Įkraunama...
Įkraunama...

Buto pirkimo etapai ir sumos

QUOTE(Aurita.G @ 2012 03 20, 13:23)
mes dbr perkam klaipedoje 3k buta...tai visu pirma buvo pasirasyta sutartele su pacia agentura, kuri mums padeda siame visame procese ir su pardavejais, kad jiems yra duodami rankpinigiai, kad nebegali pardavineti sio buto...poto jau keliavome per bankus...nes puse sumos turejo savo lesomis o puse kitos sumos is banko...gavome atsakyma is banko, kuris mus tenkino savo pasiulymu...tadar jau turint kredito sutarti, keliavo pas notara, ten buvo surasoma pirkimo-pardavimo sutartis, atsiskaitem su agentura ir pardavejais. poto agentura tvarko popieriukus registro centre, nesa i teisma, sutvarko ir pakeicia pavardes ant buto mokesciu popiereliu pan...kai bus viskas sutvarkyta turesime pervesti likusia suma is banko pardavejams...ir galutinai butas musu.....



ir kiek teko agenturai sumoketi us ju pastangas? g.gif

agentura buvo ta is kur pirkot buta, ar tiesiog prasete agentura surasti Jums butą..
Atsakyti
1600lt agenturai, pas ju tinklapi susiradome mums tinkama buta...
Atsakyti
QUOTE(Aurita.G @ 2012 03 20, 13:23)
<...> poto agentura tvarko popieriukus registro centre, nesa i teisma, sutvarko ir pakeicia pavardes ant buto mokesciu popiereliu pan...kai bus viskas sutvarkyta turesime pervesti likusia suma is banko pardavejams...ir galutinai butas musu.....



uz sias paslaugas moketi 1600 yra, mano nuomone, brangu.
Atsakyti
QUOTE(karra @ 2012 03 22, 04:36)
uz sias paslaugas moketi 1600 yra, mano nuomone, brangu.

as irgi taip manau smile.gif
kaip tik baigem jau tvarkytis su dokumentais smile.gif vakar pasirasem ant pavedimo pardavejams, liko tik pakvitavimas pas notare smile.gif

viska tvarkemes patys, nors buvau visai zalia sitam reikale, atrode labai baisu...kiek popierizmo, ale viskas jau praeity smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natuliona: 22 kovo 2012 - 08:18
o gal kas zino,toks idomus dalykas pas mane nutiko, ieskojom busto per *infected*, radom,nuejom apziureti,kadangi ten buvo agentura, sake pirma karta apziurint busta dar pinigeliu moketi nereikes. bet nebepaklausiau kokia agentura, toj agenturoj kur buvome buvo ant duru parasyta NT'S nekilnojamojo turto agentura, bet internete jokios informacijos apie ja neradau, gal ji nauja dabar susimasciau smile.gif galbut klaipedietes zinos,ar bus susidurusios: Ji randasi prie Zemaitijos, kur cili pica 2 aukste,o agentura randasi 3 aukste smile.gif atrodo normalus agentai, vadovai,teko jau bendrauti su jais, bet va, info niekur apie juos nerandu,tai baisu pasidare g.gif
Atsakyti
QUOTE(Linuka1 @ 2012 03 30, 12:20)
o gal kas zino,toks idomus dalykas pas mane nutiko, ieskojom busto per *infected*, radom,nuejom apziureti,kadangi ten buvo agentura, sake pirma karta apziurint busta dar pinigeliu moketi nereikes. bet nebepaklausiau kokia agentura, toj agenturoj kur buvome buvo ant duru parasyta NT'S nekilnojamojo turto agentura, bet internete jokios informacijos apie ja neradau, gal ji nauja dabar susimasciau smile.gif galbut klaipedietes zinos,ar bus susidurusios: Ji randasi prie Zemaitijos, kur cili pica 2 aukste,o agentura randasi 3 aukste smile.gif atrodo normalus agentai, vadovai,teko jau bendrauti su jais, bet va, info niekur apie juos nerandu,tai baisu pasidare  g.gif

