Įkraunama...
Įkraunama...

Buto pirkimo etapai ir sumos

QUOTE(Tutikutė @ 2011 07 11, 12:46)
Taip, nebent bankas parduoda savo projekta, tada finansuoja daugiau. Bet sakyciau 80proc. ir taip yra daug, o pirkti buta neturint net pradinio inaso susitaupius kazkaip nelabai protinga butu......nepykit, bet cia mano nuomone....

Finansuoja ir iki 90%(bent jau snoras), o del pradinio inaso, tai cia yra savu niuansu. Is pirmo zvilgsnio atrodo neprotinga, bet yra pinigu daugiau, nei reiktu pradiniam inasui, tik jie KOL KAS turi kitoki pavidala, o geras variantas pasitaike CIA ir DABAR biggrin.gif
Is kitos puses, turiu draugu, kurie ne ti 100%-tine paskola turi(tada dar finansavo 100%), o dar gavo papildomai paskola busto isiengimui ir nieko, gyvena. Kartais geriau moket paskola, nei moket nuoma ir dar bandyt sutaupyt kokius 60tukst. pradiniam inasui mirksiukas.gif Gerai, kai kazkas, kazkoki palikima yra palikes ir pardavus tik dasidurt reikia, kad kazka geriau isigyt, bet, kai pradedi nuo 0, tai ir sprendimai kitokie, bet tema ne apie tai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Požiūris: 11 liepos 2011 - 12:06
Gal kas zinot ,kokius dokumentus nestis i vaiku teises?
Atsakyti
QUOTE(Požiūris @ 2011 07 10, 14:33)
bet vakar skambinomes i kelis bankus ir berods SNORO banko konsultante pasake, kad nesvarbu, kiek vertintojas ivertins buta, bankas isduos 80% paskola nuo tos sumos, kuri bus ivardinta pirkimo pardavimo sutartyje. Kazin ar visuose bankuose cia taip? g.gif


Kolega katik susitvarke paskola. Duoda suma nuo vertinimo arba nuo pirkimo-pardavimo sutarties - ta kuri yra mazesne.
Del 80 proc., man regis jam patvirtino daugiau, o tokie galima sakyti griezti reikalavimai zada, kad bus nuo rudens, kada Lietuvos bankas patvirtins suderintas gaires su komerciniais bankais 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gigli: 12 liepos 2011 - 20:13
Mus finansavo 100%, nes puse buto jau priklauso, emem paskola kitai pusei issipirkt. Man logikos nera, kai nueini i banka, papasakoji savo sitacija, kad puse to busto tau jau priklauso, o vadybininkas pasako, kad 100% finansuot negalim, norim, kad ir jus prisidetumet doh.gif pasakai, kad prisidedam jau, puse net, tada pasimeta biggrin.gif bet vistiek atsakymo nekeicia doh.gif
Bet radom banka, kuris finansavo maximaliai...na aisku, kitos salygas ne pacios geriausios, cia jau "as tau - tu man", bet kadangi terminas trumpas, tai nesigailim.
Atsakyti
Reik patarimo


Siandien buvau dvijuose Nordea padaliniuose su tuo paciu klausimu.

\Mes imama paskola bustui, vertintojo paprasysim kad pervetintu kiek reikia. O banke pasake, kad jei pvz buto kaina 185t o ivertinam 206t, skirtumas 21t as turiu pateikti pavedimo kvitus bankui kad as tuos 21t sumokejau pardavejui, o jei suma butu mazesne nei 20t, jokiu kvitu ar chekiu nereiketu...

ar tai teisybe

Vienam poskyry pasake apie tai, kitam net neuzsimine...nzn ka daryti...
Atsakyti
QUOTE(Požiūris @ 2011 07 10, 15:33)
Radau pora mane dominanciu zinuciu. Gal kas nors gali papasakot, kaip realiai yra siai dienai reikalai su tuo pradiniu inasu. Ar imanoma kazkaip sugudraut jo neturint? g.gif  Mes su vyru irgi galvojom, kad jei vertinotojas 20% daugiau ivertint norima pirkt buta, tai problemu gal ir nebutu, bet vakar skambinomes i kelis bankus ir berods SNORO banko konsultante pasake, kad nesvarbu, kiek vertintojas ivertins buta, bankas isduos 80% paskola nuo tos sumos, kuri bus ivardinta pirkimo pardavimo sutartyje. Kazin ar visuose bankuose cia taip? g.gif

Tai vat vienintele galimybe pradini inasa apeit ir yra kad pardavejas sutarty sutiktu irasyti didesne busto kaina, tik labai abejoju ar atsiras tokiu pardaveju, kurie sutiktu tai padaryt, cia jau nebent is pazystamu/draugu perkant doh.gif
Papildyta:
Ir dar vienas pastebejimas-pvz Nordea banke imant kredita pirmiausiai pasirasoma pirkimo-pardavimo sutartis, tik paskui kreditavimo, bet man cia tooooks slidus dalykas doh.gif Nes pasirasius pirkimo-pardavimo sutarti biski tokiuose kaip ir spastuose atsiduri-jau kaip ir niekur nebedingsi, jei ir kazkoks punktas kreditavimo sutartyje nepatiks, gausi ja pasirasyt, nes kelio atgal nebera doh.gif Del to man kazkaip Swedbanko politika labiau patinka-ten pirma kreditavimo sutarti pasirasai, o tik tada su ja eini pas notara pirkimo-pardavimo sutarties pasirasinet g.gif
Atsakyti
As kaip minejau buvau nordea

