Įkraunama...
Įkraunama...

Buto pirkimo etapai ir sumos

QUOTE(Dastukas @ 2012 09 03, 15:17)
tai blogiau tai nebus  biggrin.gif  tiesiog klausinejuosi visko, kad ko nepamirsti, poto eisi sutarta diena i viena vieta, o teks bekti i penkias  biggrin.gif  dar kai is darbo reikia issiprasineti...


Na mano atveju, tai ilgai užtrukom, nes pardavėjai parduoti norėjo ir pirkti vienu užėjimu pas notarę. Tiksliau, manau, agentė čia taip sudirygavo.
Atsakyti
QUOTE(Tra-lia-lia @ 2012 09 03, 14:21)
Na mano atveju, tai ilgai užtrukom, nes pardavėjai parduoti norėjo ir pirkti vienu užėjimu pas notarę. Tiksliau, manau, agentė čia taip sudirygavo.


taigi, norisi, kad kuo greiciau susitvarkyt, bet visad atsiranda kitu aplinkybiu.
Atsakyti
QUOTE(Dastukas @ 2012 09 03, 12:52)
Laba diena, esu naujokas pas jus.

galbut pasikartosiu, tai iskarto atsiprasau.
issirinkome su zmona buta, gavome banko sprendima, turime garantini rasta, norime eiti jau pas notara ir iskilo truputi klausimu.
1. Sumokejome rankpinigius 5000lt paisrasant preliminaria sutarti. kaip sumoketi likusius pinigelius pries einant pas notara? ar galima tiesiog pavedimu paciam per internetine bankininkyste, ir pas notara atsinesti pavedimo kopija? ar reikalinga ir preliminari sutartis einant pas notara? taip pagalvojau kadangi 5000lt rankpinigiu sumokejom.
2. perkamo buto savininkas yra vyras, ar privalo dalyvauti jo zmona? ir ar taip pat privalo dalyvauti mano zmona pas notara?

is anksto dekoju.


1. Likusių pinigų nereikia prieš notarą mokėti. Sutartyje ties apmokėjimu įrašysite, kad 5000 lt jau sumokėjote, dar xx xxx įsipareigojate sumokėti per pvz. 3 d.d., o likusią sumą perves jūsų bankas, remiantis garantiniu raštu. Jį būtinai turėkite originalą.

2. Turi dalyvauti visi, kieno tas butas yra ir kieno bus, realiai - visi keturi žmonės, nebent jie kažkaip yra susitvarkę, kad tai tik vyro turtas arba jūs pirksite jį tik sau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dastukas @ 2012 09 03, 13:52)
Laba diena, esu naujokas pas jus.


2. perkamo buto savininkas yra vyras, ar privalo dalyvauti jo zmona? ir ar taip pat privalo dalyvauti mano zmona pas notara?

is anksto dekoju.

Mes tvarkomes dokumentus dabar.As buvau buto savininke,turejau vyrui dovanot dali buto,nes bankas nedave paskolos. Vyras daznai isvykes,tai pas notora teko vyrui rasyti igaliojima.
Atsakyti
dar toks klausimelis.
einant pas notara, pardavejas is savo puses ka turetu pasiruointi, kalbant apie popierius pazymas ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Dastukas @ 2012 09 05, 08:44)
dar toks klausimelis.
einant pas notara, pardavejas is savo puses ka turetu pasiruointi, kalbant apie popierius pazymas ir t.t.

visus buto dokumentus (namų knygą, nuosavybės dokumentą iš registrų centro), taip pat buto pirkimo pardavimo sutartį, pažymą iš bendrijos, kad visi mokesčiai sumokėti, sąskaitos numerį į kurį bus pervedami pinigai, asmens dokumentus.
Atsakyti
QUOTE(egliukas28 @ 2012 09 05, 07:51)
visus buto dokumentus (namų knygą, nuosavybės dokumentą iš registrų centro), taip pat buto pirkimo pardavimo sutartį, pažymą iš bendrijos, kad visi mokesčiai sumokėti, sąskaitos numerį į kurį bus pervedami pinigai, asmens dokumentus.


o nuosavybes dokumenta pardavejams is registru centro tai dabar reikia issiimti nauja, ar tinkamas tas pats kai jie pries 5 metus pirko buvo ir turi?
Atsakyti
QUOTE(Dastukas @ 2012 09 05, 08:58)
o nuosavybes dokumenta pardavejams is registru centro tai dabar reikia issiimti nauja, ar tinkamas tas pats kai jie pries 5 metus pirko buvo ir turi?

tai tik tas ir tinkamas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egliukas28 @ 2012 09 05, 07:59)
tai tik tas ir tinkamas  4u.gif


ta prasme tas senas? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dastukas @ 2012 09 05, 09:01)
ta prasme tas senas?  blush2.gif

nu taip, o koks dar gali būt, kokį turi, tokį ir neša, originalą.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti