Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

QUOTE(Lorute @ 2009 04 20, 17:10)
O pas mane kaikuriu gelyciu saknys buna visada zalios, bet susirauksleja jei nelaistau ir lapai susirauksleje. Galvoju gal apgaulingas tas zalumas. Jei kokia samana apaugo ir vis atrodo zalios, o is tikro gal dziusta? Ar negali taip buti?

vat as taip pat turiu keleta tokiu egzemplioriu, kuriu saknys visada tokios zalsvos atrodo, sakyciau ryskiau zalsvos nei siaip buna, pastebejau,kad tie augaleliai lyg silpnesni yra lyginant su kitais phal. kadangi saknys vis zalios, as orientuojuosi pagal rasos laselius ant sieneliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 04 20, 18:18)
1. judesys ne visada matosi zinokit, as is patirties sakau, pas mane tie skydamariai buvo substrate sulinde ir visai ju nesimate is isores  doh.gif tik vis voratinkliu atsirasdavo ant pavirsiaus, actara perliejau, nebeatsiranda tfu tfu tfu


O ta actara ta pati, nes pogooglinus tai išmeta tokią javams, bulvėms, kriaušėms ir t.t.? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmado @ 2009 04 20, 18:50)
O ta actara ta pati, nes pogooglinus tai išmeta tokią javams, bulvėms, kriaušėms ir t.t.? g.gif

ta pati mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 04 20, 17:46)
o boze, tada nepavydziu... butinai atskirkit nuo kitu geliu, nes gali uzsikresti...ir kuo greiciau su actara visa augala purksti, laistyti perlieti ir t.t

as tai skydmarius isnaikinau su tuo tirpalu kur cia kazkas rase, vanduo , indu ploviklis ir spiritas smile.gif purskiau ir ziedus nes ant ju buvo daugiausia ir teko visgi juos nupjauti kol kas manau kad atsikraciau parazitais nes lapai jau savaite svarus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tarasca @ 2009 04 20, 16:49)
renkamas orchidėjų užsakymas iš www.roellke-orchideen.de  smile.gif

Simre, nesusigundysi? tongue.gif
Atsakyti
Ačiū lorutei ir simrei, žiūrėsim, kaip man čia seksis augint ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2009 04 19, 23:02)
Nu auginu auginu  blush2.gif ... Tikrai nieko ypatingo nepapasakosiu - laikau kartu su phalaenopsiais, laistau irtręšiu irgi kartu su jais, t.y. taip pat mirkinu  ir tokiu pat dažnumu. Visos pirktos nukainuotos, vieną jau pati pražydinau. Kol kas tik viena nepersodinta nuo pirkimo - kitas persodinau į skm substratą joms tinkamą. Dar esu išvirinus kiaušinių lukštų, juos sumalus kavamale ir pabarsčius ant substrato paviršiaus - kai laistau tie miltai po truputį žemyn keliauja. Kaip ir viskas.

ax.gif as taip pat neseniai isigijau,pagal ka sprendziat kada persodint?ir kas tas skm substratas? blush2.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(jolla42 @ 2009 04 20, 20:04)
ax.gif as taip pat neseniai isigijau,pagal ka sprendziat kada persodint?ir kas tas skm substratas? blush2.gif  g.gif

persodinti reikia, jei raibuolė auga durpėse ar kitam netinkamam substrate, taip pat kai išauga vazonėlį (tai nutinka negreit, jų šaknys nėra didelės).
skm yra forumietė, prekiaujanti orchidėjomis ir jų reikmenimis.
Štai jos tinklalapis su substrato nuoroda mirksiukas.gif
http://www.orchidejo...index.php?id=36
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 20, 21:08)
persodinti reikia, jei raibuolė auga durpėse ar kitam netinkamam substrate, taip pat kai išauga vazonėlį (tai nutinka negreit, jų šaknys nėra didelės).
skm yra forumietė, prekiaujanti orchidėjomis ir jų reikmenimis.
Štai jos tinklalapis su substrato nuoroda  mirksiukas.gif
http://www.orchidejo...index.php?id=36

supratau,aciu 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Kas apdorojot pačios savo parsineštus kiminus iš miško. Aš parsinešiau daug jų, atrinkau dailiai ir perliejau verdančiu vandeniu ir kokia 15 min dar laikiau tame vandenį,dabar išėmiau,kad pradžiūtų. ar man dar papildomai mirkyti juos fungicide ar bus ir taip gerai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tina* @ 2009 04 20, 19:34)
Simre, nesusigundysi?  tongue.gif

schmoll.gif schmoll.gif , net mintis tokia nekilo. Matyt dar neužaugau iki tokio lygio... Kada nors.

QUOTE(jolla42 @ 2009 04 20, 20:04)
pagal ka sprendziat kada persodint?

Persodinau, nes man nepatiko substratias, kuriame augo, kai nusipirkau - lyg pakritęs, permirkęs. Žodžiu, nemoku tiksliai paaiškinti, bet nepatiko. Tiesa, sutupdžiau atgal į tuos pačius vazonėlius, nes šaknų tikrai nedaug, nė nepanašu į phalaenopsių.
Atsakyti
Oi mergytes kokios jus geros kad padejot isiaiskinti su tais guziukais mirksiukas.gif ryt eisiu pirkti to skiediklio,tikiuosi gausiu ir is[purksiu ja,nes matau kad ji noriai auga ax.gif

Dar Klausimukas,as siandien persodinau tris orchidejas,ar persodinus reik mirkyt vandeni su trasom,ar kolkas nejudint g.gif nes atrodo sausokai g.gif
Atsakyti