Įkraunama...
Įkraunama...

Buto pirkimo etapai ir sumos

Po pirkimo-pardavimo sutarti pasirasymo reikia eit i registri centra,o poto i teisma kad duotu leidima ikeist buta?Kiek idomu uztrunka tas teismo leidimo paruosymas?Ir ar teisinga eile dokumentu tvarkyme?
Atsakyti
QUOTE(minte @ 2012 06 17, 15:52)
bankinem sutartim taiko nuolaidas - LD sake apie 30 proc. Parasiau tiek Ld, tiek PZU, ziuresim kaip bus man...  g.gif

aš ėmiau paskolą DNB tai kai pasakiau, kad būstą drtaudžia už 86 lt, banko vadovas pasakė, kad jis su nuolaida už tiek neapdraus...
Papildyta:
QUOTE(svetuliaaa @ 2012 06 17, 16:09)
Po pirkimo-pardavimo sutarti pasirasymo reikia eit i registri centra,o poto i teisma kad duotu leidima ikeist buta?Kiek idomu uztrunka tas teismo leidimo paruosymas?Ir ar teisinga eile dokumentu tvarkyme?

teisinga, o teismas per 5 kalendorines dienas paruošia, skubos tvarko per 1-3d. kalendorines smile.gif
Atsakyti
As apėjau šiandien Seb ir Dnb, tai dnb geresnes sąlygas pasiūlė, o įdomu Žemės ūkio, Medicininis, Swedbankas, ką jie siūlo?
Atsakyti
QUOTE(vijana @ 2012 06 18, 14:10)
As apėjau šiandien Seb ir Dnb, tai dnb geresnes sąlygas pasiūlė, o įdomu Žemės ūkio, Medicininis, Swedbankas, ką jie siūlo?



Man geriausias salygas pasiule Danske bankas.
Atsakyti
o mes siandien susirinkom visus draudimu pasiulymus-pigiausias Seesam 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliukas28: 18 birželio 2012 - 19:21
QUOTE(egliukas28 @ 2012 06 18, 17:21)
o mes siandien susirinkom visus draudimu pasiulymus-pigiausias Seesam  4u.gif



o jus jau oasiraset sutart? su banku?

pas notara plikau 413 lt.... doh.gif nors per puse su pardaveju mokejom.... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(minte @ 2012 06 18, 21:59)
o jus jau oasiraset sutart? su banku?

pas notara plikau 413 lt....  doh.gif nors per puse su pardaveju mokejom.... rolleyes.gif

mes dar nepasirašėm ryt einam į banką 4u.gif o pas notarą palikom 789,10 lt-mokėjom vieni doh.gif mums banke liepė pirma užregistruoti turtą registrų centre-šiandien pažymą pasiimsim ir tik tada bankas su mum pasirašys kredito sutartį doh.gif prieš tai dar reikia butą apdrausti ir man pačiia apsidrausti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliukas28: 19 birželio 2012 - 07:21
QUOTE(egliukas28 @ 2012 06 19, 05:19)
mes dar nepasirašėm ryt einam į banką  4u.gif  o pas notarą palikom 789,10 lt-mokėjom vieni  doh.gif mums banke liepė pirma užregistruoti turtą registrų centre-šiandien pažymą pasiimsim ir tik tada bankas su mum pasirašys kredito sutartį  doh.gif prieš tai dar reikia butą apdrausti ir man pačiia apsidrausti  doh.gif



kaip idomiai g.gif as jau wiska pasidariau, 4ni einu ikeitinet pas notara....

tai va islaidos kol kas tokios - vertinimas -303 lt,
kredito sutarties mokestis-200lt
notaras +registru centras-415lt
draudimas-86lt
pazyma del ikeitimo-22,5lt
mokestis hipotekos istaigai - 108lt
uz ikeitima notarui + -400-500lt (dar nemokejau)
Atsakyti
QUOTE(jurate04 @ 2012 06 18, 20:16)
Man geriausias salygas pasiule Danske bankas.


Kokia valiuta jie geriau siulo?
Ar galima pas juos be papildomo mokescio inesti pinigus, kad sumazinti skola ir kad palukanas perskaiciuotu?
Atsakyti
ne čia pataikiau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Julya: 20 birželio 2012 - 14:06
mes zadam pirkti buta uz 100000,o vertintojas ji ivertino 120000,tai ar imanoma gauti 100000 paskola? ir kiek mazdaug kainuotu teismo leidimas?
Atsakyti
QUOTE(irmuke @ 2012 06 21, 13:25)
mes zadam pirkti buta uz 100000,o vertintojas ji ivertino 120000,tai ar imanoma gauti 100000 paskola? ir kiek mazdaug kainuotu teismo leidimas?

Ar imanoma gauti paskola tai jums pasakys bankas i kuri kreipsites ir viskas priklauso nuo jusu pajamu.Jei perkate uz mazesne suma nei vertintojai ivertino tai gerai,svarbu nebutu didesne suma nei vertinimas,nes tada tektu moketi pardavejams skirtuma grynais,bankas duoda tik tiek maximum kiek ivertintas bustas.
Jums teismo leidimas reikalingas kam?
Atsakyti