Įkraunama...
Įkraunama...

Buto pirkimo etapai ir sumos

O gal kas nors ivrdins sumas, kiek siai dienai kainuoja visi dokumentai perkant busta su paskola, neskaitant pradinio inaso(hipoteka, RC ir pan.)? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo No Fear: 27 liepos 2011 - 17:27
QUOTE(No Fear @ 2011 07 27, 18:27)
O gal kas nors ivrdins sumas, kiek siai dienai kainuoja visi dokumentai perkant busta su paskola, neskaitant pradinio inaso(hipoteka, RC ir pan.)? g.gif

Mums kainavo apie 2400, būtų buvę pigiau, jei notarui pardavėjas kažkiek būtų prisidėjęs, bet tik mes mokėjome. Būsto kaina nesiekė 200 000.
Atsakyti
QUOTE(Lock @ 2011 07 27, 21:14)
Mums kainavo apie 2400, būtų buvę pigiau, jei notarui pardavėjas kažkiek būtų prisidėjęs, bet tik mes mokėjome. Būsto kaina nesiekė 200 000.

Aciu uz atsakyma.
Gal dar galit detalizuoti, kiek butent busto vertinima skainavo ir sutarties mokestis banke? g.gif

Dar idomu del notaro. Fiziniai asmenys dazniausia tariasi ar per puse mokes ar tik pirkejas. O, kaip su juridiniais asmenimis? Irgi tariamasi? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo No Fear: 27 liepos 2011 - 21:44
QUOTE(No Fear @ 2011 07 27, 22:43)
Aciu uz atsakyma.
Gal dar galit detalizuoti, kiek butent busto vertinima skainavo ir sutarties mokestis banke? g.gif

Dar idomu del notaro. Fiziniai asmenys dazniausia tariasi ar per puse mokes ar tik pirkejas. O, kaip su juridiniais asmenimis? Irgi tariamasi? g.gif


Turto vertinimas mum kainavo 320 lt, o mokestis bankui už sutarties parengimą apie 410 lt.
Atsakyti
QUOTE(Lock @ 2011 07 27, 21:45)
Turto vertinimas mum kainavo 320 lt, o mokestis bankui už sutarties parengimą apie 410 lt.

Aisku 4u.gif
Atsakyti
Mum sutarties parengimas banke kainavo 500, turto vertinimas 290, pirkimo-pardavimo sutartis + pazyma is registru - 460 (busto verte 120000), pazymos uzsakymas hipotekai (per 1 darbo diena, kai paskolos suma iki 100000) - 50lt. Dabar liko sumoket notarui uz hipotekos laksto tvirtinima ir pacioj pabaigoj dar reikes i Registru centra kreiptis del pazymos (kai jau nera isiskolinimo pardavejui).
Atsakyti
Ateinu papasakot savo nuotykius su teismu doh.gif kaip ir rasiau, treciadieni padavem prasyma ir dokumentus del leidimo ikeisti turta gavimo. Vakar pamirsau kontaktus pasiimti, tai i teisma pasiskambinau tik siandien. Ir ka jus manot, girdziu atsakyma, kad teisejas atsisako isduoti leidima.....nes pridetas is Registru centro israsas, o ne pazymejimas apie nuosavybes teises iregistravima blink.gif teisejo padejeja sako, kad butinai turim pateikti pazymejima, o ne israsa blink.gif as susinervinus skambinu notarei klausti, koks pazymejimas ir t.t. Ji ne ka maziau nustebus man pasako, kad jau keletas metu, kaip pazymejimo niekas neisduoda, registrai isduoda tik israsa doh.gif paprasiau, kad ji man atsiustu teises akto nuoroda, kuria vadovaujantis tokia tvarka galioja. Skambinu vel i teisma, aiskinu, kad jokiu pazymejimu niekas neisdavineja, tik israsus. Pasake, kad paskambint apie 11val, ji pasitars su teiseju ir nuspres, ar perrasyt sprendima doh.gif as i ta laika dar paskambinu i Registru centra, ten mane ir patikina, kad pazymejimu jau seniai niekas neisdavineja, taip parasyta ir Nekilnojamojo turto registru istatymo 27 str. Skambinu i teisma biggrin.gif sakau, kad vadovaujantis tuo ir tuo, pazymejimo mes pateikti negalim. Ji jau tada mane nuramino, kad susitare su teiseju, ji perrasys sprendima, teisejas pasirasys ir po pietu galim atvaziuot pasiimti. Kaip jum? Kas svarbiausia, pirmo pokalbio metu man pasake, kad teisejas nuo pirmadienio atostogauja ir mum reikia is naujo teikt prasyma su dokumentais, kad paskirtu kita teiseja blink.gif
Isvada: kopiju tvirtinti nereikia biggrin.gif pazymejimu Registru centras neisduoda, isduoda tik ISRASA, bet ne visi teisejai ta zino biggrin.gif
Gal kam pravers informacija cool.gif
Atsakyti
QUOTE(piene_66 @ 2011 07 29, 09:05)
Ateinu papasakot savo nuotykius su teismu doh.gif kaip ir rasiau, treciadieni padavem prasyma ir dokumentus del leidimo ikeisti turta gavimo. Vakar pamirsau kontaktus pasiimti, tai i teisma pasiskambinau tik siandien. Ir ka jus manot, girdziu atsakyma, kad teisejas atsisako isduoti leidima.....nes pridetas is Registru centro israsas, o ne pazymejimas apie nuosavybes teises iregistravima blink.gif teisejo padejeja sako, kad butinai turim pateikti pazymejima, o ne israsa blink.gif as susinervinus skambinu notarei klausti, koks pazymejimas ir t.t. Ji ne ka maziau nustebus man pasako, kad jau keletas metu, kaip pazymejimo niekas neisduoda, registrai isduoda tik israsa doh.gif paprasiau, kad ji man atsiustu teises akto nuoroda, kuria vadovaujantis tokia tvarka galioja. Skambinu vel i teisma, aiskinu, kad jokiu pazymejimu niekas neisdavineja, tik israsus. Pasake, kad paskambint apie 11val, ji pasitars su teiseju ir nuspres, ar perrasyt sprendima doh.gif as i ta laika dar paskambinu i Registru centra, ten mane ir patikina, kad pazymejimu jau seniai niekas neisdavineja, taip parasyta ir Nekilnojamojo turto registru istatymo 27 str. Skambinu i teisma biggrin.gif sakau, kad vadovaujantis tuo ir tuo, pazymejimo mes pateikti negalim. Ji jau tada mane nuramino, kad susitare su teiseju, ji perrasys sprendima, teisejas pasirasys ir po pietu galim atvaziuot pasiimti. Kaip jum? Kas svarbiausia, pirmo pokalbio metu man pasake, kad teisejas nuo pirmadienio atostogauja ir mum reikia is naujo teikt prasyma su dokumentais, kad paskirtu kita teiseja blink.gif
Isvada: kopiju tvirtinti nereikia biggrin.gif pazymejimu Registru centras neisduoda, isduoda tik ISRASA, bet ne visi teisejai ta zino biggrin.gif
Gal kam pravers informacija cool.gif

