Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų, jų reikmenų pirkimo bei gyrimosi tema

QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 23, 09:21)
Tessa, jos spalva tarsi išblukus?  bigsmile.gif  aš tokią tik paprastą, ne peloric parsitempiau, labai sužavėjo tokia keista blanki spalva ir švelnūs žiedlapiai  wub.gif


Taip ta spalva tokia pablukus ir mane sužavėjo. Dauguma turimų orchidėjų margos ir į rausvumą, o tokios gelsvos dar neturėjau ax.gif

QUOTE(Mademoisellee @ 2009 04 23, 09:32)
Sveikutes  4u.gif  na ir as parodysiu savo vakar dienos akcijinius pirkinukus.


Labai gražios orchytės wub.gif

QUOTE(Raseliuke @ 2009 04 23, 10:05)
va, sudėjau ir aš gėlytes į vieną vietą


Gražu wub.gif ir kaip smagu, kai tiek žiedkočių auga thumbup.gif

QUOTE(Lorute @ 2009 04 23, 10:27)
Man jau reik kuo toliau laikytis nuo tu maximu biggrin.gif


Oi, ir aš taip sakau, nes jau nelabai turiu kur dėt naujas gėles doh.gif

QUOTE(Mademoisellee @ 2009 04 23, 10:50)
Vakar Akropolyje nusipirkau ligoniuke uz 4,99. Geltonos dar neturejau tai jeigu pavyks man ja isaugoti turesiu ir geltona phalika  smile.gif


Tikrai koks sveikas už tokią kainą thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Raseliuke @ 2009 04 22, 19:44)
koks grožis  wub.gif
o maniškis štai ką padovanojo

user posted image

Tikra tiesa Mikuotuke, sumaišiau, ko jūs ieškot. biggrin.gif Ką aš padarysiu, kad ir Raseliukei ir as_rutak vyrai parnešė šiomis dienomis doh.gif lotuliukas.gif .
Taigi tikrai mačiau baltus dendrobius. biggrin.gif Atsiprašau, kad ne taip supratau. ax.gif
Jau pataisiau aną žinutę.

Mikuotuke, į Vilijampolės bazę važiuosiu ryt, nuvežu vaikį 8.30 į darželį ir tiesiu taikymu varau ten.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo snickers: 23 balandžio 2009 - 10:16
QUOTE(Lorute @ 2009 04 23, 11:01)
lotuliukas.gif Tavo liga stipriai pazengusi lotuliukas.gif  thumbup.gif

na, matai, sako, be orchidariumo tie kleckiai neišgyvena g.gif o aš galvoju - mėginti juos užsisakyti ar ne? Bet tam reikia pasirengti mirksiukas.gif
na bet jau naktį galvoti, tai čia jau viršūnė, net miegot normaliai negalėjau, dabar apspangusi vaikštau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 23, 11:02)
Lorute, gal maunam ten kuo anksčiau? (man 8:30 baigiasi darbas, būčiau laisva), galėtume truputį naujienų pamedžioti, jei jau snickers tokių gerų prisakė  bigsmile.gif gal oncidiumų rastume  ax.gif

Reikia tikrai ryt vaziuot i medziokle g.gif Jei vaikas atsikels iki puse 9 tai galim vaziuoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 23, 11:13)
Reikia tikrai ryt vaziuot i medziokle g.gif Jei vaikas atsikels iki puse 9 tai galim vaziuoti biggrin.gif

galim kokią 9 mirksiukas.gif ale kad nežinau, kur ta bazė ir kaip iki jos nusigauti doh.gif man vilijampolė - mįslė, nes į tą kraštą nėra tiesioginio mikro ax.gif tai dar pasidominsiu viskuo ir vakare susirašysim mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 23, 11:15)
galim kokią 9  mirksiukas.gif  ale kad nežinau, kur ta bazė ir kaip iki jos nusigauti  doh.gif  man vilijampolė - mįslė, nes į tą kraštą nėra tiesioginio mikro  ax.gif tai dar pasidominsiu viskuo ir vakare susirašysim  mirksiukas.gif

Tai as vis tiek su masina, paimsiu tave mirksiukas.gif Tik, kad ten dvi yra, tai idomu i kuria cia naujienu uzves g.gif Siaip gaudausi daug maz toj vilijampolej rolleyes.gif
Papildyta:
MERGAITES, ar niekas nesate naudoje fungicido?
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 23, 11:21)

MERGAITES, ar niekas nesate naudoje fungicido?

jokio cheminio nenaudojau, todėl anoj temoj ir nerašiau unsure.gif o kaip parašyta instrukcijoj ar sudėty ar dar kur? bordo milteliai tai geri, tik kaip juos naudoti, nežinau doh.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(snickers @ 2009 04 23, 11:03)

Mikuotuke, į Vilijampolės bazę važiuosiu ryt, nuvežu vaikį 8.30 į darželį ir tiesiu taikymu varau ten.

aha, vadinasi, ten susitiksim trise ir susipešim lotuliukas.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif na ir puiku lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naujute @ 2009 04 23, 10:32)

gal netycia demboriu pigiau yra???


O čia kas per žvėris hihihi.gif Atidumo rašant, mergytės 4u.gif

Iš fungicidų naudojausi tik efektorium, ten viskas paprastai g.gif
Atsakyti
QUOTE(mikuotuke @ 2009 04 23, 11:32)
jokio cheminio nenaudojau, todėl anoj temoj ir nerašiau  unsure.gif  o kaip parašyta instrukcijoj ar sudėty ar dar kur? bordo milteliai tai geri, tik kaip juos naudoti, nežinau  doh.gif  blush2.gif

Tai tie bordo milteliai ir yra fungicidas? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Šilingė @ 2009 04 23, 11:39)

Iš fungicidų naudojausi tik efektorium, ten viskas paprastai  g.gif

O kokios spalvos tas efektorius? Gal durnas klausimas, bet nesuprantu ka as cia turiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 23, 11:40)
Tai tie bordo milteliai ir yra fungicidas? g.gif

Taip lotuliukas.gif nes fungicidų yra daug, vienas iš jų - bordo mišinys ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2009 04 23, 11:39)

Iš fungicidų naudojausi tik efektorium, ten viskas paprastai  g.gif

Aciu, kad parasei pavadinima, pasiskambinau, sake pakeis man i efektoriu 4u.gif Ech, jei ne jus tai buciau savo orche kalkem siltnamiams nupurskus doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorute @ 2009 04 23, 11:46)
Aciu, kad parasei pavadinima, pasiskambinau, sake pakeis man i efektoriu 4u.gif Ech, jei ne jus tai buciau savo orche kalkem siltnamiams nupurskus doh.gif  lotuliukas.gif

???? ten kalkės šiltnamiams??? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
oi geras lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti