Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo bei gyrimosi tema

QUOTE(axara @ 2009 04 23, 13:39)
foto bus ryt/poryt, nes siandien nelabai iseina  verysad.gif  na ta cimbidi zydinti pirkau aleksote "tik geles" (salia karmelitos) o nezydincius pirkau onkologinio bazeje taip pat vadinasi "tik geles" smile.gif o rasti buvo tikrai nesunku, nes nuo pat seneliu namu yra nukreipiamosios nuorodos i ta baze  bigsmile.gif

Labai laukiu foto kada bus biggrin.gif Reik jau dairytis dovanos mamai, motinos diena ne uz kalnu ax.gif
Atsakyti
Gal merginos zinot ar is karmelitos vaziuoja kokie nors mikriukai i centra ir kokie? Maniskis nuveztu mane ten is ryto, bet i darba jau reiketu parsirasti paciai doh.gif Taip noretusi dar kokios grazuoles, idomesnes gelytes.
Atsakyti
Na tai gal ir pardese naujienu pasirodys, jei bazes uzsives smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 23, 12:42)
Labai laukiu foto kada bus biggrin.gif Reik jau dairytis dovanos mamai, motinos diena ne uz kalnu ax.gif

zinokit bazes labai uzsikelia kainas prie motinos diena, tad geriau ieskoti is anksto smile.gif na bent jau taip man vilijampoles bazeje patare smile.gif o gal jau ir uzkele g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo axara: 23 balandžio 2009 - 13:11
QUOTE(Mademoisellee @ 2009 04 23, 13:54)
Gal merginos zinot ar is karmelitos vaziuoja kokie nors mikriukai i centra ir kokie? Maniskis nuveztu mane ten is ryto, bet i darba jau reiketu parsirasti paciai  doh.gif  Taip noretusi dar kokios grazuoles, idomesnes gelytes.

Daug ten tu mikriuku vaziuoja mirksiukas.gif
Papildyta:
axara, dekui. Ryt bandysim ziuret kazka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 23, 14:12)
Daug ten tu mikriuku vaziuoja mirksiukas.gif


Na reikes gal bandyt organizuotis kelione. Jauciu ten rytoj zmoniu daugybe privaziuos doh.gif Nes bus antpludis perkanciu didmeniniais kiekiais...
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Pramonės maximoj DAUGYBĖ labai gražių phalaenospių. Yra ir kelios karvytės/dalmantinai - skirtingo margumo. 25 lt
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2009 04 23, 13:56)
Sveikos smile.gif
Pramonės maximoj DAUGYBĖ labai gražių phalaenospių. Yra ir kelios karvytės/dalmantinai - skirtingo margumo. 25 lt

O Mole, Akropoly ir Aleksoto bazej po 15,99, nesuprantu as tu maximu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2009 04 23, 14:56)
Sveikos smile.gif
Pramonės maximoj DAUGYBĖ labai gražių phalaenospių. Yra ir kelios karvytės/dalmantinai - skirtingo margumo. 25 lt


Tai matyt uzveze siandien, nes vakar buvau vakare nieko gero.... Kazin ar po darbo nuvaziavus bus dar kokiu vertu demesio g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 23, 10:55)
As-rutak tu gyveni Elektrenuose?

ne as gyvenu ziezmariuose smile.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2009 04 23, 14:56)
Sveikos smile.gif
Pramonės maximoj DAUGYBĖ labai gražių phalaenospių. Yra ir kelios karvytės/dalmantinai - skirtingo margumo. 25 lt

O aš šian aplankiau dar ir Hyper Maximą- laaaaaaaaabai daug visokių phalenopsių po 15,99lt: baltų, ružavų, violetinių, mačiau kelis bordo, labai patiko balti su skaisčiai oranžiniu viduriu wub.gif , ale susiturėjau.............o karvyčių nė vienos. Apžiūrėjau netgi dar vieną stelažą, ką tik įstumtą į salę dar iš polietileno neišvyniotą- taškuotųjų nė kvapo.
Bandysiu ryt laimę Vilijampolėj. Tai niekas neprisijungiat?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo snickers: 23 balandžio 2009 - 14:57
QUOTE(*Indraja @ 2009 04 23, 12:17)
Labai gražus baltukas  wub.gif

Merginos, norėjau paklausti, kiek maždaug kainuoja actara? Liudizijos substrate radau baltų smulkių vabaliukų, DAUG, tai reikės važiuoti pirkti fungicido, bet nenoriu paimti per daug pinigų, nes žinau, kad tai baigsis dar keliom naujom gyventojom  lotuliukas.gif

žinai, aš tavo vietoje keisčiau substratą iškart ir kuo greičiau, ir dezinfekuočiau vazonėlį užuot laisčius chemikalu gėlę schmoll.gif unsure.gif

QUOTE(snickers @ 2009 04 23, 15:56)
O aš šian aplankiau dar ir Hyper Maximą- laaaaaaaaabai daug visokių phalenopsių po 15,99lt: baltų, ružavų, violetinių, mačiau kelis bordo, labai patiko balti su skaisčiai oranžiniu viduriu wub.gif , ale susiturėjau.............o karvyčių nė vienos. Apžiūrėjau netgi dar vieną stelažą, ką tik įstumtą į salę dar iš polietileno neišvyniotą- taškuotųjų nė kvapo.
Bandysiu ryt laimę Vilijampolėj. Tai niekas neprisijungiat?

mes su Lorute važiuosim ax.gif sakau, susitiksim ten ir draugiškai pešimės trise lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif vos laikausi nevažiavus šiandien kitur, bet žinau, kad ryt tarp orchių pasivaikščiosiu wub.gif
Papildyta:
QUOTE(simre @ 2009 04 23, 14:56)
Sveikos smile.gif
Pramonės maximoj DAUGYBĖ labai gražių phalaenospių. Yra ir kelios karvytės/dalmantinai - skirtingo margumo. 25 lt

kažkodėl noriu dar vienos karvytės g.gif kaip niekad wub.gif
Atsakyti