Įkraunama...
Įkraunama...

Buto pirkimo etapai ir sumos

QUOTE(kinder_surprise @ 2012 02 14, 19:40)
Sveiki,
Gal kas nors galite atsakyti, kur suzinoti ar butas nera ikeistas? ir ar pazyma apie tai turi pristatyti pardavejas, ar pirkejas pats gali suzinoti?
Is anksto aciu  4u.gif

šitas klausimas ir mane domintų smile.gif

dar įdomu, kaip paliekat rankpinigius? Kokią sutartį tam pasirašot? Ar yra koks šablonas, ar patys sugalvojat?
Atsakyti
QUOTE(mafijozė @ 2012 02 15, 09:31)

dar įdomu, kaip paliekat rankpinigius? Kokią sutartį tam pasirašot? Ar yra koks šablonas, ar patys sugalvojat?

http://www.google.lt...h...680&bih=846
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2012 02 15, 09:36)

dėkui 4u.gif

dar klausimas, o per kiek laiko jau galima kraustytis į butą, kurį tarkim nusipirkau. Radom butą ir jau norim pirkt, bet mum sakė, kad atsikraustyt galėsim tik per kokius 2 mėnesius, kol savininkai patys ras sau butą...
Tai man čia visiška nesąmonė. Tipo, turiu jau butą, bet negaliu kraustytis, kol buvę savininkai neišsikraustė blink.gif
Atsakyti
QUOTE(mafijozė @ 2012 02 16, 17:04)
dėkui  4u.gif

dar klausimas, o per kiek laiko jau galima kraustytis į butą, kurį tarkim nusipirkau.

Per tiek, kiek susitaria abi pusės ir įformina sutarty (kad po to nekiltų pykčių, nes paprastai visada kyla) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2012 02 16, 19:13)
Per tiek, kiek susitaria abi pusės ir įformina sutarty (kad po to nekiltų pykčių, nes paprastai visada kyla)  biggrin.gif


O kodėl dažniausiai kylą?
Atsakyti
QUOTE(Medlieva @ 2012 02 16, 20:47)
O kodėl dažniausiai kylą?

Na, čia iš aplinkinių patirties. Jeigu bute, kuris perkamas, gyvenama, lauk bėdos biggrin.gif Nes šansų, kad išsikraustys laiku, tikrai nedaug. O tada klausykis pasiteisinimų "nespėjom, sugedo mašina, neradom kur gyvent, susirgo vaikas, neišsinuomojom, dar porą daiktų sunkių paliksim kitam kartui išsivežti ir t.t. ir pan." Arba mano draugams tiesiog labai nepasisekė rolleyes.gif
Todėl tikrai rekomenduoju griežtai šitą punktą aprašyt preliminarioj sutarty.
Atsakyti
QUOTE(mafijozė @ 2012 02 16, 18:04)
dėkui  4u.gif

dar klausimas, o per kiek laiko jau galima kraustytis į butą, kurį tarkim nusipirkau. Radom butą ir jau norim pirkt, bet mum sakė, kad atsikraustyt galėsim tik per kokius 2 mėnesius, kol savininkai patys ras sau butą...
Tai man čia visiška nesąmonė. Tipo, turiu jau butą, bet negaliu kraustytis, kol buvę savininkai neišsikraustė blink.gif



Cia jau kiekvieno susitarimo reikalas rolleyes.gif mes irgi pardavinejame butuka, nusipirke esam neirengta kotedza ir uz butuko kaina norim isirengt. Butu smagu, kad pirkajei sutiktu palaukt pora ar 3 men, bet jei nenores laukt tai rasim iseiti, nuomosimes ar pan. Kiti pirkejai patys dar turi kur gyvent ir buna sutinka laukt, cia kaip pasiseks :mirksiukas mes sutiktumeme naujiems pirkejams nuoma moket tuose pora menesiuku.
Atsakyti
Mes nusipirkome, gyveno jauna seima su vaikais - jie pirko didesni. Gavosi grandinine reakcija 3 asmenys pakeite butus, mes paskutiniai. Seima gyveno 3 menesius, kol jiems atlaisvino ju nusipirkta buta. Zinoma, uz ta laika, kol jie gyveno susimokejo komunalinius. Priimant toki susitarima, tiesiog itraukti punkta, kad leidziama gyventi iki tiek ir tiek, padengiant islaidas. Tiesiog zmogiskumo klausimas, nemesti kitu i gatve. Ypac, jei pats turi kur gyventi. Yra ivairiu situaciju, reikia derintis smile.gif
Atsakyti
Na kadangi mes patys buto neturim, o nuomojam ir mokam nemažus pinigus už nuomą, tai nesinorėtų dar kokius du mėnesius mokėti ir už nuomą ir už buto paskolą... Todėl galvoju tokiu atveju būtinai į sutartį įtrauksiu per kiek laiko buvę šeimininkai turi išsikraustyti, ir kad mum dar nuompinigius mokėtų, nes kitaip tai .... unsure.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lydute: 20 vasario 2012 - 11:30
Laba diena, gal kas žinote, norint parduoti būstą, pirkėjas (kuris lyg ir nori pirkti, bet ir neaišku) nori atsivežti turto vertintoją... Ar taip daroma? jeigu aš nenoriu , kad jis mano nuosavybę vertintų ? Nes tikslas aiškus - numušti kainą. Kas moka turto vertintojui?
Atsakyti
QUOTE(*MonaLiza* @ 2012 02 20, 11:31)
Laba diena, gal  kas  žinote, norint parduoti būstą, pirkėjas (kuris lyg ir nori pirkti, bet ir neaišku) nori atsivežti turto vertintoją... Ar taip  daroma? jeigu aš nenoriu , kad jis mano nuosavybę vertintų ? Nes tikslas aiškus - numušti kainą. Kas moka turto vertintojui?


Tai o kas daugiau ves ta vertintoja, jei ne pirkejas, juk jam ta vertinima i banka reikes pateikti. g.gif Na nebent ne per banka perka. Moka irgi pats pirkejas dazniausiai. Nenorit, kad vertintu, pardavinekit zmogui, kuriam nereikes finansavimo is banko.
O siaip jau, jei bijote, kad kaina numus, pasidarykit vertinima pati bigsmile.gif Pirkejas tikrai apsidziaugs, kad nereikes papildomu islaidu, jei tik su firma, tinkancia bankui pataikysite.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ptashka: 20 vasario 2012 - 11:43