Įkraunama...
Įkraunama...

Buto pirkimo etapai ir sumos

QUOTE(egliukas28 @ 2012 08 24, 09:07)
o mes visus šitus reikalus tvakysimės vėliau šiek tiek, nes dar buvę savininkai neišsikraustė, kai jie išsikraustys tada. o kiek kainavo visas sutarčių perrašymas su vandenims, dujom ir Lesto?

man regis, tie sutarčių tvarkymai nemokami g.gif

o gal kas žino kaip yra su garažų pirkimu? mes tik dabar suvokėm, kad reikia jį nusipirkti, sukrapštėm paskutinius pinigus, bet pati pirkimą vėl reikia pas notarą tvarkyt, ir op to jau viskas? tik tiek tereikia - pirkimo - pardavimo sutarties?
Atsakyti
QUOTE(egliukas28 @ 2012 08 24, 06:07)
o mes visus šitus reikalus tvakysimės vėliau šiek tiek, nes dar buvę savininkai neišsikraustė, kai jie išsikraustys tada. o kiek kainavo visas sutarčių perrašymas su vandenims, dujom ir Lesto?


nieko, isskyrus laika 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2012 08 25, 01:00)
nieko, isskyrus laika  4u.gif

o laiko labiausiai ir truksta 4u.gif
Atsakyti
Mes su vyru taip pat neseniai isisgijome butuka. mokejome grynais iskart, tai todel turbut ir laiko maziau uztruko ir maziau kainavo viskas. kadangi buvome uzsienyje, tai tevukai padave avansa. mes tuomet greit parlekeme is uzsienio, sekmadieni apziurejome patys buta, ir antradieni jau pasiraseme sutarti. pas notara mokejome per puse po 270 lt jeigu neklystu, ir registru centre apie 47 lt atrodo uz pazyma per 3 d.d. tik va po pusantro menesio issikrauste neseniai buvusi seimininke, turejo jau but susimokejusi visus mokescius, bet vistiek kita menesi dar pareis uz vandenis saskaitos. tai mano mama perrasys sutartis su tiekejais ant musu vardo, taciau turbut senosios (uz praejusi men) ateis senosios seimininke vardu ir mum moket neteks. tiesiog nunes saskaitas jai ir viskas? ar gerai mastau?
Atsakyti
QUOTE(taniuffka @ 2012 08 23, 13:01)
Mes dabar pasiraseme preliminaria pirkimo-pardavimo sutarti ir gavome banko sprendima, dabar laukiame, kol musu kotedzas bus pastatytas (85% uzbaigtumo), tada jau eisime pasirasyti sutarti su pardavejais ir banku, tai bus spali, tai jusu patirtis mums butu labai naudinga  mirksiukas.gif nepamirskite atrasyti kaip jums seksis  4u.gif

O kokio banko sprendimą gavote? Kaip bankas jį priėmė? Darėtės vertinimą?
Aš sprendžiu tą pačią dilemą. Statomas namas, kuriame noriu buto. Rankpiniginių nori nemažų, o dėl nestandartinės pajamų struktūros, nesu 100proc tikra, kad tikrai viskas bus gerai su paskola.
Kiek kalbėjau banke, reikia laukt, kol bus 80 proc baigtumas, tada kredituos 85 proc. Bet iki to laiko pardavėjas gali parduot kam kitam tą butą doh.gif Rizikuot rankpinigiais bijau, tai kasdien vis medituoju prie skelbimo ir laukiu... verysad.gif Taip norėtųsi turėt 100proc banko atsakymą, tada galečiau mokėt rankpinigius ir ramiai miegot g.gif
Atsakyti
Sveiki,

Būsto paskolos popierizmas kaip ir į pabaigą... iškilo klausimas:
Bankas pervedė buto pardavėjui (įmonei) sutartą sumą, jie išrašo pakvitavimą.
Ar reikalinga šio pakvitavimo registracija registrų centre?
Atsakyti
QUOTE(skrilis @ 2012 08 28, 11:31)
Sveiki,

Būsto paskolos popierizmas kaip ir į pabaigą... iškilo klausimas:
Bankas pervedė buto pardavėjui (įmonei) sutartą sumą, jie išrašo pakvitavimą.
Ar reikalinga šio pakvitavimo registracija registrų centre?

mums buvo taip-bankui pervedus pinigus, pardavėjai nuėjo pas notarę, pasirašė, kad mes su jais visiškai atsiskaitėm ir jokių pretenzijų neturi, tada su tuo lapu mes į registrų centrą, ten išdavė naują išrašą už kurį sumokėjau 16 lt ir viskas
Atsakyti
QUOTE(skrilis @ 2012 08 28, 11:31)
Sveiki,

Būsto paskolos popierizmas kaip ir į pabaigą... iškilo klausimas:
Bankas pervedė buto pardavėjui (įmonei) sutartą sumą, jie išrašo pakvitavimą.
Ar reikalinga šio pakvitavimo registracija registrų centre?


