Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo bei gyrimosi tema

Sveikos 4u.gif tiesiogine prasme nusvaigau tokiuuus jusu grozius pamaciusi doh.gif wub.gif wub.gif ir nusprendziau, kad as labai jau mazai turiu (nors statyt nelabai kur atrandu jau doh.gif ) bet vis delto biggrin.gif nors imk ir i Kauna lek ieskot doh.gif
pasirodysiu ir as savas ..nieko blatno aisku, bet vis delto blush2.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(tiesiog3 @ 2009 04 23, 16:37)
Sveikos 4u.gif pasirodysiu ir as savas ..nieko blatno aisku, bet vis delto  blush2.gif



Grazios orchytes 4u.gif Ta apacioj geltona kokia faina wub.gif Ziedlapiu forma nematyta.
Atsakyti
Mademoisellee, aciu blush2.gif is tiesu tai tikrai matyta ji jums visoms, tik ji pas mane kazkiek atrofavosi, tiek spalvos, tiek formos atzvilgiu smile.gif
va is arciau mano pasiketele smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiesiog3: 23 balandžio 2009 - 15:55
QUOTE(tiesiog3 @ 2009 04 23, 16:49)
Mademoisellee, aciu  blush2.gif  is tiesu tai tikrai matyta ji jums visoms, tik ji pas mane kazkiek atrofavosi, tiek spalvos, tiek formos atzvilgiu  smile.gif
dar kelios ...  ax.gif


Oho ir taip dar gali buti g.gif Sios geles man dar kol kas turi daug paslapciu doh.gif
Atsakyti
Na mane irgi nustebo, bet turejau dvi, ir tuo metu vykstant remontams, namie negyvenom, tai jos buvo apie pora menesiu kazkur nukistos, nelietos ..buvau jau nurasius, kad viskas, bet paziurejus radau prileista pas abi ziedynkociu bigsmile.gif

user posted image

Atsakyti
NAUJA TEMA -


http://www.supermama...;#entry26307785


4u.gif 4u.gif 4u.gif
Kai šitą užbaigsim, tęsim pliurpesius ten mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mikuotuke: 23 balandžio 2009 - 16:06
QUOTE(tiesiog3 @ 2009 04 23, 15:49)
Mademoisellee, aciu  blush2.gif  is tiesu tai tikrai matyta ji jums visoms, tik ji pas mane kazkiek atrofavosi, tiek spalvos, tiek formos atzvilgiu  smile.gif
va is arciau mano pasiketele  smile.gif

user posted image

user posted image

na labai jau grazios visos tavo orchytes smile.gif o sitos dvi nuotraukos tai viena ir ta pati gele? blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo axara: 23 balandžio 2009 - 16:06
QUOTE(tiesiog3 @ 2009 04 23, 16:37)
Sveikos 4u.gif tiesiogine prasme nusvaigau tokiuuus jusu grozius pamaciusi  doh.gif  wub.gif  wub.gif ir nusprendziau, kad as labai jau mazai turiu (nors statyt nelabai kur atrandu jau doh.gif ) bet vis delto  biggrin.gif nors imk ir i Kauna lek ieskot  doh.gif
pasirodysiu ir as savas ..nieko blatno aisku, bet vis delto  blush2.gif


kokios grazios, labai patinka geltona wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 23, 16:26)
žinai, aš tavo vietoje keisčiau substratą iškart ir kuo greičiau, ir dezinfekuočiau vazonėlį užuot laisčius chemikalu gėlę  schmoll.gif  unsure.gif
mes su Lorute važiuosim  ax.gif  sakau, susitiksim ten ir draugiškai pešimės trise  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  vos laikausi nevažiavus šiandien kitur, bet žinau, kad ryt tarp orchių pasivaikščiosiu  wub.gif
Papildyta:

kažkodėl noriu dar vienos karvytės  g.gif  kaip niekad  wub.gif

kaip niekada??? ei mikuotuke tu ju nori visada lotuliukas.gif lotuliukas.gif user posted imageuser posted image
Atsakyti
beje, kalminos asortimentą su galimomis gėlėmis radau čia
http://www.kalmina.lt/LTas_va_z.html
yra ir tam tikrų orchidėjų mirksiukas.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti