Įkraunama...
Įkraunama...

Buto pirkimo etapai ir sumos

tai va, mes siandien iforminom pas notara viska ir bendrai kainavo 1571 lt doh.gif pasirinkom, kad notaras pats su registru centru susitvarkytu, kad nereiktu gaisti laiko, o ir kainavo tai 30 lt brangiau, bet nieko tokio smile.gif tik siaip, skausmingai viskas, kai truko taip neilgai tas popierizmas ten, tai atrodo, pasiraso notaras per 15 min ir tiek pinigu sumoki doh.gif
Atsakyti
O merginos, kažkada čia buvo inmesta kur pasižiūrėti kelintų metų statybos namas, nuėjau į registrų centrą internete, net prisijungiau bet matyt tundra nes nieko neradau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lutė @ 2012 08 14, 19:22)
O merginos, kažkada čia buvo inmesta kur pasižiūrėti kelintų metų statybos namas, nuėjau į registrų centrą internete, net prisijungiau bet matyt tundra nes nieko neradau  doh.gif


Pirma susiieskome pastato unikalu numeri cia --> Unikalaus numerio paieska
Pvz.: Panevezio 25B, Klaipeda - ir gauname numeri: 4400-1070-0158

Susirade unikalu numeri keliaujame cia --> Paieska pagal unikalu numeri
Pvz.: Irasome pries tai rasta unikalu numeri:4400-1070-0158 - gauname visa informacija apie pastata. Siuo atveju statybos metai 2011
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vidmux: 14 rugpjūčio 2012 - 19:48
QUOTE(Zeka @ 2012 08 08, 09:35)


Laba,
gal kas pades 4u.gif
notarui mokama nuo pirkimo kainos ,ar nuo ivertintos vertintojo?
susimakalavau jau doh.gif
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vidmux @ 2012 08 14, 20:45)

4u.gif ačiū
Atsakyti
QUOTE(miligerta @ 2012 08 14, 18:30)
Laba,
gal kas pades 4u.gif
notarui mokama nuo pirkimo kainos ,ar nuo ivertintos vertintojo?
susimakalavau jau doh.gif
Aciu 4u.gif



nuo pirkimo, t.ysandorio
Papildyta:
QUOTE(Danbo @ 2012 08 14, 15:28)
tai va, mes siandien iforminom pas notara viska ir bendrai kainavo 1571 lt doh.gif  pasirinkom, kad notaras pats su registru centru susitvarkytu, kad nereiktu gaisti laiko, o ir kainavo tai 30 lt brangiau, bet nieko tokio  smile.gif tik siaip, skausmingai viskas, kai truko taip neilgai tas popierizmas ten, tai atrodo, pasiraso notaras per 15 min ir tiek pinigu sumoki doh.gif


cia ir pirkimas pardavimas ar tik hipoteka? g.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites - esu jau viename iš paskutiniųjų būsto pirkimo žingsnių. Įdomu kiek ilgai jūs laukėte atsakymo iš hipotekos? Aš praeitą ketvirtadienį pas notarę palikau dokumentus, bet dar tylu ....
Atsakyti
QUOTE(alioška @ 2012 08 17, 13:31)
Sveikos mergaites - esu jau viename iš paskutiniųjų būsto pirkimo žingsnių. Įdomu kiek ilgai jūs laukėte atsakymo iš hipotekos? Aš praeitą ketvirtadienį pas notarę palikau dokumentus, bet dar tylu ....

o čia ne tas pats kas registrų centro užklausa? nes aš apie hipoteką pas notarą arba praklausiau arba neišgirdau g.gif
Papildyta:
QUOTE(Realesne @ 2012 08 14, 23:25)

cia ir pirkimas pardavimas ar tik hipoteka?  g.gif

susibalamutinau ir nežinau ar hipoteka įeina į tą sumą doh.gif bet hipotekos lakštas kainuoja kažkas apie 100 lt. suma imta bendra už visą notaro darbą su registrų centru, sutarties parengimas ir apiforminimas, kadangi mes dviese nesusituokę pirkom per pusę, tai registrų centrui teko primokėti dvigubai, ne 72 lt, o 144 lt g.gif dar notaras ima papildomai 30 lt jei nenorim patys eit ir sėdėt eilėj prie kabineto durų tame registrų centre..
Atsakyti
QUOTE(Danbo @ 2012 08 17, 10:39)
o čia ne tas pats kas registrų centro užklausa? nes aš apie hipoteką pas notarą arba praklausiau arba neišgirdau g.gif
Papildyta:

