Įkraunama...
Įkraunama...

Buto pirkimo etapai ir sumos

QUOTE(taniuffka @ 2012 08 28, 19:58)
Sprendima gavome DNB banke, siaip pas mus irgi buvo gana sudetinga situacija su pajamom (as dabar dekrete, o kiekvienas bankas skirtingai skaiciuoja pasalpos dydi, plius as dar gaunu stipendija, tai kai kurie bankai ja skaiciuoja, kai kurie ne), DNB buvo geriausias pasiulymas. Mums pasiseke, nes bankas pasirase susitarima su musu pardavejais, kad vertinimo nereikia, todel mes is karto galejome kreiptis del kredito, priesingu atveju irgi tektu laukti 80% uzbaigtumo, o pardavejai jau reikalavo 15% inaso. Panasu, kad jusu atveju oficialaus sprendimo negausite, nebent preliminariai prasyti banko vadybininkes kad paskaiciuoti ir nors zinosite kaip bus skaiciuojamos jusu pajamos. Sekmes!  4u.gif

Ech, lauksiu biggrin.gif
Atsakyti
Siandien buvau registru centre .Per 3 d.d.sutvarkys mano dokumentus uz 120lt.+ 5lt uz popiereli. Kas nori greiciau 1d.d.200lt.
Atsakyti
QUOTE(Rimuselis @ 2012 08 30, 16:18)
Siandien buvau registru centre .Per 3 d.d.sutvarkys mano dokumentus uz 120lt.+ 5lt uz popiereli. Kas nori greiciau 1d.d.200lt.

Sakykit, o per 3 d.d. tai irgi kitas tarifas? Jeigu man "nedega", galiu laukti nors ir savaite, kaina bus kita? Ar tie patys 120 lt? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(taniuffka @ 2012 08 30, 17:36)
Sakykit, o per 3 d.d. tai irgi kitas tarifas? Jeigu man "nedega", galiu laukti nors ir savaite, kaina bus kita? Ar tie patys 120 lt?  ax.gif

Bus maziau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Realesne: 30 rugpjūčio 2012 - 20:59
QUOTE(taniuffka @ 2012 08 30, 20:36)
Sakykit, o per 3 d.d. tai irgi kitas tarifas? Jeigu man "nedega", galiu laukti nors ir savaite, kaina bus kita? Ar tie patys 120 lt?  ax.gif

tikrai ne, mes ėmėm per 5 d.d, tai sumokėjom gal 40 lt pateikdami dokumentus pažymai ir atsiimdami pažymą dar sumopkėjom 21 atrodo 4u.gif
Atsakyti
Laba diena, esu naujokas pas jus.

galbut pasikartosiu, tai iskarto atsiprasau.
issirinkome su zmona buta, gavome banko sprendima, turime garantini rasta, norime eiti jau pas notara ir iskilo truputi klausimu.
1. Sumokejome rankpinigius 5000lt paisrasant preliminaria sutarti. kaip sumoketi likusius pinigelius pries einant pas notara? ar galima tiesiog pavedimu paciam per internetine bankininkyste, ir pas notara atsinesti pavedimo kopija? ar reikalinga ir preliminari sutartis einant pas notara? taip pagalvojau kadangi 5000lt rankpinigiu sumokejom.
2. perkamo buto savininkas yra vyras, ar privalo dalyvauti jo zmona? ir ar taip pat privalo dalyvauti mano zmona pas notara?

is anksto dekoju.
Atsakyti
QUOTE(Dastukas @ 2012 09 03, 13:52)
Laba diena, esu naujokas pas jus.

galbut pasikartosiu, tai iskarto atsiprasau.
issirinkome su zmona buta, gavome banko sprendima, turime garantini rasta, norime eiti jau pas notara ir iskilo truputi klausimu.
1. Sumokejome rankpinigius 5000lt paisrasant preliminaria sutarti. kaip sumoketi likusius pinigelius pries einant pas notara? ar galima tiesiog pavedimu paciam per internetine bankininkyste, ir pas notara atsinesti pavedimo kopija? ar reikalinga ir preliminari sutartis einant pas notara? taip pagalvojau kadangi 5000lt rankpinigiu sumokejom.
2. perkamo buto savininkas yra vyras, ar privalo dalyvauti jo zmona? ir ar taip pat privalo dalyvauti mano zmona pas notara?

is anksto dekoju.

