Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimėliai

Sveikos, gal kartais kuri žino, kur būtų galima Klaipėdoje nusipirkti purškiamų tekstilinių dažų? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Varona Ivanovna @ 2013 05 14, 12:20)
Sveikos, gal kartais kuri žino, kur būtų galima Klaipėdoje nusipirkti purškiamų tekstilinių dažų?  blush2.gif

Nueikit i Janonio gatveje esancia dailes parduotuve, gal ten rasit smile.gif
Atsakyti
Sveiki/os visi/os, ieskau info kaip galima butu uzrasyti uzrasus ant medzio (menteliu, saukstu ar pan.). Gal kas zino,kur galima isigyti jau paruostu stampu su uzrasais, paveiksliukais? Deginimas nelabai tinka, nes norisi kad visi uzrasai butu identiski, taip pat stampavimas butu daug greitesnis budas, paruosti gamini pardavimui.. smile.gif Is anksto dekui uz jusu atsakymus smile.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas žinot, kur būtų galima internete susikurti savo puslapį su savo darbeliais. Buvau radus, bet neužsirašiau ir pamiršau, o dabar nerandu...
Atsakyti
QUOTE(allegro @ 2013 09 24, 20:46)
Sveikos, gal kas žinot, kur būtų galima internete susikurti savo puslapį su savo darbeliais. Buvau radus, bet neužsirašiau ir pamiršau, o dabar nerandu...

Blog'uose galite smile.gif
blogas.lt
blogspot.com
blog.com
wordpress.com
ir t.t.
Atsakyti
Sveikos visos.
Neturiu teisės pradėti naujos temos, tai rašau čia, o gal kas nors ir užves naują temą, manau čia daug kam aktualu.
Norėčiau savo gaminius pardavinėti į užsienį. Tačiau nuo lapkričio 1 d. Lietuvos paštas smarkiai didina kainas. Pvz. smulkus paketas iki 500 g į Volkietiją anksčiau kainavo 13,20 litų (registruotas), o nuo lapkričio tiks pat siuntinys kainos 61,33 Lt!
Lietuvos paštas rašo, kad jie dabar aiškiai apibrėžia laiško sąvoką: ne daugiau kaip 350×260×20 mm, na o mano prekės yra pie 3 cm storio, nors ir sveria kokius 100-150 gramų. Ir dabar panaikino tokią sąvoką kaip smulkusis paketas! Ir kaip čia prekiauti? Pažiurėjau Etsy tinklapyje - analogiškų prekių kaip mano siuntimas - 6-10 dolerių.
Ir kaip siusim kaledines dovanas giminėms, kas užsienyje gyvena?...
Žiurėjau visokius DPD ir TNT, tai tie iš viso po 120 litų nori.
Atsakyti
QUOTE(Verutė @ 2013 10 26, 23:57)
Sveikos visos.
Neturiu teisės pradėti naujos temos, tai rašau čia, o gal kas nors ir užves naują temą, manau čia daug kam aktualu.
Norėčiau savo gaminius pardavinėti į užsienį. Tačiau nuo lapkričio 1 d. Lietuvos paštas smarkiai didina kainas. Pvz. smulkus paketas iki 500 g į Volkietiją anksčiau kainavo 13,20 litų (registruotas), o nuo lapkričio tiks pat siuntinys kainos 61,33 Lt!
Lietuvos paštas rašo, kad jie dabar aiškiai apibrėžia laiško sąvoką: ne daugiau kaip 350×260×20 mm, na o mano prekės yra pie 3 cm storio, nors ir sveria kokius 100-150 gramų. Ir dabar panaikino tokią sąvoką kaip smulkusis paketas! Ir kaip čia prekiauti? Pažiurėjau Etsy tinklapyje - analogiškų prekių kaip mano siuntimas - 6-10 dolerių.
Ir kaip siusim kaledines dovanas giminėms, kas užsienyje gyvena?...
Žiurėjau visokius DPD ir TNT, tai tie iš viso po 120 litų nori.

Jums tada čia

http://www.supermama...;#entry64470244
Atsakyti
Laba diena,gal kas atsakys ar yra tema apie dekoratyvinės vielos darbelius?niekur nerandu idėju. g.gif
Atsakyti
Kur Vilniuje yra pirkti papuosalu laikikliu - medeliu? dominia ne internetines, kad butu galima gyvai apziuret
Atsakyti
user posted image

kaip vadinasi ir kur ieskot tu spaustuku metaliuku? blush2.gif
Jom replyciu reikia suspaudimui kiek suprantu?
Gal galit parasyti kaip angliskai tas geris vadinasi? 4u.gif

aciu labai uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
Merginos, užsienyje (su nuolaida smile.gif ) prisipirkau trokių daikčiukų, bet iki šiol nerandu info kaip jais naudotis. Gal jūs man pagelbėsite ir papasakosite kas čia per technika. Žinau, kad trūksta pagrindinių - badymo adatėlių, bet net neįsivaizduoju kur jas galima įsigyti.

http://www.paperart....d/SPB/1spb1.htm

http://www.amazon.co...d/dp/B006KRHT2E

http://thatlittledre...t-diy-kits.html
Atsakyti
Pagelbėkit 4u.gif Kur rasti parduodamus megztus pledukus ? Seniau lyg ir prie rankdarbių buvo skelbimų lenta... Nerandu doh.gif

Upsss.... Jau radau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FreeDay: 06 kovo 2014 - 13:47