Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo bei gyrimosi tema

QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 15, 21:23)
skydamarių???  g.gif
matai, aš ant karvutės šaknies vienos pamačiau baltų taškelių paviršiuje, kaip kiaušinėlių, tai net nedėjau prie visų, manau, ryt būtinai reiks apžiūrėti. Tiesa, tą šaknį nukirpau, nes ji perpuvus buvo  doh.gif

Tikriausiai ne skydmariai pas mane g.gif Tokie pilki, kai gauna sviesos ir ja atspindi tai balti pasidaro. Labai mazyciai ir greitai laksto. Buna tik substrate ju unsure.gif O baltu taskeliu pamaciau ir pas saviske ant nukirpto seno ziedstiebio g.gif Bandau apkarpyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Krissti_ @ 2009 04 15, 21:25)
Mikuotuke, pasirodyk savo pirkinukus smile.gif

tai kad negaliu doh.gif reiks vėl laukti, kol gausiu prieiti prie kito kompo ir t.t. verysad.gif

QUOTE(Lorute @ 2009 04 15, 21:29)
Tikriausiai ne skydmariai pas mane g.gif Tokie pilki, kai gauna sviesos ir ja atspindi tai balti pasidaro. Labai mazyciai ir greitai laksto. Buna tik substrate ju unsure.gif O baltu taskeliu pamaciau ir pas saviske ant nukirpto seno ziedstiebio g.gif Bandau apkarpyti doh.gif

kad tik ne amarai! skydamariai tai man tikri zuikučiai prieš amarus - jau tie į paniką mane varo doh.gif blink.gif wacko.gif fear.gif
o varge... tai darbo ir kovos ryt turėsiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 15, 21:34)
kad tik ne amarai! skydamariai tai man tikri zuikučiai prieš amarus - jau tie į paniką mane varo  doh.gif  blink.gif  wacko.gif  fear.gif
o varge... tai darbo ir kovos ryt turėsiu  doh.gif

Kad as neskiriu tu vabalu doh.gif Istraukiau lauk gelyte, nuploviau svariai ir pasodinau i nauja substrata. Dabar ziuriu kas bus. unsure.gif
Papildyta:
Pamaciau, kad ir pas dar viena gelyte vabaleliai laksto po substrata sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 15, 19:31)
Oi kokia grazuole bigsmile.gif  wub.gif
Papildyta:
Stai ir savo naujokes pasirodysiu biggrin.gif


na visos labai grazios, bet jau karvyte tai pati graziausia wub.gif

QUOTE(jolla42 @ 2009 04 15, 20:28)
: gal ir mane priimsite? As irgi sergu tokia''liga''  lotuliukas.gif ,okiu foto graziu radau  thumbup.gif ,kai ismoksiu ikelti ir savo''princeses''parodysiu  rolleyes.gif       

aisku kad priimsim, buryje smagiau wink.gif o ikelti galit per www.radikal.ru labai lengva 4u.gif

QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 15, 21:14)
aš irgi su laimikiu!  bigsmile.gif
Nagi tą akropolio mūksę pasigriebiau ir dar vieną - ryškiai rožinę su aukso atspalviu  bigsmile.gif
naujute, aūūūūū, jei buvai nusiteikusi griebti karvytę iš akropolio, mielai ją perleisiu, nes pati sakiau, kad važiuotum, o įsėdau pas pažįstamą vairuotoją, kuris pro akropolį suko  doh.gif
tiesa, buvau labai nustebusi, kokia perlaistyta karvytė  doh.gif  Lorute, teisingai sakei, ne tik į durpes pasodinta, bet išvis, jaučiu, reikia krėsti ją iš vazono ryt  schmoll.gif  kelias nupuvusias šaknis nukirpau.
O mano auksarožės žiedstiebio viršus nulaužtas, šaknys lyg nudegintom plėmėm  g.gif bent ne taip baisiai atrodo kaip karvytės.
Tiesa, į karvytės vazoną kišau pirštą - kiminų nėra lyg tai  g.gif

uztat as nuvaziavus neradau, kiek suprantu tu paemei lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif nieko, bus dar tu karvyciu thumbup.gif
Atsakyti
***** pas visas naujokes yra sad.gif sad.gif sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 15, 21:51)
***** pas visas naujokes yra sad.gif sad.gif sad.gif

ko yra???tu smulkiu vabaliuku ar skydamariu?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 04 15, 21:52)
ko yra???tu smulkiu vabaliuku ar skydamariu?? g.gif

Tu smulkiu vabaliuku unsure.gif Nezinau kas jie tokie doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 15, 19:58)
As norejau thumbup.gif  lotuliukas.gif

Ir dar kazkas mirksiukas.gif Neatsimenu as jusu visu nicku blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pandora: 15 balandžio 2009 - 20:54
skydamariai atrodo va taip ir jie nera mazi, galima prika akimi matyti tokie rubuiliai nariuoti balti vabalai
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Lorute @ 2009 04 15, 21:53)
Tu smulkiu vabaliuku unsure.gif Nezinau kas jie tokie doh.gif

jie nera labai pavojingi, atsiranda nuo dregmes, padziovinkit naujokes kokia savaitele o jeigu ir toliau lakstys tai perlieti kokiu insekticidu, as tai actara naudoju tik maziau skiedziu profilaktikai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 04 15, 21:54)
skydamariai atrodo va taip ir jie nera mazi, galima prika akimi matyti tokie rubuiliai nariuoti balti vabalai


Oi ne ne. Tikrai ne sitie pabaisos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 04 15, 21:51)
uztat as nuvaziavus neradau, kiek suprantu tu paemei  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif nieko, bus dar tu karvyciu thumbup.gif

va, tai buvai nuvykus! blink.gif viskas, tau priklauso karvytė nuo manęs drinks_cheers.gif arba apgydau ir tau perleidžiu šitą, arba tuoj pat kitą randu mirksiukas.gif drinks_cheers.gif
nes ryt važiuosiu į medžioklę aleksote, mat, ketvirtadienį ten veža naujienas, tai jeigu rasčiau sveiką karvytę, pirmoj eilėj tau ją ir paimu, o jei nerandu, tai savajai pakeičiu substratą, pažiūriu kokia būklė ir tada tarsimės kur ir kada susitikti wub.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 04 15, 21:56)
jie nera labai pavojingi, atsiranda nuo dregmes, padziovinkit naujokes kokia savaitele o jeigu ir toliau lakstys tai perlieti kokiu insekticidu, as tai actara naudoju tik maziau skiedziu profilaktikai 4u.gif

Vat ir as pagalvojau, kad cia tie nuo dregmes atsirandantys, bet nezinojau ko griebtis doh.gif Na pabandysiu padziovinti, nes gelytes tikrai siaubingai perlaistytos doh.gif O kazi reik atskirti jas nuo kitu, ar nebutina? g.gif
Papildyta:
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 15, 21:57)

nes ryt važiuosiu į medžioklę aleksote, mat, ketvirtadienį ten veža naujienas, tai jeigu rasčiau sveiką karvytę, pirmoj eilėj tau ją ir paimu, o jei nerandu, tai savajai pakeičiu substratą, pažiūriu kokia būklė ir tada tarsimės kur ir kada susitikti  wub.gif  drinks_cheers.gif

Cia aleksoto maximoj naujienas ryt atves? g.gif biggrin.gif Gal netycia zinai ar ten extra substrato buna? ax.gif Ryte vaziuosiu ten, gal kokia princese dar susimedziosiu, kad jau paskutine akcijos diena bigsmile.gif blush2.gif
Atsakyti