Įkraunama...
Įkraunama...

Buto pirkimo etapai ir sumos

QUOTE(Tutikutė @ 2011 03 31, 08:33)
pvz. mums netgi notaras pasiule ir su pardaveju sutare tokia salyga, kad mes sumokam avansa 10000lt bet jeigu per 2men negaunam paskolos is banko, tiksliau jeigu gaunam neigiama atsakyma, tai pardavejas mums ta avansa grazina, tereikia rasta is banko pristatyt, kad paskolos tokiai sumai neduoda mirksiukas.gif



labai gera salyga thumbup.gif as planuoju po puses metu gauti paskola, ir tikiuosi teigimao atsakymo, tai kazin,a r pardavejas (imone) sutiktu tiek laukti su salyga, kad galiu atsaukti pirkima g.gif nes taip palaukti jie geranoriskai sutinka, bet tik tokios salygos neminejau g.gif
kokius gerus punktus dar patare notare itraukti?
Atsakyti
Paaiskinkit man toki dalyka,perku buta,o jame dar gyvena nuomininkaiKaip reiketu elgtis,kad man buto neparduotu kartu su nuom i ninkaIS.
Atsakyti
QUOTE(zauke @ 2011 04 08, 19:16)
Paaiskinkit man toki dalyka,perku buta,o jame dar gyvena nuomininkaiKaip reiketu elgtis,kad man buto neparduotu kartu su nuom i ninkaIS.


itraukti ta punkta i pirkimo - pardavimo sutarti arba (ir) i preliminaria ir labai aiskiai apibrezti terminus, salygas ir sankcijas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *ElGuna: 08 balandžio 2011 - 20:09
Labai aciu uz atsakyma.Nnoreciau paklausti o kaip uz notaro paslaugas mokama.As pvz.perku buta,tai kaip su mokesciais ar man vienai,ar su pardaveju per puse
Atsakyti
QUOTE(zauke @ 2011 04 09, 17:14)
Labai aciu uz atsakyma.Nnoreciau paklausti o kaip uz notaro  paslaugas mokama.As pvz.perku buta,tai kaip su mokesciais ar man vienai,ar su pardaveju per puse



susitarimo reikalas
Atsakyti
QUOTE(zauke @ 2011 04 09, 18:14)
Labai aciu uz atsakyma.Nnoreciau paklausti o kaip uz notaro  paslaugas mokama.As pvz.perku buta,tai kaip su mokesciais ar man vienai,ar su pardaveju per puse

Pagal susitarimą,dažniausiai per pusę. smile.gif
Atsakyti
Sveiki,
Norim parduoti buta, bet nenorim kad sutarty figuruotu tikra jo kaina, na tik kokie 5k ax.gif (butas provincijos, tai kainos ne kaip didmiesciu)..
Tik niekaip neisivaizduoju, kaip tai padaryti saugiai? Na kad neliktume apgauti..
Geriausias varintas zinoma butu gauti pinigus, tada nuvykti pas notara susitvarkyt dokumentus, ir viskas.. Bet jei as buciau tas pirkejas, irgi neduociau pinigu is anksto..
Gal turit kokiu patarimu?
Atsakyti
QUOTE(Wolius @ 2011 04 10, 06:12)
Sveiki,
Norim parduoti buta, bet nenorim kad sutarty figuruotu tikra jo kaina, na tik kokie 5k ax.gif (butas provincijos, tai kainos ne kaip didmiesciu)..
Tik niekaip neisivaizduoju, kaip tai padaryti saugiai? Na kad neliktume apgauti..
Geriausias varintas zinoma butu gauti pinigus, tada nuvykti pas notara susitvarkyt dokumentus, ir viskas.. Bet jei as buciau tas pirkejas, irgi neduociau pinigu is anksto..
Gal turit kokiu patarimu?


Tai ir nereikia moketi is anksto pirkejui. Visa suma atsiskaitote pas notara.
O nenorite rodti visos sumos del ko? Parduodate turta neislaike 3 metus ir nenorite moketi mokesciu?
Atsakyti
QUOTE(Vaka @ 2011 04 10, 09:21)
Tai ir nereikia moketi is anksto pirkejui. Visa suma atsiskaitote pas notara.
O nenorite rodti visos sumos del ko? Parduodate turta neislaike 3 metus ir nenorite moketi mokesciu?


Jei pas notara atsiskaityt, tai tada reikes ta suma ir ivardinti?
nenorim rodyt, nes tada matys, kad gautos tokios pajamos, o be ju, gauname socialines kompensacijas geras ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Wolius @ 2011 04 10, 08:53)
Jei pas notara atsiskaityt, tai tada reikes ta suma ir ivardinti?
nenorim rodyt, nes tada matys, kad gautos tokios pajamos, o be ju, gauname socialines kompensacijas geras ax.gif

Va taip ir skursta puse Lietuvos, kai kita puse gauna ir algas ir kompensacijas...
Sorry uz Off Topic........
Atsakyti
QUOTE(Wolius @ 2011 04 10, 08:53)
Jei pas notara atsiskaityt, tai tada reikes ta suma ir ivardinti?
nenorim rodyt, nes tada matys, kad gautos tokios pajamos, o be ju, gauname socialines kompensacijas geras ax.gif


Sutinku su Tutikute nuomone rolleyes.gif
bet jei klausiate kaip padaryti, tai notarui tretu buti tas pats kiek jus rodote sutartyje, o kiek realiai atsiskaitys su jumis. Jums duos pinigus, notaras ju neskaiciuoja, tiesiog jus patvirtinate, kad gavote ta suma, o pirkejas, kad sumokejo.
Atsakyti
Mes siandien gauname garantini rasta is banko del paskolos.Tai idomu ar bankas nurodo konkretu notara,ar pats pasirenki?Tai ar dabar kartu tures eiti pardavejas ir pirkejas ir jau siame etape bus pasirasoma pirk.-pardavimo sutartis?
Atsakyti