Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

Siandien parsinesiau fungicido, bet kaip man parduotuvej paaiskino, tai cia tas pats yra Bordo misinys. Ar tai tiesa? g.gif Bijau, kad nebutu apgave manes, dar nunuodysiu gelytes savo doh.gif
Atsakyti
mergaites gal kuri turite cambrija??? man labai reikia info apie ju auginima labai mazai radau interi isnarsiususer posted image
gal kas zinot koki puslapiuka apie jas?
Buciau laaabai dekingauser posted image
Atsakyti
QUOTE(as_rutak @ 2009 04 21, 17:31)
mergaites gal kuri turite cambrija??? man labai reikia info apie ju auginima labai mazai radau interi isnarsiususer posted image
gal kas zinot koki puslapiuka apie jas?
Buciau laaabai dekingauser posted image

rojaus sodai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2009 04 20, 20:44)
schmoll.gif  schmoll.gif , net mintis tokia nekilo. Matyt dar neužaugau iki tokio lygio... Kada nors.

O koki cia lygi reikia pasiekt? unsure.gif mano dvi (dendrobis ir phalenopsis) is ten gauti auga sau puikiai, galima sakyti be prieziuros. Nes dabar pas tevus palikti ir neturiu laiko kada tupinet. Geriau 1 is ten nei 10 is Maximos. Ir dabar turiu nuziurejus egzemplioriu, sedziu apsiseilejus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2009 04 21, 18:37)
O koki cia lygi reikia pasiekt?  unsure.gif

Nežinau, nemoku paaiškint. Matyt nepasitikiu savim. Dar per mažai maximinių pati pražydinau.
Atsakyti
QUOTE(as_rutak @ 2009 04 21, 18:31)
mergaites gal kuri turite cambrija??? man labai reikia info apie ju auginima labai mazai radau interi isnarsiususer posted image
gal kas zinot koki puslapiuka apie jas?
Buciau laaabai dekingauser posted image

g.gif as turiu 3 kambrias,bet dar nesijauciu patyrusi schmoll.gif ,jei suprantat rusu klb. info yra www.orchidee.ru thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos ,as vis del savo orchytes sergancios,ispurskiau as ja ta chemija,palikau vonioj,sakykit ar dar reik siandien purkst ar tik po 2 savaiciu pakartot blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(guziukas @ 2009 04 22, 09:51)
Sveikos ,as vis del savo orchytes sergancios,ispurskiau as ja ta chemija,palikau vonioj,sakykit ar dar reik siandien purkst ar tik po 2 savaiciu pakartot blush2.gif

po poros savaičių mirksiukas.gif
kantriai palauk, nes taip greit niekas nesinaikina, visada kenkėjai per kelis kartus naikinami. Kai nupurkši antrąsyk ir matysi rezultatus, tada viskas ok. Jei ne, teks trečiąsyk pakartoti vėl po poros savaičių. Bet, manau, viskas bus ok.
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 22, 10:56)
po poros savaičių  mirksiukas.gif
kantriai palauk, nes taip greit niekas nesinaikina, visada kenkėjai per kelis kartus naikinami. Kai nupurkši antrąsyk ir matysi rezultatus, tada viskas ok. Jei ne, teks trečiąsyk pakartoti vėl po poros savaičių. Bet, manau, viskas bus ok.

aciuks.gif
Atsakyti
Sveikutes, na ir as pas jus..
Siemet gavau trys orches dovanu, kazkaip paskaitydavau cia pas jus ir viskas aisku buvo iki siol smile.gif , bet dabar toki klausima turiu-vienos orchid abu stiebeliai nudziuvo, na as juos nukirpau, bet isleido viena nauja, jis dabar kokiu na gal 10 cm jau, tai galvoju kada jau man ji galima 'prisegt' prie laikiklio, kazkaip bijau pazeist jei per anksti prisegsiu..
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2009 04 22, 09:06)
Sveikutes, na ir as pas jus..
Siemet gavau trys orches dovanu, kazkaip paskaitydavau cia pas jus ir viskas aisku buvo iki siol  smile.gif , bet dabar toki klausima turiu-vienos orchid abu stiebeliai nudziuvo, na as juos nukirpau, bet isleido viena nauja, jis dabar kokiu na gal 10 cm jau, tai galvoju kada jau man ji galima 'prisegt' prie laikiklio, kazkaip bijau pazeist jei per anksti prisegsiu..

As segu tik tada, kai jau pumpurai savo svoriu ta ziedstiebi nusveria. Kol auga jis neprisegtas, pas mane puikiausiai pats i virsu stiebiasi.
Atsakyti
QUOTE(Pandora @ 2009 04 22, 10:23)
As segu tik tada, kai jau pumpurai savo svoriu ta ziedstiebi nusveria. Kol auga jis neprisegtas, pas mane puikiausiai pats i virsu stiebiasi.

Dekui..
na pas mane jis lenkiasi siek tiek , nes labai jau is po lapo auga, tai uztat ir susimasciau del to prisegimo..
Atsakyti