Aš prieš pusantrų metų buvau "užšokusi" ant tos agentūros, manau, kad tai ta pati, bet pavadinimo irgi neatsimenu, žinau, kad jų ofisas Žemaitijos patalpose, ar kažkur šalimais. Jie man skambino, kai pardavinėjau butą ir siūlėsi imti iš manęs 3% (!!!!) komisinių, bei prašė avykti pas juos į ofisą, nurodė kelintą valandą, ką turiu atsivešt, ir pasirašyt su jais tarpininkavimo sutartį. Aš, tai išgirdus vos susilaikiau jų n... nepasiuntus, nors šiaip keikiuosi labai retai. Ieško visiškų kvailių. Bėkit nuo jų kuo toliau.
Atsakyti
Musu etapai:
Butas pirktas Kaune su banko paskola

vertinimas 250
banko sutartis 400
notaras pirkimų pardavimų sutartis 360 (moketa per puse , viso 720)
registru centras 88
vaikų teisių apsaugos tarnyba 0
teismas 0
notaras , hipotekos lakštas 503
teisingumo ministerija 108
notaras pakvitavimas 54
registrų centras 26
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2012 04 05, 07:18)
Musu etapai:
Butas pirktas Kaune su banko paskola

vertinimas 250
banko sutartis 400
notaras pirkimų pardavimų sutartis 360 (moketa per puse , viso 720)
registru centras 88
vaikų teisių apsaugos tarnyba 0
teismas 0
notaras , hipotekos lakštas 503
teisingumo ministerija 108
notaras pakvitavimas 54
registrų centras 26



kdl notaras du kartus? ir kas per islaidos teisingumo ministerijai - 108 ? g.gif
Atsakyti
[quote=minte,2012 04 06, 16:44]
o kiek?
tai gi surasiau, pirma karta pasirasom pirkimo pardavimo sutarti, o dar del hipotekos laksto

tuos 108 Lt irgi reikia sumoketi po notaro (hipotekos laksto) nes jei nemato to apmokejimo is karto atmeta ir net neziuri smile.gif (tik sake kad ta suma tik nuo lapkricio men 108, anksciau buvo apie 34 litus)
Atsakyti
Laba diena, situacija tokia, perkam namuką, su šeimininkais susitarėme kainą, šiandien atvažiuoja vertintojas bėgsime į banką tada. tačiau šeimininkai nori kuo greičiau išvykti trumpam į užsienį, tik nežinom kiek laiko jų mums dabar reikės čia, po kelių savaičių grįžtų. Kiek laiko kelionę jiems atidėti? per kiek laiko susitvarkysime dokumentus svarbiausius pas notarus visokius kur jų reikės? ar savaitės užtektų? paskui kad galėtų jie išvykti o mes toliau banko reikalus tvarkytumėmes blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Idda @ 2012 04 11, 07:38)
Laba diena, situacija tokia, perkam namuką, su šeimininkais susitarėme kainą, šiandien atvažiuoja vertintojas bėgsime į banką tada. tačiau šeimininkai nori kuo greičiau išvykti trumpam į užsienį, tik nežinom kiek laiko jų mums dabar reikės čia, po kelių savaičių grįžtų. Kiek laiko kelionę jiems atidėti? per kiek laiko susitvarkysime dokumentus svarbiausius pas notarus visokius kur jų reikės? ar savaitės užtektų? paskui kad galėtų jie išvykti o mes toliau banko reikalus tvarkytumėmes  blush2.gif


jūs su banku iš esmės jau sutarę ar dar rinksitės?
nes jei dar nenutarę, tai mums ~2 savaites truko "bankų konkursas". pasirašius sutartį su banku, einate pas notarą - va čia reikalingas pardavėjas. ir tada iš esmės laisvas pardavėjas - jam tik po visko reikės dar patvirtinti, kad pinigus visus gavo.
Atsakyti
QUOTE(san @ 2012 04 11, 12:21)
jūs su banku iš esmės jau sutarę ar dar rinksitės?
nes jei dar nenutarę, tai mums ~2 savaites truko "bankų konkursas". pasirašius sutartį su banku, einate pas notarą - va čia reikalingas pardavėjas. ir tada iš esmės laisvas pardavėjas - jam tik po visko reikės dar patvirtinti, kad pinigus visus gavo.


ne dar derinsimes su banku, tai realiai jauciu galiu as pardaveja paleisti kelioms savaitems, bet pries derinant su banku reikia preliminaria sutartį sudaryti? ar ji bankui reikalinga? g.gif
Atsakyti