Įkraunama...
Įkraunama...

Buto pirkimo etapai ir sumos

QUOTE(Idda @ 2012 04 13, 07:10)
Siaubas, net netikėjau kad perkant namą galiu susidurti su tokia problema, galvojau kad prpblema gali buti kad neduos paskolos norimos, o pasirodo duoda kiek reikia, bet problema ta kad jau tris vertintojus vežiau įvertinti ir du jau pateikė savo max įvertinimo kainas, mums per mažas ryškiai  blink.gif  šiandien laukiu trečiojo vertintojo verdikto  unsure.gif ką daryt??? tuoj nusirausiu plaukus kaip nervai ima  bash.gif


Tikrai taip, del to ir skambinausi visiem is eiles pagal sarasa ax.gif Nes visi labai skirtingai vertina.
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2012 04 13, 09:05)
Tikrai taip, del to ir skambinausi visiem is eiles pagal sarasa  ax.gif Nes visi labai skirtingai vertina.


dar pastebėjimas kad ne visi vertintojai dirba su visais bankais,pvz mano mieste tai tik dvi įmonės dirba su DANSKE banku, kiti tipo "nedraugaja" su šituo banku doh.gif
Atsakyti
gal ir pasikartosiu su klausimu, bet ar prieš samdant vertintoją reikia būt pasirašius preliminarią pirkimo pardavimo sutartį, ar pirma įvertina, o tada jau pasirašom?
Man atrodo būtų patogiau antras variantas, nes jei įvertintų mažiau, tai gal dar net būtų galima nuderėti?
Atsakyti
QUOTE(mafijozė @ 2012 04 17, 12:28)
gal ir pasikartosiu su klausimu, bet ar prieš samdant vertintoją reikia būt pasirašius preliminarią pirkimo pardavimo sutartį, ar pirma įvertina, o tada jau pasirašom?
Man atrodo būtų patogiau antras variantas, nes jei įvertintų mažiau, tai gal dar net būtų galima nuderėti?


Susitarimo su pardaveju reikalas.
Mes preliminarios apskritai nesirasem.
Atsakyti
QUOTE(ptashka @ 2012 04 17, 12:48)
Susitarimo su pardaveju reikalas.
Mes preliminarios apskritai nesirasem.

na, iš mūsų pirmiausia prašo užstato, ir preliminarią sutartį rašyti, bet ne per notarą, o per agentūrą... g.gif
Atsakyti
QUOTE(mafijozė @ 2012 04 17, 16:29)
na, iš  mūsų pirmiausia prašo užstato, ir  preliminarią sutartį rašyti, bet ne per notarą, o per agentūrą...  g.gif


na, jei buciau tikra, kad tiek kiek reikia ivertinsta busta, tai uzstata duociau. nesunkiai galima paziureti preliminaria turto verte puslapyje www.kada.lt ten pagal adresa susirandi unikalu statinio numeri, o paskui pagal statinio numeri susirandi masinio vertinimo vidutines vertes.


p.s. jau ne viena pardaveja esu sukiritikavus, nes ten randi ir statinio konstrukcija ir tikruosius statybos metus ir kambariu kieki. Pvz, viena pardavinejo, kaip 92 metu o istikruju 86 statybos. Nurode, kad trys kambariai, o realiai 2, trecias atskirtas koridoriaus gabalas... smile.gif

arba paraso, kad murinis, o pagal registru centro duomenis - medinis apmurytas smile.gif.

