Įkraunama...
Įkraunama...

Buto pirkimo etapai ir sumos

QUOTE(egliukas28 @ 2012 06 14, 11:01)
aidencija, kiek jums sakė užtruks visas dokumentų tvarkymas, nes mums nuo sutarties pasirašymo dar truks kažkur 2 savaites  4u.gif taip SEB vadybininke  sakė, o už pažymų pateikimą registrui notarei reiks mokėti?


Jo, jei tvarko registrus notare, kainuoja daugiau. Ziuresiu koks skirtumas, jei kokiu 20 Lt, ai tvarkysiuosi per ja, viskas greiciau bus.
Nuo sutarties pasirasymo, jei registra tvarko notare, man paciai lieka tik hipoteka ir draudimas. Tai jei 1-dieni sudarome banke sutarti, man sake jei viskas pagal plano "be miegojimo" 5-dieni bankas jau perves pinigus. Tai gaunasi savaite nuo pirkimo-pardavimo sutarties pasirasymo.
Reikia pasirasant pirkimo-pardavimo sutarti, uzsakyt iskart pas notara, kad ruostu lakstus hipotekos. Susitvarkai draudima - greit cia. Tada kai gauni sutarti banko, nunesi notarui, tada jis sukontaktuoja su banku. Kai ji pasirasyta, pati tada ja turi nesti i hipoteka, kuri dar uztrunka pora dienu. Manau, labai norint, kaip man ir sake banke, per savaite, sutvarkoma. Zinoma cia iki kredito ismokejimo. Paskui vel eina tvirtinimas pas notara, kad jau viskas ok, atsiskaityta. Tada vel registru centras. Na ir toliau visi butu ukiai, vandenys, silumos tinklai.. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(egliukas28 @ 2012 06 14, 07:18)
mums 3k vertinimas kainavo 250  4u.gif
Papildyta:
už sutartį mokėim tik mes, nes pardavėjas nenori turėti jokių buto pardavimų išlaidų  4u.gif  pagal civilinį kodeksą išlaidas apmoka pirkėjas, jei nesusitariama kitaip  4u.gif


Man vertinimas 3 k buto Lituka ir KO kainavo 300 Lt g.gif

O pas notara, taremes per pus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aidencija: 14 birželio 2012 - 10:31
QUOTE(aidencija @ 2012 06 14, 11:30)
Jo, jei tvarko registrus notare, kainuoja daugiau. Ziuresiu koks skirtumas, jei kokiu 20 Lt, ai tvarkysiuosi per ja, viskas greiciau bus.
Nuo sutarties pasirasymo, jei registra tvarko notare, man paciai lieka tik hipoteka ir draudimas. Tai jei 1-dieni sudarome banke sutarti, man sake jei viskas pagal plano "be miegojimo" 5-dieni bankas jau perves pinigus. Tai gaunasi savaite nuo pirkimo-pardavimo sutarties pasirasymo.
Reikia pasirasant pirkimo-pardavimo sutarti, uzsakyt iskart pas notara, kad ruostu lakstus hipotekos. Susitvarkai draudima - greit cia. Tada kai gauni sutarti banko, nunesi notarui, tada jis sukontaktuoja su banku. Kai ji pasirasyta, pati tada ja turi nesti i hipoteka, kuri dar uztrunka pora dienu. Manau, labai norint, kaip man ir sake banke, per savaite, sutvarkoma. Zinoma cia iki kredito ismokejimo. Paskui vel eina tvirtinimas pas notara, kad jau viskas ok, atsiskaityta. Tada vel registru centras. Na ir toliau visi butu ukiai, vandenys, silumos tinklai..  ax.gif
Papildyta:
Man vertinimas 3 k buto Lituka ir KO kainavo 300 Lt  g.gif

O pas notara, taremes per pus smile.gif

mums banke sakė ateiti kai susitvarkysim registru centre, uzregistruosim buta, ir sakė pranest pries kelias dienas, nes kredito sutarti ruosia Vilniuje 4u.gif idomu kiek laiko tas turto registravimas registru centre uztrunka 4u.gif
Atsakyti
O būna taip, kad pvz. parduoda butą už 220 000, 10proc. pradiniam įnašui 22 000 yra, o bankas įvertina butą tik 180 000lt. ir duoda paskolą tik 180 000, o ne 200 000, nors atlyginimas leidžia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(vijana @ 2012 06 14, 18:17)
O būna taip, kad pvz. parduoda butą už 220 000, 10proc. pradiniam įnašui 22 000 yra, o bankas įvertina butą tik 180 000lt. ir duoda paskolą tik 180 000, o ne 200 000, nors atlyginimas leidžia? g.gif

Taip būna visada. Nes dabar didžioji dalis bankų finansuoja pirkimo kainą arba būsto vertę, t.y. tą, kuri yra mažesnė.
Anksčiau finansuodavo tik pagal vertinimą..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cinside: 14 birželio 2012 - 18:20
QUOTE(Cinside @ 2012 06 14, 19:20)
Taip būna visada. Nes dabar didžioji dalis bankų finansuoja pirkimo kainą arba būsto vertę, t.y. tą, kuri yra mažesnė.
Anksčiau finansuodavo tik pagal vertinimą..


SIAUBAS swoon.gif
Atsakyti
mes vakar įveikėm du būsto pirkimo etapus, pasirašėm pirkimo-pardavimo sutartį ir buvom registrų centrę. iš registrų centro pažyma bus antradienį, db žiūriu būsto draudimą, renkuosi pigiausią variantą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egliukas28 @ 2012 06 15, 09:04)
mes vakar įveikėm du būsto pirkimo etapus, pasirašėm pirkimo-pardavimo sutartį ir buvom registrų centrę. iš registrų centro pažyma bus antradienį, db žiūriu būsto draudimą, renkuosi pigiausią variantą  4u.gif



parasyk ka gero rasi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(minte @ 2012 06 15, 18:38)
parasyk ka gero rasi  4u.gif

kol kas pigiausiai pasiule PZU, dar pirmadieni gausiu ERGO pasiulyma 4u.gif LD, gjensidige ir if-brangu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egliukas28 @ 2012 06 15, 16:09)
kol kas pigiausiai pasiule PZU, dar pirmadieni gausiu ERGO pasiulyma  4u.gif LD, gjensidige ir if-brangu  4u.gif



kiek skirtumas su LD? g.gif
Atsakyti
QUOTE(minte @ 2012 06 15, 20:29)
kiek skirtumas su LD?  g.gif

skirtumas 100ltlt doh.gif PZU 107, LD 208 doh.gif
Atsakyti
QUOTE(egliukas28 @ 2012 06 15, 21:19)
skirtumas 100ltlt  doh.gif PZU 107, LD 208  doh.gif

aš PZU gavau už 86 lt., be jokių nuolaidų, o per pažįstamą draudėja LD jau tipo paskutinė kaina 145 lt, skirtumas milžiniškas g.gif
Atsakyti
QUOTE(justyzzzz @ 2012 06 17, 12:33)
aš PZU gavau už 86 lt., be jokių nuolaidų, o per pažįstamą draudėja LD jau tipo paskutinė kaina 145 lt, skirtumas milžiniškas  g.gif



bankinem sutartim taiko nuolaidas - LD sake apie 30 proc. Parasiau tiek Ld, tiek PZU, ziuresim kaip bus man... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo minte: 17 birželio 2012 - 14:53