Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo bei gyrimosi tema

QUOTE(Lorute @ 2009 04 23, 11:42)
Tai tie bordo milteliai ir yra fungicidas? g.gif
Papildyta:

O kokios spalvos tas efektorius? Gal durnas klausimas, bet nesuprantu ka as cia turiu lotuliukas.gif

O tai kas ant pakuočių parašyta?

Efektoriaus tirpalas tai buvo tirštai purvinai rusvos spalvos, neskaidrus toks lotuliukas.gif Miltukų spalvos neatsimenu, seniai tai buvo, kokie trys metai kaip minimum atgal doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 23, 11:42)
Taip  lotuliukas.gif  nes fungicidų yra daug, vienas iš jų - bordo mišinys  ax.gif

Oi koks tankus miskas man cia doh.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Šilingė @ 2009 04 23, 11:48)
O tai kas ant pakuočių parašyta?

Efektoriaus tirpalas tai buvo tirštai purvinai rusvos spalvos, neskaidrus toks  lotuliukas.gif  Miltukų spalvos neatsimenu, seniai tai buvo, kokie trys metai kaip minimum atgal  doh.gif

Ant pakuotes parasyta "Priemone siltnamiu dangoms balinti" po apacia "BORDO misinys". Parduotuvej sake kad cia tai ko man reikia g.gif Bet jau sutariauu kad apkeistu lotuliukas.gif
Atsakyti
rodausi kaip mano baltukas prasiskleide, ne vienas pumpuras nenukrito, kadangi ziedstiebio nekirpau, tai isaugino nauja sakele, todel ziedai tik 4 bet kai man pradedanciajai tai ir jie labai malonina sirdi! dabar jau ziedstiebi visa kerpu, tikiuosi sulaukti daugiau ziedu smile.gif
user posted image
is arciau
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 04 23, 11:03)
rodausi kaip mano baltukas prasiskleide, ne vienas pumpuras nenukrito, kadangi ziedstiebio nekirpau, tai isaugino nauja sakele, todel ziedai tik 4 bet kai man pradedanciajai tai ir jie labai malonina sirdi! dabar jau ziedstiebi visa kerpu, tikiuosi sulaukti daugiau ziedu smile.gif


Labai gražus baltukas wub.gif

Merginos, norėjau paklausti, kiek maždaug kainuoja actara? Liudizijos substrate radau baltų smulkių vabaliukų, DAUG, tai reikės važiuoti pirkti fungicido, bet nenoriu paimti per daug pinigų, nes žinau, kad tai baigsis dar keliom naujom gyventojom lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Indraja @ 2009 04 23, 12:17)
Labai gražus baltukas  wub.gif

Merginos, norėjau paklausti, kiek maždaug kainuoja actara? Liudizijos substrate radau baltų smulkių vabaliukų, DAUG, tai reikės važiuoti pirkti fungicido, bet nenoriu paimti per daug pinigų, nes žinau, kad tai baigsis dar keliom naujom gyventojom  lotuliukas.gif

aciu wink.gif
o kaina priklauso nuo kiekio, man pilnai uzteko 2gramu actaros, tai mokejau Kauno senukuose 4.99 lt
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 04 23, 11:27)
aciu wink.gif
o kaina priklauso nuo kiekio, man pilnai uzteko 2gramu actaros, tai mokejau Kauno senukuose 4.99 lt


Labai ačiū 4u.gif
Atsakyti
As jau nebegaliu normaliai dirbti, darbu daugeja, o as akis imerkus i kompa ziurineju orchidejas... Galvoju kur dar kokia grazuole nusipirkus, paskui dar viena, dar, dar... biggrin.gif Kaip manot cia jau pirmieji ligos simptomai? biggrin.gif kol kas as gundausi tik phaleonopsiais, kitu rusiu orchems as dar nepasiruosus.
Atsakyti
Jau kokių grožių pridėjot 4u.gif Visų gėlės laaabai įdomios ir gražios wub.gif

Jau net ligoniukių keliones kartu pradėjot organizuot, kas toliau? lotuliukas.gif

Šiaip ir aš mielai prisijungčiau, nes tos gėlių bazės man didelė paslaptis doh.gif Bet gal kitam kartui atidėsiu šį malonumą ax.gif
Atsakyti
Na as jau grizau bigsmile.gif taigi, pervazioavau visas imanoma geliu bazes ir dar pora maximu smile.gif nugriebiau zalia cimbidi uz 25lt ir dar du nukainuotus po 5lt, vienas ju dar turi kelis ziedelius tai zydi geltonai smile.gif ta onkologinio baze man labai patiko, nes ten tiek daug gelyciu, labai daug nukainuota orchideju po 5lt, maciau ir cambria ir gal dendrobium g.gif bet nelabai skiriu juos pagal lapus tai bijau suklaidinti, na bet jei ieskote nukainuotu tai verta apsilankyti - pilnas triaukstis ar keturaukstis stelazas po 5lt smile.gif yra ir phal. taip pat buvo l. graziu cimbidziu po 41-46lt geltonu, ruzavu, gelsvu..o savaji cimbidi uz 25lt pirkau aleksote "tik geles" dar ten buvo vienas labai grazus dideliais, ryskiai geltonais ziedais, dvisakis phal smile.gif Mole - nieko gero tik baltos ir violetines, akropoly taip pat jau issrinkta, na o aleksoto bazej irgi tas pats kas mole... Vilijampoles bzeje nieko gero - tiesa buvo 4 cimbidziai po 60lt, bet tikrai neverti savo kainos smile.gif ,
dar, jei as neklystu tai buvo kazkas panasaus i as_rutak gelyte, tik ziedu maziau ir kaina ~40 lt bet tikrai negaliu garantuoti, nes tos geles manes nelabai domina, as ju nelabai skiriu blush2.gif bet is bendro vaizdo tai galiu pasakyti,kad 40lt tikrai neverta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 04 23, 13:12)
Na as jau grizau  bigsmile.gif

Na bet tu ir prisimeni viska doh.gif biggrin.gif As tai kai nueinu, galva buna visko pilna, bet po to nieko neprisimenu lotuliukas.gif
Tai nesupratau kur tu cimbuka pirkai? g.gif Aleksote ar Tik geles? g.gif Ar cia aleksote yra dar tokia parduotuve? g.gif
Atsakyti
QUOTE(axara @ 2009 04 23, 13:12)
Na as jau grizau  bigsmile.gif

axara, tai prasom mum foto!! ar sunku buvo rasti ta onkologinio baze??as dar ten nesu buvus blush2.gif
Atsakyti
foto bus ryt/poryt, nes siandien nelabai iseina verysad.gif na ta cimbidi zydinti pirkau aleksote "tik geles" (salia karmelitos) o nezydincius pirkau onkologinio bazeje taip pat vadinasi "tik geles" smile.gif o rasti buvo tikrai nesunku, nes nuo pat seneliu namu yra nukreipiamosios nuorodos i ta baze bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo axara: 23 balandžio 2009 - 12:40