Įkraunama...
Įkraunama...

Buto pirkimo etapai ir sumos

QUOTE(egliukas28 @ 2012 04 19, 07:13)
na maždaug kaip klausiau kiek galėtų kainuoti toks butas-tai sakė sunku pasakyt kol nieko nematę ir pan. tad tokios kaip ir kainos nežinom  4u.gif tikiuosi po vertinimo kaina pasidarys realesnė, nes db labai pasimetę  doh.gif  bėda kaip sakiau, tas butas mums laabai tinka ir patinka  doh.gif



tai jei perkat be paskolos, tai mazesnis vertinimas neproblema, bet tada ne vertinimo nereiketu biggrin.gif o jei su paskola - tai jau beda, nes bankas paskola duoda nuo mazesnes sumos - ivertinimo arba pardavimo kainos.

as tarciausi su pradaveju kad jeigu neivertins jo norima kaina, kad vertintojo paslaugas apmoketu jis....

Atsakyti
QUOTE(minte @ 2012 04 19, 11:06)
tai jei perkat be paskolos, tai mazesnis vertinimas neproblema, bet tada ne vertinimo nereiketu biggrin.gif o jei su paskola - tai jau beda, nes bankas paskola duoda nuo mazesnes sumos - ivertinimo arba pardavimo kainos.

as tarciausi su pradaveju kad jeigu neivertins jo norima kaina, kad vertintojo paslaugas apmoketu jis....


na mes labai nemažą dalį savo pinigėlių turim 4u.gif iš banko imsim šiek tiek daugiau nei pusė reikiamos sumos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egliukas28 @ 2012 04 19, 09:17)
na mes labai nemažą dalį savo pinigėlių turim  4u.gif iš banko imsim šiek tiek daugiau nei pusė reikiamos sumos  4u.gif



smile.gif tai tada nematau ko pergyvent. Bent jau kai as konsultavausi del busto paskolos, man sake, jeigu sutarete, kad perkate 150 tukst, o ivertintas bus 100tukst, mes jums duosim 85 tukst paskolos... t.y. nuo mazesnes sumos.....
Atsakyti
Tikrai reikia atsižvelgti ką vertintojas sako, mums įvertino namą daug mažiau nei pardavėjas norėjo, tai zyzėm ilgai pardavėjams ir jie kaina nuleido labai daug smile.gif pardavėjai labai skubu buvo parduoti todėl ir mažino kainą, bet manau jei nebūtų taip skubu parduoti tai tikrai nebūtų tiek nuleidusi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(minte @ 2012 04 19, 12:59)
smile.gif tai tada nematau ko pergyvent. Bent jau kai as konsultavausi del busto paskolos, man sake, jeigu sutarete, kad perkate 150 tukst, o ivertintas bus 100tukst, mes jums duosim 85 tukst paskolos... t.y. nuo mazesnes sumos.....

tai mums irgi taip sakė, bet mane gąsdina tas skirtumas tarp įvertinimo ir pirkėjo prašomos sumos-kaip gali paradvėjas parduoti už 150 tūkst., o turto vertintojas įvertinti tik 100tūkst-aš aš kažko nesuprantu doh.gif iš kur atsiranda toks kainos skirtumas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliukas28: 19 balandžio 2012 - 12:05
Masinis vertinimas mažai ką bendro turi su realia rinkos kaina-būna, kad sutampa, bet dažnai nelabai..Beje šiuo metu masinis vertinimas šiek tiek pamažintas ir dėl mokestinės turto bazės..Net ir individualus vertinimas visada bus šiek tiek į mažesnę pusę, nes vertina su bankais susįjusios vertinimo įmonės, o bankai suinteresuoti apsidraust ir vertę kiek galima sumažint..Žodžiu vsikas čia normalu, jei turit pusę pinigėlių, tai jums užteks sumos ir pagal masinį vertinimą ir nesukit sau galvos..Jokio čia kriminalo nėra..
Kuo paprastesnis butas, tuo labiau jis atitiks masinį vertinimą, o realią buto vertę didina daug papildomų dalykų-ir aukštas, ir vieta, ir orientacija pasaulio šalių atžvilgiu, ir vaizdas pro langą ir be abejo remontas..
Žodžiu, išsirinkot kur kas geresnį butą, negu masinis vidurkis, tai ir gaunasi skirtumas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(egliukas28 @ 2012 04 19, 12:05)
tai mums irgi taip sakė, bet mane gąsdina tas skirtumas tarp įvertinimo ir pirkėjo prašomos sumos-kaip gali paradvėjas parduoti už 150 tūkst., o turto vertintojas įvertinti tik 100tūkst-aš aš kažko nesuprantu  doh.gif iš kur atsiranda toks kainos skirtumas  g.gif


