Įkraunama...
Įkraunama...

Buto pirkimo etapai ir sumos

QUOTE(zauke @ 2011 04 19, 10:36)
Mes siandien gauname garantini rasta is banko del paskolos.Tai idomu ar bankas nurodo konkretu notara,ar pats pasirenki?Tai ar dabar kartu tures eiti pardavejas ir pirkejas ir jau siame etape bus pasirasoma pirk.-pardavimo sutartis?

Mums bankas nenurode notaro... Jau su siuo garantiniu rastu pas notara pasirasyti pirkimo-pardavimo sutarti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Guoda: 19 balandžio 2011 - 15:22
va todel as ir sakau, kad yra reikalinga imoniu pagalba. NT konsultantai sutvarko visus dokumentus, viska paaiskina, kur ka ir kaip daryti, paciam nereikia nieko daryti.








QUOTE(Guoda @ 2011 04 19, 15:22)
Mums bankas nenurode notaro... Jau su siuo garantiniu rastu pas notara pasirasyti pirkimo-pardavimo sutarti...

Atsakyti
QUOTE(Dodoviledo @ 2011 06 08, 07:56)
va todel as ir sakau, kad yra reikalinga imoniu pagalba. NT konsultantai sutvarko visus dokumentus, viska paaiskina, kur ka ir kaip daryti, paciam nereikia nieko daryti.


Visai ju nereikia... Mes nebutume eme per agentura, bet pardavejai samde... Agentura tik susitare pas notara del priemimo ir viskas, visus dokumentus patys tvarkemes... Mes agenturai nieko ir nemokejom (nes tai pardavejas samde)... Bet jei nebutume tureje agenturos notara, tai tada butu bankas pasiules savo notara...
Atsakyti
Jau dabar kai mes pagaliau nusipirkom buta,tai tapo viskas aisku.Kadangi emem banko paskola,tai viska ir reguliuoja bankai.Jie ir pasako,dabar ten reikia eiti,dabar is ten atneskit pazyma kokia ar pan.
Atsakyti
QUOTE(zauke @ 2011 06 14, 21:14)
Jau dabar kai mes pagaliau nusipirkom buta,tai tapo viskas aisku.Kadangi emem banko paskola,tai viska ir  reguliuoja bankai.Jie ir pasako,dabar ten reikia eiti,dabar is ten atneskit pazyma kokia ar pan.


Gal galite pakomentuoti. Iš kokio banko, kiek metų, kokia suma, senos/naujos statybos būstas, kiek reikėjo savų pinigų įnešti. Kokia marža ir palūkanos. smile.gif Žodžiu sąmatėlę jei nesunku parašykite.

Dėkoju
Atsakyti
Senos statybos,1975m.,kainavo 140000Lt,puse inesem,puse emem is NORDEA,marza 1,6.
Atsakyti
Keliu temą į viršų su klausimu: kaip žinoti ar su butu viskas tvarkoje, ar nėra įsiskolinimų, ar nėra hipotekos ir pan?
Atsakyti
Sveiki, nelabai randu kur paklausti todel rasau cia... kaip geriau pardavineti buta ar padarius remontus, ar tik su daline apdaila ar visai nieko nedaryti ir pigiau parduoti??? Aciu
Atsakyti
QUOTE(masajugi @ 2011 06 21, 12:50)
Sveiki, nelabai randu kur paklausti todel rasau cia... kaip geriau pardavineti buta ar padarius remontus, ar tik su daline apdaila ar visai nieko nedaryti ir pigiau parduoti??? Aciu

Aš asmeniškai patarčiau be remontų-be apdailos pardavinėti ir pigiau...Pardavėm savo butą (na dar kitą savaitę pas notarą tik eisim, bet rankpinigiai paimti jau...) irgi buvo be remontų(per 4 mėn nuo pardavimo pradžios..) jau buvau nusiteikusi investuoti ir darytis remontus, bet vis mane agentė atkalbinėjo, kad neverta investuoti, o mažesnė kaina yra konkurencinė kaina... blush2.gif
Atsakyti
Šiuo metu laukiu galutinio sprendimo iš banko dėl paskolos. O kuriame viso popierizmo etape yra mokamas pradinis įnašas buto pardavėjui?
Atsakyti
QUOTE(Mimozza @ 2009 09 08, 22:50)
Aš noriu paklausti kokių žinote ar bandėte "gudrių" būdų, kaip gauti pinigų pradiniam įnašui, jei jų neturi susitaupęs  ax.gif kažkokios papildomos paskolos, įkeitimai ir pan..



QUOTE(vivuxs @ 2009 09 09, 08:47)
mums banke iskart pasiule tartis su vertintojais kad  perkama busta ivertintu 20% didesne suma nei mums reikalinga paskola, nes bankas nuo ivertintos sumos duoda 80%



Radau pora mane dominanciu zinuciu. Gal kas nors gali papasakot, kaip realiai yra siai dienai reikalai su tuo pradiniu inasu. Ar imanoma kazkaip sugudraut jo neturint? g.gif Mes su vyru irgi galvojom, kad jei vertinotojas 20% daugiau ivertint norima pirkt buta, tai problemu gal ir nebutu, bet vakar skambinomes i kelis bankus ir berods SNORO banko konsultante pasake, kad nesvarbu, kiek vertintojas ivertins buta, bankas isduos 80% paskola nuo tos sumos, kuri bus ivardinta pirkimo pardavimo sutartyje. Kazin ar visuose bankuose cia taip? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Požiūris: 10 liepos 2011 - 13:34
QUOTE(Požiūris @ 2011 07 10, 13:33)
Radau pora mane dominanciu zinuciu. Gal kas nors gali papasakot, kaip realiai yra siai dienai reikalai su tuo pradiniu inasu. Ar imanoma kazkaip sugudraut jo neturint? g.gif  Mes su vyru irgi galvojom, kad jei vertinotojas 20% daugiau ivertint norima pirkt buta, tai problemu gal ir nebutu, bet vakar skambinomes i kelis bankus ir berods SNORO banko konsultante pasake, kad nesvarbu, kiek vertintojas ivertins buta, bankas isduos 80% paskola nuo tos sumos, kuri bus ivardinta pirkimo pardavimo sutartyje. Kazin ar visuose bankuose cia taip? g.gif


Taip, nebent bankas parduoda savo projekta, tada finansuoja daugiau. Bet sakyciau 80proc. ir taip yra daug, o pirkti buta neturint net pradinio inaso susitaupius kazkaip nelabai protinga butu......nepykit, bet cia mano nuomone....
Atsakyti