Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimėliai

O kiek kainuoja?
Atsakyti
QUOTE(Reduška @ 2009 08 31, 16:56)
Gal galit kas padėti, reikia numegzti šaliką bet kad iš abiejų pusių būtų tik geros akys. Jis turi gautis kaip dvigubas. Taiva man reiktų pačio raštelio. blush2.gif  Išanksto dėkoju

jei vis dar reik atsakymo- mezgi 1 gera 1bloga 1 gera 1 bloga
ismegzt reik tik geras akis, blogas tik nukelt, tiek is blogos, tiek is geros puses
Atsakyti
QUOTE(lalabas @ 2009 09 02, 17:26)
Sveikos gal yra norinciu dalyvauti parodoje "moters pasaulis" kitaip tarent dalintis vieta?



kiek kainuoja? ir mane domina ax.gif
Atsakyti
Sveikos mielosios, nesenai susidomėjau papuošalų gamyba. Tik susidūriau su klausimu, o kaip juos gaminti? Domina auskarų gamyba, bet niekaip nesuprantu, kaip juos užbaigti, kad neliktų negražių galiukų. Gal kas galėtumėte patarti (google'je jau domejausi, bet nieko naudingo neradau)?
Atsakyti
apie dekupažo laką:
noriu sendinti auskariukus. Tai viršutinio sluoksnio lakas turi būti sintetinis? KAs čia per sintetinis lakas?
Senukuose parodė dvi rūšis laiko: vandens pagrindu ir spiritinių. Pirkau aliejaus pagrindu. Ir nežinau ar čia sintetinis ar ne smile.gif
Atsakyti
Labukas , o kur rasti temą apie niekam nepatikimas užsakoves , na pas mane užsisakė užsakymą , kad daug nunerčiau o dabar atsisako , gal yra kur galima paskelbti , kad kiti neapsigautu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Brunetė @ 2009 09 23, 21:16)
Labukas , o kur rasti temą apie niekam nepatikimas užsakoves , na pas mane užsisakė užsakymą , kad daug nunerčiau o dabar atsisako , gal yra kur galima paskelbti , kad kiti neapsigautu  g.gif

prašom 4u.gif
Atsakyti
Gak kas lanke dekupazo kursus? Kur patartumet uzsirasyti Klaipedoje?
Atsakyti
QUOTE(MonikaSingulyte @ 2009 09 25, 14:15)
Gak kas lanke dekupazo kursus? Kur patartumet uzsirasyti Klaipedoje?


aš buvau gavusi dovanų Silver City, buvo akcija. dabar turiu lankstinuką su pamokų temomis ir kainomis irgi Silver Cityje. o šiaip yra netoli Simono Dacho mokyklos ten tokia kaip gatvelė, ARTmanija parduotuvė yra ir priešais yra dekupažo ten ar tai mokyklėlė, ar kas. ten galima irgi manau į kursus užsirašyti.

http://www.artmanija...Tmanija_kursai/

http://www.dekorostu...azo-kursai.html

http://www.123skelbi...doje-30961.html

silver cityje dėžutės dekupavimo kursai spalio mėnesį po 35lt yra. dviem būdais.
jei reikėtų lankstinukų kopijos, tai parašykit pm, galėčiau nuskenuot... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Evut: 27 rugsėjo 2009 - 12:52
gal zinot kas kur vilniuje isigyti austa juosta , norim jubiliejui padaryti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 02 spalio 2009 - 17:25
gal kas galit padeti norim mazajam broliukui padet padaryt vulkano maketa ir norim ji daryt is Papje mashe ar kaip ten tas vadinasi internete radau kad tai yra "papier mashe" bet kaip tiksliai tai daryt? jei tiklsiau kokie klijai naudojami? pva? zinau kad galima kazkaip naudot vandeni su miltais bet nezinau nei kiek ko reikia nei ka... gal kas galit padet? blush2.gif
Atsakyti
Senokai nieko nedariau tokiu budu g.gif Jeigu atmintis nepaveda, pirma reik pasidaryti forma pvz is plastelino. Po to dedi ant jos smulkiai suplesytus laikrascius. Puikiai tinka ir serveteles arba tualetinis popierius. Pirma sluoksnis be kliju,kiekvieno sluoksnio tepti klijais nereikia, (jeigu daryti is serveteliu) uztenka kas 2-3. Man rodos galima naudoti lipala skiesta vandeniu. Arba isvirti miltu arba krakmolo klijus. Is akies, truputis vandens, pora saukstu miltu. Virti kaip kisieliu biggrin.gif

Kitas budas yra ne plesyti popieriu o paruosti mase, uzmerkti laikrascius, palaikyti keleta valandu, ideti PVA kliji i mase, viska gerai ismaisyti iki vienalytes mases,ir formuoti gaminuka is to jovalo.

Kartais pati forma kad gaminukas lengviau nusiimtu sutepama aliejumi. O nuimti galima tik gerai iki galo isdziovinus. Dregno geriau nejudinti kad nesusigadintu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lenny: 05 spalio 2009 - 12:00