Na kad ir ta pati remonta imant: pardavejas uzsimeta, kiek jam reikia, kad nors dalinai atsipirktu sudeti pinigai, o vertinimui tai dideles itakos neturi. Tas pats su paliekama technika. Vat ir gaunasi skirtumas.
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2012 04 19, 15:02)
Na kad ir ta pati remonta imant: pardavejas uzsimeta, kiek jam reikia, kad nors dalinai atsipirktu sudeti pinigai, o vertinimui tai dideles itakos neturi. Tas pats su paliekama technika. Vat ir gaunasi skirtumas.

na pažiūrėsim kaip įvertins turto vertintojas, db labai įdomu pasidarė 4u.gif

o kiek užtrunka, kol bankas sprendžia duoti paskolą ar ne ir kokiom sąlygom?
Atsakyti
QUOTE(egliukas28 @ 2012 04 19, 14:10)
na pažiūrėsim kaip įvertins turto vertintojas, db labai įdomu pasidarė  4u.gif

o kiek užtrunka, kol bankas sprendžia duoti paskolą ar ne ir kokiom sąlygom?


nuo vertinimo nunesimo i banką, tris dienas, šiandien mums jau natroji diena, tai ryt laukiam jų verdikto ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Idda: 19 balandžio 2012 - 14:20
Vakar parašėm paraišką bankui, šiandien jau gavom teigiamą atsakymą, kad bankas kredituoja. Turim su garantiniu raštu nueiti pas notarą, pasirašyti pirkimo pardavimo sutartį ir tada vėl pas banką toliau šnekėt dėl maržos ir kitų dalykų blink.gif
Aš įsivaizdavau, kad bankas iš kart pateikia visus savo siūlymus dėl maržos ir t.t., o čia pasirodo jau po sutarties pasirašymo. Nesuprantu nieko sad.gif
Atsakyti
QUOTE(mafijozė @ 2012 04 25, 11:22)
Vakar parašėm paraišką bankui, šiandien jau gavom teigiamą atsakymą, kad bankas kredituoja. Turim su garantiniu raštu nueiti pas notarą, pasirašyti pirkimo pardavimo sutartį ir tada vėl pas banką toliau šnekėt dėl maržos ir kitų dalykų  blink.gif
Aš įsivaizdavau, kad bankas iš kart pateikia visus savo siūlymus dėl maržos ir t.t., o čia pasirodo jau po sutarties pasirašymo. Nesuprantu nieko sad.gif

aš irgi čia kažko nesuprantu, o kokiam banke Jums čia taip sakė? g.gif mes dar šios stadijos nepriėjom-db tik turtą vertinams, tariamės dėl laiko, pasirodo nėra taip lengva susiderinti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mafijozė @ 2012 04 25, 10:22)
Vakar parašėm paraišką bankui, šiandien jau gavom teigiamą atsakymą, kad bankas kredituoja. Turim su garantiniu raštu nueiti pas notarą, pasirašyti pirkimo pardavimo sutartį ir tada vėl pas banką toliau šnekėt dėl maržos ir kitų dalykų  blink.gif
Aš įsivaizdavau, kad bankas iš kart pateikia visus savo siūlymus dėl maržos ir t.t., o čia pasirodo jau po sutarties pasirašymo. Nesuprantu nieko sad.gif


nesupratau blink.gif blink.gif blink.gif
tai gal jums netiks jų marža ar dar kokios kitos salygos doh.gif
mes užpildėm paraiškas 5 bankuose, sulaukėm "pradinių" pasiūlymų. Tada derėjomės: skambini į banką A ir sakai, kad kitame banke man pasiulė mažesnę maržą (ar geresnes kitas sąlygas) - ką jūs į tai? tada tas bankas sako: palaukit, pasvarstysim. pasvarsto ir pasiūlo (arba ne) dar geriau. ir t.t. tada išsirenki geriausią pasiūlymą ir su tuo banku pasirašai kreditavimo sutartį ir su ja eini pas notarą pirkimo-pardavimo sutarties rašytis.
Atsakyti