susibalamutinau ir nežinau ar hipoteka įeina į tą sumą doh.gif bet hipotekos lakštas kainuoja kažkas apie 100 lt. suma imta bendra už visą notaro darbą su registrų centru, sutarties parengimas ir apiforminimas, kadangi mes dviese nesusituokę pirkom per pusę, tai registrų centrui teko primokėti dvigubai, ne 72 lt, o 144 lt g.gif dar notaras ima papildomai 30 lt jei nenorim patys eit ir sėdėt eilėj prie kabineto durų tame registrų centre..



na, po to, kai jus pasirasote hipotekos lakstus (as rasiausi juos 5 ir jie rausvi tokie) notaras iregistruoja ir tik po to bankas perveda pardavejui pinigus. is esmes tai du atskiri dokimentai ir veiksmai (bet tai buvo iki 07.01) as notarui irgi mokejau,kad nereiktu i registru centra 30 lt., bet cia tik pirmaja karta, pasirasant5 pirkima pardavima.

po ikkeitimo privalejau eiti pati, notaras sake to nedaras g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Danbo,2012 08 17, 13:39]
o čia ne tas pats kas registrų centro užklausa? nes aš apie hipoteką pas notarą arba praklausiau arba neišgirdau g.gif
Papildyta:

bijau suklysti nes tiksliai nezinau, bet man atrodo kad ne tas pats. As palikau dokumentus busto ikeitimui ir del ipotekos lakstu. Sake sekretore kad uzklausa del hipotekos pateike ketvirtadieni. Dabar tikrina, tik ka - nezinau. Gal yra zinanciu tai paaiskins.
Dar noriu konkretumo ,nes jusu suma isgasdino unsure.gif : cia jus bendra suma iraset kiek jums uz viska isejo pirkimas ( nuo pirkimo pardavimo sutarties, hipoteka, registru centras ir t.t.)?????
Atsakyti
[quote=alioška,2012 08 17, 10:56]
[quote=Danbo,2012 08 17, 13:39]
o čia ne tas pats kas registrų centro užklausa? nes aš apie hipoteką pas notarą arba praklausiau arba neišgirdau g.gif
Papildyta:

bijau suklysti nes tiksliai nezinau, bet man atrodo kad ne tas pats. As palikau dokumentus busto ikeitimui ir del ipotekos lakstu. Sake sekretore kad uzklausa del hipotekos pateike ketvirtadieni. Dabar tikrina, tik ka - nezinau. Gal yra zinanciu tai paaiskins.
Dar noriu konkretumo ,nes jusu suma isgasdino unsure.gif : cia jus bendra suma iraset kiek jums uz viska isejo pirkimas ( nuo pirkimo pardavimo sutarties, hipoteka, registru centras ir t.t.)?????
[/quote]

ikeitimas ir yra hipoteka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2012 08 17, 13:55)
na, po to, kai jus pasirasote hipotekos lakstus (as rasiausi juos 5 ir jie rausvi tokie) notaras iregistruoja ir tik po to bankas perveda pardavejui pinigus. is esmes tai du atskiri dokimentai ir veiksmai (bet tai buvo  iki 07.01) as notarui irgi mokejau,kad nereiktu i registru centra 30 lt., bet cia tik pirmaja karta, pasirasant5 pirkima pardavima.

po ikkeitimo privalejau eiti pati, notaras sake to nedaras  g.gif  mirksiukas.gif

reiškia, dar nepasirašėm mes jų blush2.gif matyt, po registrų centro bus matyt kas toliau seka, nes visai susipainiojau smile.gif arba reiks klausti banko vadybininkės kas kaip smile.gif

QUOTE(alioška @ 2012 08 17, 13:56)

Dar noriu konkretumo ,nes jusu suma isgasdino  unsure.gif  : cia jus bendra suma iraset kiek jums uz viska isejo pirkimas ( nuo pirkimo pardavimo sutarties, hipoteka, registru centras ir t.t.)?????

tai man regis mes pagal sumos išskleidimą ir paslaugų aprašymą sumokėjom tik notarui už darbą. amtot, mūsų būsto vertė 286 000, todėl tokia didelė suma smile.gif tas šimas litų už hipoteką jau atrodo kaip lašas jūroj biggrin.gif
Atsakyti