Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

QUOTE(marimacho @ 2009 04 22, 17:49)
niu nera labai naujoke  doh.gif  viena karta jau zydejo jinai pas mane puikiausiai ir viskas jai buvo gerai, dabar sukrove pumpurelius ir pradejo juos mest, nebezinau  doh.gif
kai nuzydejo as ziurejau saknis, buvo puikiausios  wub.gif  o paksui sukrove pumpurelius, bet va kodel meta nesuprantu  doh.gif

As galvociau, kad augalas neismaitina ziedeliu del to numeta pumpurelius g.gif Perziurek trasas ir tresimo perioda mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki, prieš mėnesį gavau dovanų dendrobium nobile. Čia temose ne kartą klausiau, kaip jas prižiūrėti - atsakė taip pat kaip ir kitas orchidėjas (phal.). Prižiūrėjau taip pat, vis paliedavau (tiksliau pamerkdavau į savaitę kartą - kas pusantros savaitės). Ji stovi ne prie lango, bet manau šviesos pakanka, tiesioginiai saulės spinduliai nepasiekia. Tačiau pradėjo jau gelsti vienas jos lapas. Ką darau ne taip gal kuri patarsit?
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 22, 18:32)
As galvociau, kad augalas neismaitina ziedeliu del to numeta pumpurelius g.gif Perziurek trasas ir tresimo perioda mirksiukas.gif


o gal cia nuo trasu? g.gif
velnias nepamenu kada as ja trest pradejau doh.gif bet man rodos, kai jinai pradejo pumpurus krauti, tada man rods pradejau tresti g.gif o iki tol visai netresiau ir puikiausiai jinai pas mane augo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(scorpioneeee @ 2009 04 22, 21:15)
Sveiki, prieš mėnesį gavau dovanų dendrobium nobile. Čia temose ne kartą klausiau, kaip jas prižiūrėti - atsakė taip pat kaip ir kitas orchidėjas (phal.). Prižiūrėjau taip pat, vis paliedavau (tiksliau pamerkdavau į savaitę kartą - kas pusantros savaitės). Ji stovi ne prie lango, bet manau šviesos pakanka, tiesioginiai saulės spinduliai nepasiekia. Tačiau pradėjo jau gelsti vienas jos lapas. Ką darau ne taip gal kuri patarsit?

dendrobiai meta lapus, tai natūralu mirksiukas.gif galiausiai turėsi pliką stiebą be lapų ir žiedų, bet tai nieko tokio, naujos atžalos išaugs lapuotos tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(marimacho @ 2009 04 23, 08:11)
o gal cia nuo trasu?  g.gif
velnias nepamenu kada as ja trest pradejau  doh.gif  bet man rodos, kai jinai pradejo pumpurus krauti, tada man rods pradejau tresti  g.gif  o iki tol visai netresiau ir puikiausiai jinai pas mane augo  ax.gif

O kokias trasas naudoji ir kokiu santykiu skiedi?
Atsakyti
QUOTE(scorpioneeee @ 2009 04 22, 21:15)
Sveiki, prieš mėnesį gavau dovanų dendrobium nobile. Čia temose ne kartą klausiau, kaip jas prižiūrėti - atsakė taip pat kaip ir kitas orchidėjas (phal.). Prižiūrėjau taip pat, vis paliedavau (tiksliau pamerkdavau į savaitę kartą - kas pusantros savaitės). Ji stovi ne prie lango, bet manau šviesos pakanka, tiesioginiai saulės spinduliai nepasiekia. Tačiau pradėjo jau gelsti vienas jos lapas. Ką darau ne taip gal kuri patarsit?

Ateičiai - šiaip jau den nobile ir phal priežiūra žiemą skiriasi laaaaabai ryškiai rolleyes.gif Den reikalauja sauso ir šalto žiemos poilsio... Ir šviesos reikia gerokai daugiau, negu phal mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2009 04 23, 09:52)
Ateičiai - šiaip jau den nobile ir phal priežiūra žiemą skiriasi laaaaabai ryškiai  rolleyes.gif  Den reikalauja sauso ir šalto žiemos poilsio... Ir šviesos reikia gerokai daugiau, negu phal  mirksiukas.gif

O ar galima dabar jį laikyti įstiklintame balkone? Vieną laikau, kito - ne, ir nežinau, kaip geriau g.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 23, 09:23)
dendrobiai meta lapus, tai natūralu  mirksiukas.gif galiausiai turėsi pliką stiebą be lapų ir žiedų, bet tai nieko tokio, naujos atžalos išaugs lapuotos  tongue.gif

Va del sito as ju ir nemyliu.
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 23, 08:26)
O kokias trasas naudoji ir kokiu santykiu skiedi?

agronom trasos orchidejoms g.gif
o skiedziu, tai sunku pasakyt, nes neturiu kaip tiksliai pamatuot tu 2 ml/2 l.
tai as i 5l dubeni, ipilu turiu toki maza maza sauksciuka, tai manau, ten ir turetu gautis kokie 4 -5 ml g.gif
Atsakyti
QUOTE(marimacho @ 2009 04 23, 10:18)
agronom trasos orchidejoms  g.gif
o skiedziu, tai sunku pasakyt, nes neturiu kaip tiksliai pamatuot tu 2 ml/2 l.
tai as i 5l dubeni, ipilu turiu toki maza maza sauksciuka, tai manau, ten ir turetu gautis kokie 4 -5 ml  g.gif

Orchidejas reikia tresti silpnesniu tirpalu nei nurodyta ant pakuotes mirksiukas.gif Tiems tavo 5 litrams manau uztektu puse to saukstelio g.gif
Nezinau ar geros tos trasos, lyg kazka atsmenu, kad viena forumiete cia jas gyre g.gif Dauguma musu naudojam SCHULTZ trasas, jei turi galimybe isigyti tokias, gal pabandyk mirksiukas.gif Arba tiesiog daryk silpnesni tirpala tu trasu kurias turi 4u.gif
Papildyta:
Pamatavau, kad i mano normalaus dydzio arbatini sauksteli telpa 4 ml
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 23, 09:26)
Orchidejas reikia tresti silpnesniu tirpalu nei nurodyta ant pakuotes mirksiukas.gif Tiems tavo 5 litrams manau uztektu puse to saukstelio g.gif
Nezinau ar geros tos trasos, lyg kazka atsmenu, kad viena forumiete cia jas gyre g.gif Dauguma musu naudojam SCHULTZ trasas, jei turi galimybe isigyti tokias, gal pabandyk mirksiukas.gif Arba tiesiog daryk silpnesni tirpala tu trasu kurias turi 4u.gif
Papildyta:
Pamatavau, kad i mano normalaus dydzio arbatini sauksteli telpa 4 ml


oj tai tada i ta mano mazaji, tikrai tik 2 ml tetelpa doh.gif
Atsakyti
QUOTE(marimacho @ 2009 04 23, 10:39)
oj tai tada i ta mano mazaji, tikrai tik 2 ml tetelpa  doh.gif

Tada pabandyk i 5 litrus pusantro saukstelio trasu pilt g.gif Gal kuri forumiete naudoja sias trasas ir patars tau is savo patirties g.gif
Atsakyti