Tai as nesutikciau su jusu pasakymu, buvo isdestyta tokia tvarka, kad po paraiskos padavimo, kai gaunam teigiama atsakyma, banko padalinys israso generalini patvirtinima del paskolos davimo, su tuo dokumentu eini pas notara, bet eini jau zinodamas visas sutarties salygas ir isipareigojimus ir tada, kai pasirasai pirkimo sutarti pas notara pardavejas nurodo sask nr kur bankas tures vesti pinigus, tada, bankas gaves leidima paleisti pinigus perveda i nurodyta saskaita sutarta pinigu suma, tada pas notara vel einama ir pasiimamas pakvitavimas kad su pardaveju pilnai atsiskaite.
Atsakyti
QUOTE(Nitrozilas @ 2011 07 15, 18:12)
Reik patarimo
Siandien buvau dvijuose Nordea padaliniuose su tuo paciu klausimu.

\Mes imama paskola bustui, vertintojo paprasysim kad pervetintu kiek reikia. O banke pasake, kad jei pvz buto kaina 185t o ivertinam 206t, skirtumas 21t as turiu pateikti pavedimo kvitus bankui kad as tuos 21t sumokejau pardavejui, o jei suma butu mazesne nei 20t, jokiu kvitu ar chekiu nereiketu...

ar tai teisybe

Vienam poskyry pasake apie tai, kitam net neuzsimine...nzn ka daryti...


mums irgi taip sake. Bet gal jus galit kokius 2 t pervesti, o likusius 19 neva tai buti grynais sumokeje. Tik pirkimo pardavimo sutarty tai tures buti nurodyta tikroji pirkimo suma. Ar pardavejai sutinka "rodyti" didesne pirkimo kaina?
Atsakyti
QUOTE(Nitrozilas @ 2011 07 15, 22:23)
As kaip minejau buvau nordea

Tai as nesutikciau su jusu pasakymu, buvo isdestyta tokia tvarka, kad po paraiskos padavimo, kai gaunam teigiama atsakyma, banko padalinys israso generalini patvirtinima del paskolos davimo, su tuo dokumentu eini pas notara, bet eini jau zinodamas visas sutarties salygas ir isipareigojimus ir tada, kai pasirasai pirkimo sutarti pas notara pardavejas nurodo sask nr kur bankas tures vesti pinigus, tada, bankas gaves leidima paleisti pinigus perveda i nurodyta saskaita sutarta pinigu suma, tada pas notara vel einama ir pasiimamas pakvitavimas kad su pardaveju pilnai atsiskaite.

Na bet ka reiskia "zinodamas visas sutarties salygas", juk patvirtinime tikrai neperteikiama visa sutartis papunkciuj schmoll.gif O pvz paskui ema ir atsiranda koks punktelis joje, kad jie pasilieka teise keisti marza tam tikrais atvejais ar dar kas nors, ko nebuvo net aptarta doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lock @ 2011 07 15, 20:49)
mums irgi taip sake. Bet gal jus galit kokius 2 t pervesti, o likusius 19 neva tai buti grynais sumokeje. Tik pirkimo pardavimo sutarty tai tures buti nurodyta tikroji pirkimo suma. Ar pardavejai sutinka "rodyti" didesne pirkimo kaina?



Viska sutinka, net pasiule savo vertintoja, kuris ivertins kiek reikia, sukonkretinkim, butas kainuoja realiai 185t, mes vertinsim 205t, bet siandien agenturoj pasirasem rankpinigiu sutarti, davem 3t lt, kas gali mum pakisti koja?


viso skirtumas nuo pardavimo ir ivertinimo yra 20t, jei imti 10% nuo 205t, gaunas 20500lt, t.y 500lt daugiau nei leidziama be kvito (pagal vadybininko paaiskinima)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nitrozilas: 15 liepos 2011 - 21:11
QUOTE(Nitrozilas @ 2011 07 15, 22:09)
Viska sutinka, net pasiule savo vertintoja, kuris ivertins kiek reikia, sukonkretinkim, butas kainuoja realiai 185t, mes vertinsim 205t, bet siandien agenturoj pasirasem rankpinigiu sutarti, davem 3t lt, kas gali mum pakisti koja?
viso skirtumas nuo pardavimo ir ivertinimo yra 20t, jei imti 10% nuo 205t, gaunas 20500lt, t.y 500lt daugiau nei leidziama be kvito (pagal vadybininko paaiskinima)

Jums banke turbut reikia pasiteirauti, ar vienu mokejimu negali buti grynais sumoketa daugiau kaio 20 t, ar apskritai per visa sandori. Nes jei per visa sandori, kazkiek jus pavedimu turit jam sumoketi, nesvarbu, kad tik 500 lt virsijant banko nustatyta riba, bet visvien virsijat. Paklauskit dar karta ivairius variantus bankininku.

Mes tarkim dviem etapais mokejom pradini inasa. Dali pinigu mokejom grynais tiesiog zmogui. O kitus pervedeme, vien del to, kad nereiketu grynu nesiotis, skaiciuoti ir pan. Sutarty irasyta tiek, kiek is viso zmogui daveme. Bankas nereikalavo jokiu irodymu apie tuos pinigus, kuriuos grynais mokejome. Mes grynais nedidele suma mokejom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lock: 15 liepos 2011 - 21:38
o kiek pas jumis buvo ta suma?
Atsakyti