Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūra

QUOTE(*finy* @ 2009 04 19, 19:50)
O kitas,tai daugiau lapines ar žiedines?Nes kiek gėrė nesugėrė,likutį išpyliau  unsure.gif


Lapines smile.gif ji su ta intencija, kad tos trąšos nesudaro druskų žemėje ar kažkas panašaus. Tai gėlės gyvena sau, nepakenkė pokolkas bigsmile.gif jeigu jai gerai, tai tegul tręšia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2009 04 19, 20:40)
Lapines smile.gif ji su ta intencija, kad tos trąšos nesudaro druskų žemėje ar kažkas panašaus. Tai gėlės gyvena sau, nepakenkė pokolkas bigsmile.gif jeigu jai gerai, tai tegul tręšia ax.gif


Greit prisipažįstat, kas raibuoles auginat blink.gif ax.gif Gal galit priežiūros pargindines taisykles brūkštelt, pasiskaičiau RS, bet kažkaip bendrai... Apie laistymą - nemėgsta nei perlaistymo,nei perdžiovinimo.. kaip jūs savas laistot?
Atsakyti
QUOTE(Daluksa @ 2009 04 19, 20:51)
Greit prisipažįstat, kas raibuoles auginat  blink.gif  ax.gif Gal galit priežiūros pargindines taisykles brūkštelt, pasiskaičiau RS, bet kažkaip bendrai... Apie laistymą - nemėgsta nei perlaistymo,nei perdžiovinimo.. kaip jūs savas laistot?

As dar tik menesi ja turiu, tai nelabai ka gali upatart. Sake nereikalauja ipatingos prieziuros. Kai laistau falikus tai ir kartu pamerkiu. Tiesa ji megsta kalketa vandeni tiesiai is krano mirksiukas.gif Dar mergaites kalcio ant virsaus patrupina, kad ji galetu taip po biski jo gauti. Na zodziu... as tai nesicackinu, ziuresiu kas bus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daluksa @ 2009 04 19, 20:51)
Greit prisipažįstat, kas raibuoles auginat  blink.gif  ax.gif

Nu auginu auginu blush2.gif ... Tikrai nieko ypatingo nepapasakosiu - laikau kartu su phalaenopsiais, laistau irtręšiu irgi kartu su jais, t.y. taip pat mirkinu ir tokiu pat dažnumu. Visos pirktos nukainuotos, vieną jau pati pražydinau. Kol kas tik viena nepersodinta nuo pirkimo - kitas persodinau į skm substratą joms tinkamą. Dar esu išvirinus kiaušinių lukštų, juos sumalus kavamale ir pabarsčius ant substrato paviršiaus - kai laistau tie miltai po truputį žemyn keliauja. Kaip ir viskas.
Atsakyti
sveikutes.
gavau dar viena orchyte dovanu pavadinimu Ludisia Red Velvet,sakykit ar ja taip pat reik priziuret kaip ir phalaenopsius?manoji ne permatomam vazoneli unsure.gif gal taip turi but,apsvieskit prasau biggrin.gif is anksto dekoju blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(santa252 @ 2009 04 19, 22:49)
sveikutes.
gavau dar viena orchyte dovanu pavadinimu Ludisia Red Velvet,sakykit ar ja taip pat reik priziuret kaip ir phalaenopsius?manoji ne permatomam vazoneli unsure.gif gal taip turi but,apsvieskit prasau biggrin.gif is anksto dekoju blush2.gif

Nereikia joms permatomu vazonu. O daugiau info gal rasite Rojaus sodu forume mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mergytes,kreipiuos klausdama kas nutiko mano pirmagimei unsure.gif Gerai auga sakyciau,isleido papildomus ziedkocius,kurie jau zydi ir baigia nuzidet,isleido virsuj nauja lapuka,kuris auga sakyciau sparciai,dabar leidzia du "bibukus" lotuliukas.gif nu man jie kitaip nesivadina blush2.gif bet va visa apseta kazkokiais guziukais g.gif g.gif g.gif
Sitoj foto labai gerai matyt ir naujas lapas ir "bybukai" ir tie nelemti guziukai unsure.gif
user posted image

