Įkraunama...
Įkraunama...

Klausimėliai

Labas vakaras. Patarkit, kur galeciau nebrangiai isisgyti drobes su poremiu tapybai?!
Atsakyti
sveiko, norejau paklausti kur galima isigyti juvelirine drele, na kur butu galima grezti skylutes akmenukuose, ar kazka panasaus g.gif is anksto dekoju rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal kas gali pagelbėt, bandžiau gaminti druskos tešlą, bet man netirpsta druska. Bandžiau ir virinti ir vandens daugiau įpilti bet visvien neištirpo... sad.gif.
Atsakyti
Renku medžiagą straipsniui apie vietas Vilniuje, kur būtų galima išmokti ką nors pasidaryti pačiam, ir kad tai būtų susiję su ekologija (muilas, žvakės, karoliai, etc.). Būčiau dėkinga, jeigu nurodytumėte kokias vietas ar kontaktus. Domina visokios temos. Ačiū!
Atsakyti
Sveiki kas gal darot dekupaza ant kedes?
Atsakyti
Sveiki, gal zinote is ko daromos raies vaiko vardui ant sienos? pavyzdys www.spalvotosraides.lt. Mediniu niekur nerandu/ is ko jas geriausiai butudaryti?
Atsakyti
QUOTE(moniakute @ 2012 02 06, 14:36)
Sveiki, gal zinote is ko daromos raies vaiko vardui ant sienos? pavyzdys www.spalvotosraides.lt.  Mediniu niekur nerandu/ is ko jas geriausiai butudaryti?

Kad ir ten ne medis - plokštė ar kažkas pan. g.gif . O ir pasigaminti - darbelis nelabai moteriškoms rankoms. mastau.gif Aš daryčiau kiek kitokias - iš storo kartono ir aptraukčiau audiniu, paminkštinčiau sinteponu, kad nebūtų plokščios. Neturiu išsisaugojusi pavyzdžių, bet esu kažkur mačiusi - patiko idėja, galima visokių linksmų medžiagėlių parinkti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Smalsutė_: 06 vasario 2012 - 18:00
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2012 02 06, 18:57)
Kad ir ten ne medis - plokštė ar kažkas pan. g.gif . O ir pasigaminti - darbelis nelabai moteriškoms rankoms. mastau.gif Aš daryčiau kiek kitokias - iš storo kartono ir aptraukčiau audiniu, paminkštinčiau sinteponu, kad nebūtų plokščios. Neturiu išsisaugojusi pavyzdžių, bet esu kažkur mačiusi - patiko idėja, galima visokių linksmų medžiagėlių parinkti.



Aciu uz geras idejas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(moniakute @ 2012 02 06, 13:36)
Sveiki, gal zinote is ko daromos raies vaiko vardui ant sienos? pavyzdys www.spalvotosraides.lt.  Mediniu niekur nerandu/ is ko jas geriausiai butudaryti?


Manau, kad galima būtų ir iš storesnio filco daryti wink.gif - dar ir pagražinti viskuo galima, užklijuojant karštais klijais wink.gif
Atsakyti
Ieškome audinio, ar platesnės dekoratyvinės juostos - kaspino su pianino klaviatūros motyvu. Gal kas nors matėte, kur kažką panašaus galima būtų įsigyti, ar galite pasiūlyti kokią technologiją "nupiešti"? Būtume labai dėkingos smile.gif
Atsakyti
Sveiki. Kreipiuosi į Jus su dideliu PRAŠYMU pagelbėti blush2.gif . Patarkite, prašau, kaip atrestauruoti šviestuvo metalinę dalį 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Gal zinot kur Vilniuje yra parduotuve, kur didelis metaliniu detaliu, kabosonu, taip pat tokiu remeliu, i kuriuos istatomi akmeneliai (buna ziedai, auskarai), grandineliu pasirinkimas? Zinau, kad prie ,,Vingriu'' stoteles centre yra, bet ten ne ypac didelis pasirinkimas smile.gif
Atsakyti