Isvengiau daug bereikalingu mane nedominciu bustu apziuros smile.gif
Atsakyti
QUOTE(minte @ 2012 04 18, 08:15)
na, jei buciau tikra, kad tiek kiek reikia ivertinsta busta, tai uzstata duociau. nesunkiai galima paziureti preliminaria turto verte puslapyje www.kada.lt ten pagal adresa susirandi unikalu statinio numeri, o paskui pagal statinio numeri susirandi masinio vertinimo vidutines vertes.
p.s. jau ne viena pardaveja esu sukiritikavus, nes ten randi ir statinio konstrukcija ir tikruosius statybos metus ir kambariu kieki.  Pvz, viena pardavinejo, kaip 92 metu o istikruju 86 statybos. Nurode, kad trys kambariai, o realiai 2, trecias atskirtas koridoriaus gabalas... smile.gif

arba paraso, kad murinis, o pagal registru centro duomenis  - medinis apmurytas smile.gif.

Isvengiau daug bereikalingu mane nedominciu bustu apziuros smile.gif


bet vat įdomu kiek skiriasi ta masinio vertinimo kaina per kada.lt, nuo tos kaip įvertina turo vertintojai g.gif
Atsakyti
o iki kada reikia pervesti tą 20 procentų savo lėšų pardavėjui? suprantu kad dar pries kol gaus pardavejas tą didžiąją sumą, o gal kas žinote kiek laiko prieš?
Atsakyti
QUOTE(Idda @ 2012 04 18, 08:43)
o iki kada reikia pervesti tą 20 procentų savo lėšų pardavėjui? suprantu kad dar pries kol gaus pardavejas tą didžiąją sumą, o gal kas žinote kiek laiko prieš?

prieš pasirašant pirkimo pardavimo sutartį pas notarą turit pervesti pardavėjui tą sumą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egliukas28 @ 2012 04 18, 05:35)
bet vat įdomu kiek skiriasi ta masinio vertinimo kaina per kada.lt, nuo tos kaip įvertina turo vertintojai  g.gif



na, viena ziurejau prase 90 000. O masinis vertinimas buvo 79 000. todel sutarem, kad jeigu neivertins kiek nori, apmoka pardavejas smile.gif. nors del tokio nedidelio skirtumo butu imanoma susitart su vertintoju manau.

as kalbu apie tokiu kosmosus kai nori 190 000 o pagal masini vertinima 80 000. tai faktas, kad niekas tiek neivertins...

beje, vertintojai uz pagrinda ima kada.lt vertinima. paskui jau visi kiti kriterijai prisededa, Juolab kad masiis vertinimas paprastai 2011 metu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo minte: 18 balandžio 2012 - 08:06
QUOTE(minte @ 2012 04 18, 09:04)
na, viena ziurejau prase 90 000. O masinis vertinimas buvo 79 000. todel sutarem, kad jeigu neivertins kiek nori, apmoka pardavejas smile.gif. nors del tokio nedidelio skirtumo butu imanoma susitart su vertintoju manau.

as kalbu apie tokiu kosmosus kai nori 190 000 o pagal masini vertinima 80 000. tai faktas, kad niekas tiek neivertins...

beje, vertintojai uz pagrinda ima kada.lt vertinima. paskui jau visi kiti kriterijai prisededa, Juolab kad masiis vertinimas paprastai 2011 metu...

mūsų norimas pirkti butas yra įvertintas pagal masinį vertinimą 83000lt, o pardavėjas nori 137000lt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliukas28: 18 balandžio 2012 - 08:09
QUOTE(egliukas28 @ 2012 04 18, 08:09)
mūsų norimas pirkti butas yra įvertintas pagal masinį vertinimą 83000lt, o pardavėjas nori 137000lt  g.gif

gana didelis skirtumas manau. Mūsų prašo 130 000, o pagal masinį rodo 123 000, tai prašiau kad nuleistų bent iki 125 000, bet nesileidžia į kalbas schmoll.gif , nebent sakė kokį 1 tūkstantėlį .... Agentas patikino, kad vertintojas įvertins tiek, kiek reikia. Dar minėjo, kad tie vertintojai, kur kainuoja brangiau, vertina daugiau, o tie kur pigesni, tai vertina paprastai labai mažai. Tai vat esmės aš nepagaunu blink.gif
Atsakyti