomis?  g.gif

Man irgi painiava su tais gramais kai paraso doh.gif Kazkaip man patogiausiai tie miltukai, i juos idetas normuotas saukstukas ir spakaina galva biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2009 04 28, 14:09)
O kazin kaip su trasomis?  g.gif

Tūris ml išlieka visada toks pat, o jei gramais, tai... g.gif
Atsakyti
user posted image
ar viskas gerai siai gelei as dar naujoke ju auginime blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jurga 251 @ 2009 04 28, 17:35)
ar viskas gerai siai gelei as dar naujoke ju auginime blush2.gif

Ne itin gerai matosi, kas ten vazono viduje g.gif Iš pirmo žvilgsnio normali gėlytė mirksiukas.gif
Atsakyti