Ir ar galim ja persodint,jei ji leidiza tuos du "bibukus" blush2.gif
Papildyta:
net ant esacio ziedkocio ju yra doh.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Atidela @ 2009 04 17, 15:36)
sveikos,

na man tik dabar pavyko nufotografuoti savo gelyte.

visa:
user posted image

ziedas:
user posted image

saknys:
user posted image

na, tai rezkite kas jai yra  unsure.gif
nes ji vis dar tokia leisgyve  unsure.gif



QUOTE(naujute @ 2009 04 17, 19:29)
kad leisgyve tai nepasakyciau, is isores atrodo sveikas uagalas, neskaitant nudziovintu ziedu...
tai va man buvo analogiska situacija, nupirkau mamai tokia super grazia ir po dvieju dienu liko tik lapai, nors atrode sveika. taigi dabar jau neturit ka prarast, ziedkoti kerpam lauk, (arba iki miegancios akutes, cia jau pagal norus) o gele traukiam is vazono ir tikrinam saknu bukle. mano situacijoj saknys paciam vazono vidury buvo visiskai supuvusios, o isorej atrodo sveikos. taigi jeigu yra nupuvusiu kerpam iki sveikos vietos, patepam cinamonu, kisam i substrata savaite nelaistom ir dziaugiames toliau savo auginuku  4u.gif


o kas yra ta mieganti akute?

labai ivairiai girdejau ir kad reikia ziedkocius nukirpti ir kad tipo jie vel suzydi. tai esu pasimetus kur tiesa unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2009 04 19, 23:02)
Nu auginu auginu  blush2.gif ... Tikrai nieko ypatingo nepapasakosiu - laikau kartu su phalaenopsiais, laistau irtręšiu irgi kartu su jais, t.y. taip pat mirkinu  ir tokiu pat dažnumu. Visos pirktos nukainuotos, vieną jau pati pražydinau. Kol kas tik viena nepersodinta nuo pirkimo - kitas persodinau į skm substratą joms tinkamą. Dar esu išvirinus kiaušinių lukštų, juos sumalus kavamale ir pabarsčius ant substrato paviršiaus - kai laistau tie miltai po truputį žemyn keliauja. Kaip ir viskas.

Super manau geros trasos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(guziukas @ 2009 04 20, 11:05)
Sveikos mergytes,kreipiuos klausdama kas nutiko mano pirmagimei unsure.gif

man tai panašu į ligą. o kokią konkrečiai - nepasakysiu. Nusipirk fungicido bet kurioje sodo reikmenų parduotuvėje, padaryk skiedinį pagal instrukciją, nupurkšk. Po savaitės pakartok. Tada po dar poros savaičių bus matyti, ar gumbeliai nyksta, ar plinta.
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 20, 12:11)
man tai panašu į ligą. o kokią konkrečiai - nepasakysiu. Nusipirk fungicido bet kurioje sodo reikmenų parduotuvėje, padaryk skiedinį pagal instrukciją, nupurkšk. Po savaitės pakartok. Tada po dar poros savaičių bus matyti, ar gumbeliai nyksta, ar plinta.

Nu bet ir pasigavo vargsele kazkokia zaraza doh.gif o gal dar kas geriau zino kas cia du bjaurybe apsedo mano vargsiuke verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(guziukas @ 2009 04 20, 11:05)
Sveikos mergytes,kreipiuos klausdama kas nutiko mano pirmagimei unsure.gif

man tai cia irvi panasu i liga, o tie guziukai kieti ar ten koks mamras gyvena jame.. manau pasiklausyk mikuotukes patarimo ir nupurksk smile.gif
Atsakyti