1. mūsų buto pardavėjai nepasirašė PP sutarties, kol mes nebuvom padarę pavedimo, kai tik padarėm pavedimą per banką, atsinešėm jo originalą pas notarę, tada visos pusės pasirašėm PP sutartį.
2. jei pardavėjas turi žmoną ir parduodamas turtas yra bendra sutuoktinių nuosavybė, turėjo dalyvauti abu. o iš pirkėjų-mes dalyvavom abu su vyru, nes tai mūsų irgi bendra nuosavybė ir abu buvom įrašyti sutartyje.
Atsakyti
QUOTE(egliukas28 @ 2012 09 03, 13:03)
1. mūsų buto pardavėjai nepasirašė PP sutarties, kol mes nebuvom padarę pavedimo, kai tik padarėm pavedimą per banką, atsinešėm jo originalą pas notarę, tada visos pusės pasirašėm PP sutartį.
2. jei pardavėjas turi žmoną ir parduodamas turtas yra bendra sutuoktinių nuosavybė, turėjo dalyvauti abu. o iš pirkėjų-mes dalyvavom abu su vyru, nes tai mūsų irgi bendra nuosavybė ir abu buvom įrašyti sutartyje.



o tai prelimarios sutarties, kurioje pardavejai prieme rankpinigius, nereikia nestis pas notara kaip irodyma?
Atsakyti
QUOTE(Dastukas @ 2012 09 03, 13:52)
1. Sumokejome rankpinigius 5000lt paisrasant preliminaria sutarti. kaip sumoketi likusius pinigelius pries einant pas notara? ar galima tiesiog pavedimu paciam per internetine bankininkyste, ir pas notara atsinesti pavedimo kopija? ar reikalinga ir preliminari sutartis einant pas notara? taip pagalvojau kadangi 5000lt rankpinigiu sumokejom.


Aš nuėjau pas notarą, pasirašėm pirkimo - pardavimo sutartį, tada su pardavėjais ėjom į banką, padariau pavedimą, grįžom pas notarą, susimokėjom pinigus (biggrin.gif) ir gavau sutartį ir dokumentus visus. Sutartyje buvo parašyta, kad tiek daviau rankpinigių, tiek mokėsiu grynais, o kitą dalį lauks iš banko iki tokios ir tokios dienos.
Pas mane dalyvavo dar ir agentė, gal ji dar kažką sutvarkė. Bet tokie veiksmai buvo mano kaip pirkėjos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tra-lia-lia: 03 rugsėjo 2012 - 14:11
QUOTE(Dastukas @ 2012 09 03, 14:49)
o tai prelimarios sutarties, kurioje pardavejai prieme rankpinigius, nereikia nestis pas notara kaip irodyma?

mes preliminarios nepasirašinėjom, tiesiog PP sutartyje galit įrašyti tokį punktą, kad davėt 5000lt rankpinigių ir viskas. notarui jokių įrodymų nereikia, jei pasirašys pardavėjas sutartyje.
Atsakyti
QUOTE(Dastukas @ 2012 09 03, 14:49)
o tai prelimarios sutarties, kurioje pardavejai prieme rankpinigius, nereikia nestis pas notara kaip irodyma?


O tai negi sunku pasiimti? Blogiau juk nebus.

Aš eidama į įstaigas nešiojaus visus dokumentus biggrin.gif Maža kas ko užsimanys, o visos sekos neatsimenu.
Atsakyti
QUOTE(Tra-lia-lia @ 2012 09 03, 14:10)
O tai negi sunku pasiimti? Blogiau juk nebus.

Aš eidama į įstaigas nešiojaus visus dokumentus biggrin.gif Maža kas ko užsimanys, o visos sekos neatsimenu.


tai blogiau tai nebus biggrin.gif tiesiog klausinejuosi visko, kad ko nepamirsti, poto eisi sutarta diena i viena vieta, o teks bekti i penkias biggrin.gif dar kai is darbo reikia issiprasineti...
Atsakyti