Mano atveju, kai bankas parvedė pinigus, aš ėjau pas notarą, pardavėjas pasirašė pakvitavimą ir po 10 d.d. dienų eisiu vėl pas notarą pasiimti popieriaus iš registrų centro.
Tai taip išeina - reikia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tra-lia-lia @ 2012 08 28, 16:00)
Mano atveju, kai bankas parvedė pinigus, aš ėjau pas notarą, pardavėjas pasirašė pakvitavimą ir po 10 d.d. dienų eisiu vėl pas notarą pasiimti popieriaus iš registrų centro.
Tai taip išeina - reikia  ax.gif


Mano atveju tas pats reiškia, pardavėjas pasirašys pakvitavimą, tada teks eiti pas notarą, o notaras sutvarkys formalumus su Registrų centru.. Klausimas tik kam tas notaras čia reikalingas kai galima tiesiai nueit? :/
Atsakyti
QUOTE(skrilis @ 2012 08 28, 16:53)
Mano atveju tas pats reiškia, pardavėjas pasirašys pakvitavimą, tada teks eiti pas notarą, o notaras sutvarkys formalumus su Registrų centru.. Klausimas tik kam tas notaras čia reikalingas kai galima tiesiai nueit? :/

bandykkit eit, bet nemanau kad apsieisit be notaro 4u.gif nemanau, kad registru centras priima kokius tai kvitus uz buta, is kur jiems zinoti, kad tai visa suma sumoketa uz buta?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliukas28: 28 rugpjūčio 2012 - 16:25
QUOTE(skrilis @ 2012 08 28, 13:53)
Mano atveju tas pats reiškia, pardavėjas pasirašys pakvitavimą, tada teks eiti pas notarą, o notaras sutvarkys formalumus su Registrų centru.. Klausimas tik kam tas notaras čia reikalingas kai galima tiesiai nueit? :/



lotuliukas.gif tai ir nupirkt galima be notaro, bet iregistruoti be notaro niekaip... tokie yra istatymai. mirksiukas.gif ir pirkimo pardavimo sutartyhe yra yrasyta salyga kad per tiek ir tiek laiko ivykdzius visas salygas, pervedus pinigus, notaras patvirtins, kad sandoris yra ivykdytas pilnai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2012 08 26, 09:51)
O kokio banko sprendimą gavote? Kaip bankas jį priėmė? Darėtės vertinimą?
Aš sprendžiu tą pačią dilemą. Statomas namas, kuriame noriu buto. Rankpiniginių nori nemažų, o dėl nestandartinės pajamų struktūros, nesu 100proc tikra, kad tikrai viskas bus gerai su paskola.
Kiek kalbėjau banke, reikia laukt, kol bus 80 proc baigtumas, tada kredituos 85 proc. Bet iki to laiko pardavėjas gali parduot kam kitam tą butą  doh.gif Rizikuot rankpinigiais bijau, tai kasdien vis medituoju prie skelbimo ir laukiu...  verysad.gif Taip norėtųsi turėt 100proc banko atsakymą, tada galečiau mokėt rankpinigius ir ramiai miegot  g.gif

Sprendima gavome DNB banke, siaip pas mus irgi buvo gana sudetinga situacija su pajamom (as dabar dekrete, o kiekvienas bankas skirtingai skaiciuoja pasalpos dydi, plius as dar gaunu stipendija, tai kai kurie bankai ja skaiciuoja, kai kurie ne), DNB buvo geriausias pasiulymas. Mums pasiseke, nes bankas pasirase susitarima su musu pardavejais, kad vertinimo nereikia, todel mes is karto galejome kreiptis del kredito, priesingu atveju irgi tektu laukti 80% uzbaigtumo, o pardavejai jau reikalavo 15% inaso. Panasu, kad jusu atveju oficialaus sprendimo negausite, nebent preliminariai prasyti banko vadybininkes kad paskaiciuoti ir nors zinosite kaip bus skaiciuojamos jusu pajamos. Sekmes! 4u.gif
Atsakyti