Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo bei gyrimosi tema

Labas rytelis smile.gif Siandien is pat ryto skubejau i aleksoto maxima, tai jokio uzvezimo nemaciau. Tik kelios susneles stovi sad.gif O maximoje esancioje geliu parduotuveleje maciau miniuku violetiniais dryziukais po 25 Lt. Bet man tokie vargseliai pasirode, tai pagailejau pinigeliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pabirze @ 2009 04 16, 10:39)
o aš tokią turiu, tik kad ji kaip pasiutus vaikuojas, po žiedų neleidžia verysad.gif


o tu vaikus atskiri?
Papildyta:
QUOTE(Lorute @ 2009 04 16, 10:41)
Labas rytelis smile.gif Siandien is pat ryto skubejau i aleksoto maxima, tai jokio uzvezimo nemaciau. Tik kelios susneles stovi sad.gif O maximoje esancioje geliu parduotuveleje maciau miniuku violetiniais dryziukais po 25 Lt. Bet man tokie vargseliai pasirode, tai pagailejau pinigeliu smile.gif


mano mamos drauge perka orchidejas nukainuotas, atrodo visai be gyvybes, o kokius ziedus isaugina!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 16, 10:41)
Labas rytelis smile.gif Siandien is pat ryto skubejau i aleksoto maxima, tai jokio uzvezimo nemaciau. Tik kelios susneles stovi sad.gif O maximoje esancioje geliu parduotuveleje maciau miniuku violetiniais dryziukais po 25 Lt. Bet man tokie vargseliai pasirode, tai pagailejau pinigeliu smile.gif

Labas rytukas! mirksiukas.gif
matai, dar nieko gero g.gif aš bandysiu popiet važiuoti, vistiek reiks apsipirkti - gal kiek vėliau atveš? unsure.gif
nes kai naujutei oncidium sweet sugar atvežė, tai prie mano akių popiet diiiidelį stelažą atitempė blink.gif o tada jau šokinėjau aplink blink.gif
Papildyta:
QUOTE(rokinuke @ 2009 04 16, 10:50)
mano mamos drauge perka orchidejas nukainuotas, atrodo visai be gyvybes, o kokius ziedus isaugina!! thumbup.gif

ir mes tokias perkam, aš turiu bežiedę palangę, bet mokėti 25 lt už nupiepusį augaliuką schmoll.gif
gėlių bazėse padorias dar orchidėjas, kiek paalintas už 5 ir 10 lt galima pirkti ir sėkmingai gaivinti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 16, 10:56)
Labas rytukas!  mirksiukas.gif
matai, dar nieko gero  g.gif  aš bandysiu popiet važiuoti, vistiek reiks apsipirkti - gal kiek vėliau atveš?  unsure.gif
nes kai naujutei oncidium sweet sugar atvežė, tai prie mano akių popiet diiiidelį stelažą atitempė  blink.gif  o tada jau šokinėjau aplink  blink.gif

Jei uzmatysi ka nors grazaus, butinai pranesk ir mums mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 16, 10:59)
Jei uzmatysi ka nors grazaus, butinai pranesk ir mums mirksiukas.gif  4u.gif

butinai mikuotuke 4u.gif
visos turbut medzioklej, na laukiam tada nauju pirkinuku pasirodant drinks_cheers.gif
Atsakyti
as irgi lauku naujienu blush2.gif
o sakukit kai siuntetes isorchidejos.lt
kai apmokejot saskaita ar gavot is ju koki nors patvirtinima kad priimtas uzsakymas ar kazka??? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(as_rutak @ 2009 04 16, 11:54)
as irgi lauku naujienu blush2.gif
o sakukit kai siuntetes isorchidejos.lt
kai apmokejot saskaita ar gavot is ju koki nors patvirtinima kad priimtas uzsakymas ar kazka??? smile.gif

Kai siunciausi, tai gavau i elektronini pasta uzsakymo duomenis, tada padariau banko pavedima ir viskas mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=rokinuke,2009 04 16, 10:50]
o tu vaikus atskiri?
Papildyta:
niekas nepatarė ką daryt, tai vieną mikuotukei daviau, o kito likimas dar neaiškus - niekas kaip ir nesusidomėjo.
Atsakyti
user posted image negaliu patiketi išėjo įdėti nuotrauką clap.gif yahoo.gif AČIŪ!!!naujute ir inerga taip viską aiškiai paaiškinot,kad nebeiškilo jokių klausimų aciuks.gif friends.gif 4u.gif notworthy.gif
Atsakyti
[quote=pabirze,2009 04 16, 12:25]
[quote=rokinuke,2009 04 16, 10:50]
o tu vaikus atskiri?
Papildyta:
niekas nepatarė ką daryt, tai vieną mikuotukei daviau, o kito likimas dar neaiškus - niekas kaip ir nesusidomėjo.
[/quote]
jei niekas nenori, as visai noreciau blush2.gif nes dar tokios gelytes neturiu ax.gif
Atsakyti
Mano, šiuo metu žydinčios gėlytės wub.gif dabar ir aš galėsiu pilnavertiškai pabendrauti,su nuotraukytėm ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(daivuteklp @ 2009 04 16, 12:29)
negaliu patiketi išėjo įdėti nuotrauką clap.gif  yahoo.gif AČIŪ!!!naujute ir inerga taip viską aiškiai paaiškinot,kad nebeiškilo jokių klausimų aciuks.gif  friends.gif  4u.gif  notworthy.gif

o jau geliu grozis, visos labai grazios, bet man ypac miela ta raudona skaisciai wub.gif
mums kazkada irgi aiskino kaip ideti nuotraukas, todel visai nesunku dabar ir man paaiskinti
Atsakyti