Įkraunama...
Įkraunama...

Buto pirkimo etapai ir sumos

Sveiki,
turbūt nelabai į temą aš čia, bet kad neradau, kur labiau būčiau į temą blush2.gif

Nusižiūrėjau būtą, žiūriu buto planą, o ten balkonas prie kito kambario ir tualetas su vonia priešingoj pusėj. Jie man aiškina, kad sutvarkys tą planą iki preliminarios sutarties pasirašymo. Kas braižo tuos buto planus ir kiek laiko užtrunka, gal žinot? O tai dabar atrodo, kad kitą butą perku. Adresas užrašytas tas, bet planas ne toks koks butas doh.gif Ar gali čia būti kokia apgaulė? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vijana @ 2012 06 30, 16:58)
O kur draudete?


LD
Atsakyti
Sveikutes, gal kas padės išsiaiškinti eiliškumą. Aš tai taip galvoju:
1. Susirandi butą
2. Susirandi banką
3. Gauni turto vertintojų pažymą
4. Sudarai preleminarę pardavimo sutartį su pardavėjais ir eini į banką su turto įvertinimu rašyti paraišką
5. Eiti į banką parašyti paraišką.
6. Eiti bankan atsakymo
7. Sudaryti tikrą pirkimo- pardavimo sutartį pas notarą
8. Į registrų centrą
9. Hipoteką
10. Į banką???
11. Apdrausti būstą

Gal kas gali patikslinti eiliškumą, nes butą, banką, turto vertintoją išsirinkome, bet nežinau nuo ko pradėti swoon.gif

PADĖKITE 4u.gif
Labai ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vijana: 01 liepos 2012 - 21:24
QUOTE(vijana @ 2012 07 01, 22:23)
Sveikutes, gal kas padės išsiaiškinti eiliškumą. Aš tai taip galvoju:
1. Susirandi butą
2. Susirandi banką
3.  Gauni turto vertintojų pažymą
4. Sudarai preleminarę pardavimo sutartį su pardavėjais ir eini į banką su turto įvertinimu rašyti paraišką
5. Eiti į banką parašyti paraišką.
6. Eiti bankan atsakymo
7. Sudaryti tikrą pirkimo- pardavimo sutartį pas notarą
8. Į registrų centrą
9. Hipoteką
10. Į banką???
11. Apdrausti būstą

Gal kas gali patikslinti eiliškumą, nes butą, banką, turto vertintoją išsirinkome, bet nežinau nuo ko pradėti swoon.gif

PADĖKITE 4u.gif
Labai ačiū 4u.gif

paziurekit http://www.seb.lt/pow/wcp/seblt.asp prie busto kredito, apacioje, yra nuoroda i 12 punktu koks turi buti eiliskumas smile.gif gal pades smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Danbo @ 2012 07 01, 20:13)
paziurekit http://www.seb.lt/pow/wcp/seblt.asp prie busto kredito, apacioje, yra nuoroda i 12 punktu koks turi buti eiliskumas smile.gif gal pades smile.gif



pas notara ta tris kartus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Danbo @ 2012 07 01, 23:13)
paziurekit http://www.seb.lt/pow/wcp/seblt.asp prie busto kredito, apacioje, yra nuoroda i 12 punktu koks turi buti eiliskumas smile.gif gal pades smile.gif


Na 5-penkis žingsnius jau padarėm clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(vijana @ 2012 07 01, 22:23)
Sveikutes, gal kas padės išsiaiškinti eiliškumą. Aš tai taip galvoju:
1. Susirandi butą
2. Susirandi banką
3.  Gauni turto vertintojų pažymą
4. Sudarai preleminarę pardavimo sutartį su pardavėjais ir eini į banką su turto įvertinimu rašyti paraišką
5. Eiti į banką parašyti paraišką.
6. Eiti bankan atsakymo
7. Sudaryti tikrą pirkimo- pardavimo sutartį pas notarą
8. Pervesti grynuosius
9. Į banką su sutartimi ir apdrausti būstą
10. Notarą





Jau 6-eši drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(vijana @ 2012 07 22, 05:50)
Jau 6-eši drinks_cheers.gif


po notaro lauki kol ikeis....man reikejo laukt savaite, tik tada bankas pervede pinigus pardavejui. Paskui dar gavau suoliuoti i RC, kad nuimtu zymas, ir dar karta po savaites i RC, atsiimti nekilnojamojo turto pazymejima....
Idomu lb, kiek kainuos dbr ikeitinimas pagal nauja tvarka per notara...
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2012 07 22, 09:22)
po notaro lauki kol ikeis....man reikejo laukt savaite, tik tada bankas pervede pinigus pardavejui. Paskui dar gavau suoliuoti i RC, kad nuimtu zymas, ir  dar karta  po savaites i RC, atsiimti nekilnojamojo turto pazymejima....
Idomu lb, kiek kainuos dbr ikeitinimas pagal nauja tvarka per notara...


Idomu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2012 07 22, 09:22)
po notaro lauki kol ikeis....man reikejo laukt savaite, tik tada bankas pervede pinigus pardavejui. Paskui dar gavau suoliuoti i RC, kad nuimtu zymas, ir  dar karta  po savaites i RC, atsiimti nekilnojamojo turto pazymejima....
Idomu lb, kiek kainuos dbr ikeitinimas pagal nauja tvarka per notara...


Na jei teisingai supratau, tai berods rase, kad kainos turetu nesikeisti vartotojui. O kas bus sutaupoma, tai bus dalijama pusiau....klius valstybei 50% ir teisininkams 50%.

Papildyta: nuoroda...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vidmux: 22 liepos 2012 - 13:14
QUOTE(Vidmux @ 2012 07 22, 11:06)
Na jei teisingai supratau, tai berods rase, kad kainos turetu nesikeisti vartotojui. O kas bus sutaupoma, tai bus dalijama pusiau....klius valstybei 50% ir teisininkams 50%.

Papildyta: nuoroda...


biggrin.gif teoriskai man busto pirkimo mokesciai turejo buti apie 1100.... o praktiskai gavosi - 1900 biggrin.gif

idomu kaip realiai bus, nes notarai grasinosi, kad bus brangiau... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Realesne @ 2012 07 22, 17:00)
biggrin.gif  teoriskai man busto pirkimo mokesciai turejo buti apie 1100.... o praktiskai gavosi - 1900 biggrin.gif


Tai gal viena mokejote notarui uz pirkimo pardavimo sutarti, o ne pusiau su pardaveju?
Nes as kiek ziurejau, tai atrodo niekaip neimanoma be 2000 apsieiti g.gif

QUOTE(Realesne @ 2012 07 22, 17:00)
idomu kaip realiai bus, nes notarai grasinosi, kad bus brangiau... g.gif


Na jie tai daugiau gaus, bet vartotojui turetu kainuoti tiek pat. Sutaupysi vienur, bet sumokesi notarui.... ir bendroje sumoje iseis tas pats smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vidmux: 22 liepos 2012 - 17:02