Ka tie musu kompetetingi teisejai doh.gif
Atsakyti
Be jokiu kalbų,butai pigs,nes šildymas,vanduo,elektra,komūnalinės paslaugos vėl brangs.O žmonių pajamos tik mažėją.Tai laukt tikrai apsimoką.
Dėl straipsnių žiniasklaidoje,tai grynas blefas,užsakytas nt-vystytokų ir kitu užinteresuotu asmėnų.Toks bredas jiems kainuoją no 2000 iki 8000 litų.
No Spalio,vėl ims kristį butų kainos,aišku daugiau pigs senos statybos,nes šildymo išlaidos 5-10 kart yra didesnės ,nei naujos statybos.Aš manau,butai papigs ketvirtadalių.
Ačiu portalui "SUPERMAMA"nors čia yra rimtas forumas.
Atsakyti
kas daret namu vertinimus kiek kainavo?

QUOTE(Nitrozilas @ 2011 07 21, 00:07)
Siandien viska issiklausinejau, Nordea bankas perskaiciuojant, jei daugiau inesei mazina imokas, nenubraukia nuo galo, marza gali padideti tik absoliutaus nemokumo atveju,s ake, jokiu budu nedides jei viskas gerai, gali tik mazeti priklausomai nuo ekonomines padeties.


oi kaip mane nervuoja tie bankai. jau ko nepaklausi, to ir nesuzinosi. O kaip zinoti ko klausti, kai net nesumastytum tokiu dalyku doh.gif

pvz nordas irgi deklaruoja, kad va inesimas pinigu nemokamai ir pan. Bet realiai jie tuos pinigus isdalintu ant visu sutarties metu mokejimu. Tai sakykim pasiimi paskola 400000 30ciai metu, tai po kiek laiko nunesi 20tukst, tai tau isskaidis i tuos mokejimus, ir realiai tau tik po koki 10lt tesumazetu mokejimai.... Metu nenuima. Tai sakykim pasiliktum koki 100lt paskolos, tai vis tiek 30ciai metu isalintu doh.gif

Ar kas kitaip norde susitare?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elzė: 08 rugpjūčio 2011 - 19:18
nuoma butas
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2011 08 08, 21:17)

oi kaip mane nervuoja tie bankai. jau ko nepaklausi, to ir nesuzinosi. O kaip zinoti ko klausti, kai net nesumastytum tokiu dalyku  doh.gif

pvz nordas irgi deklaruoja, kad va inesimas pinigu nemokamai ir pan. Bet realiai jie tuos pinigus isdalintu ant visu sutarties metu mokejimu. Tai sakykim pasiimi paskola 400000 30ciai metu, tai po kiek laiko nunesi 20tukst, tai tau isskaidis i tuos mokejimus, ir realiai tau tik po koki 10lt tesumazetu mokejimai.... Metu nenuima. Tai sakykim pasiliktum koki 100lt paskolos, tai vis tiek 30ciai metu isalintu  doh.gif

Ar kas kitaip norde susitare?

O as sakyciau kad cia labai geras dalykas kad nuo galo metu nenuima, nes jei nuiminetu nuo galo pagal ju paskaiciavimus, tai kad kredito visiskai atsikratyti tektu visa suma su paskaiciuotais procentais sumoketi doh.gif O cia pvz kai paskola 370 000, imoki 100 000, tai imokas perskaiciuoja kaip paskolai nuo 270 000, o jei nuiminetu nuo galo tai paimtu, nubrauktu tuos 100 000 nuo paskutiniu metu ir vistiek gautum tas pacias imokas siuo metu moket, zodziu rezultate gautum visitek tuos pacius procentus sumoket kaip mokedamas visus 30 metu...
Atsakyti